Danganronpa (organizacja)



 

Share
 

 Danganronpa (organizacja)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hanka

Meme master
Hanka


Liczba postów : 120


Karta Postaci

Imię
: Christopher
Wiek: 24
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeSro 13 Lip 2016, 23:26

Razem z Kive będziemy dumnymi organizatorami Pierwszej Oficjalnej Danganronpy! Well, niezbyt oficjalnej ale zamknąć się. W każdym razie pierwszej na forum o tematyce RD.

Czym jest Danganronpa?

Danganronpa to seria gier, mang, nowelek, a nawet anime. Jednak żeby grać w nasze przepiękne pseudo-rzeziowe dzieło nie trzeba być mocno w fandomie. Nawet wcale nie trzeba. (nie polecam, fandom popierdolony jak jasna cholera)

No ok, ale o co chodzi?

"Akcja dzieje się w renomowanej szkole znanej jako Akademia Szczytu Nadziei (ang. Hope's Peak Academy, jap. 希望ヶ峰学園 / kibōgamine gakuen). To nadzwyczajny ośrodek edukacyjny, który przyjmuje jedynie najlepszych z najlepszych uczniów, posiadających wybitne talenty. Główny bohater, Makoto Naegi, nie posiada żadnych godnych miana genialnych umiejętności, a mimo to z jakiegoś powodu dostaje się do rzeczonej akademii - stąd też można uznać, że jego talentem jest niesamowicie dobre szczęście... Jednak w samym dniu przybycia do nowej szkoły, po wejściu do klasy Makoto traci przytomność, a kiedy ją odzyskuje, coś zdaje się być nie tak. Wkrótce okazuje się, że Makoto i czternastu innych uczniów zostało uwięzionych w akademii przez dziwnego niedźwiadka o imieniu Monomiś (ang. Monobear, jap. モノクマ / monokuma). Jedynym sposobem na wydostanie się ze szkoły jest jest ukończenie... przez co rozumie się zabicie innego ucznia, nie zostawszy przy tym złapanym. Po odkryciu morderstwa, Monomiś rozpoczyna tzw. klasowy proces sądowy, w trakcie którego pozostali muszą znaleźć sprawcę, jakiego wskazują na koniec poprzez głosowanie. Jeśli wskażą właściwą osobę, sprawca zostanie poddany brutalnej egzekucji. Jeśli jednak dokonają błędnego wyboru, wszyscy prócz sprawcy zginą... "

Tak przedstawia się fabuła pierwszej gry oraz anime stworzonego na podstawie gry. Polecam bardzo na zabicie czasu.

tak, jestem zbyt leniwa na pisanie streszczenia. przynajmniej teraz

Okej, Hanka, nikt cię już nie chce słuchać. Na chuj ci tu ten temat?

Spoko, już wam mówię. Otóż moje pytanie jest proste: czy ktoś w ogóle chce w to grać? XD
Zaczęliśmy się już z Kive przygotowywać ale jak będzie mało chętnych to to nie wypali.

Chętni:
- Ao
- Eileen
- Gost
- Katka
- Xan
-
-
-


Ostatnio zmieniony przez Hanka dnia Pią 15 Lip 2016, 12:09, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://www.instagram.com/hrxxlc/
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeSro 13 Lip 2016, 23:27

Chce grać, zapisz mnie
Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeSro 13 Lip 2016, 23:27

ja, bo... lubię
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 14 Lip 2016, 00:08

A... Takie pytanie... ;_; Jak będzie wyglądał proces morderstwa?
Powrót do góry Go down
Gost

Użyszkodnik
Gost


Liczba postów : 4


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 14 Lip 2016, 11:32

Jakąś postać zaklepię :>
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 14 Lip 2016, 13:00

Jestem ciekawa, więc się mogę zgłosić. Tylko nie wiem czy sie z życiem wyrobie. Ale zapisz. @@
Powrót do góry Go down
Hanka

Meme master
Hanka


Liczba postów : 120


Karta Postaci

Imię
: Christopher
Wiek: 24
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 14 Lip 2016, 14:06

Xan, zobaczysz podczas gry ; >>>>

Nie chcę zdradzać za dużo szczegółów, ma być tajemniczo no :c
Co chwila dyskutuję z Kive na temat WSZYSTKIEGO, co możecie zrobić, żeby mechanika nas w pewnym momencie nie zawiodła. Mamy jeszcze duuuuużo rzeczy do obgadania, ale jest plan. Także nie martwcie się o proces morderstwa czy klasowe rozprawy.

kocham was, tyle ludzi chce grać ;_;
Powrót do góry Go down
https://www.instagram.com/hrxxlc/
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 14 Lip 2016, 20:28

W takim razie chcę spróbować :>
Powrót do góry Go down
Hanka

Meme master
Hanka


Liczba postów : 120


Karta Postaci

Imię
: Christopher
Wiek: 24
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeSob 13 Sie 2016, 10:28

Odświeżam temat. Zapisujcie się, kochani~
Powrót do góry Go down
https://www.instagram.com/hrxxlc/
Hanka

Meme master
Hanka


Liczba postów : 120


Karta Postaci

Imię
: Christopher
Wiek: 24
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeNie 14 Sie 2016, 21:46

Jeśli nie zbierze się co najmniej 8 osób, gra się nie odbędzie.

amen
Powrót do góry Go down
https://www.instagram.com/hrxxlc/
Blackout

Użyszkodnik
Blackout


Liczba postów : 15


Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimeCzw 18 Sie 2016, 17:05

Zapisuję się.
Powrót do góry Go down
Seikyo

I'm a loyal bitch ;)
Seikyo


Liczba postów : 81


Karta Postaci

Imię
: Rusty
Wiek: 18
Aktualny ubiór:

Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitimePią 19 Sie 2016, 21:20

Zagram tylko wtedy, kiedy uzbieracie 7 osób i żywcem nie będziecie w stanie znaleźć ósmej dobrowolnie chcącej wziąć udział w grze.

Hejtuję Danganronpę, ale Was kocham i mnie ta miłość uwiera, zmory.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Danganronpa (organizacja) Empty
PisanieTemat: Re: Danganronpa (organizacja)   Danganronpa (organizacja) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Danganronpa (organizacja)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Rzeź Epejowa [ organizacja ]
» Rzeź Ao - Hope vs despair [Organizacja]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: STAY ALIVE :: KARTY POSTACI-