Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4



 

Share
 

 Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimePią 29 Sty 2016, 20:38

Kenliver napisał:
Jedna z osób, których nicki zaczynają się K, jest wilkiem.
kieliszek raczej niewinna. Lećmy dalej.
Wilk na zaczynający się K wyssany z palca

Nie chcę nic mówić, ale dałeś się właśnie złapać na baita.

Wielki Szu napisał:
kieliszek napisał:
Nie musisz. Daff mi już wszystko opowiedział.
Kontaktujesz się z Daffem? Przed rozgrywką tego nie wiedziałaś, inaczej nie pisałabyś wtedy tego, a Daffowego opowiadania na chatango nie widziałem (i zakładam, że nie przegapiłem). Skype, GG, inny wilczy komunikator?

Już wcześniej PRZED rozgrywką opowiadał mi to i owo. O RD, poszczególnych userach i tak dalej.


Wow, mam szeryfa. @@ Na razie jestem zmęczony, wybaczcie...
Powrót do góry Go down
Guaz

Użyszkodnik


Liczba postów : 13


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Sty 2016, 11:50

No ludzie, co jest z wami? Dałem posta tylko ja i kieliszek a minęło półtorej doby -_-
Z tym że Kieliszek nawet się nie rozwinął za specjalnie w poście :s
(Ale rozumiem i szanuje zmęczenie, więc nie to że w jakiś sposób umniejszam :P)
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Sty 2016, 14:08

Witam, przepraszam za brak odzewu wczoraj, just pobylam troche ze znajomymi.

Zostala piatka graczy, a wsrod nich wilk.
Coz.

Moze dam teraz po prostu osoby, ktore podejrzewam.
1. Eil - niby nic nie napisala, ani nic, ale mozna bylo tamtego dnia zauwazyc ja na forum. Mogla spokojnie napisac do Yass, a potem zniknac.
2. Ken - w sumie na dobra sprawe cie znam, nie mam jakis sczegolnych dowodow na ciebie, aczkolwiek zastanawia mnie to, ze tak zareagowales na post Daff'a z tymi "Wsrod ludzi z nickiem na K.."


I to w sumie tyle, chce poczytac posty innych. ;_;
Powrót do góry Go down
Kenliver

Użyszkodnik
Kenliver


Liczba postów : 28


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Sty 2016, 22:46

Późno post, bo remont i spotkanka. .n.

Gauz napisał:
-Nie potrafiłeś nawet powiedzieć jakiegoś nick'u ze starego forum by cię można było przebadać, czyli nie chcesz ujawnić jak grałeś ostatnio
"Akki", miał być link, ale nie udało mi się znaleźć tej gry, no cóż, 3-2 lata minęły.

Gauz napisał:
-Rzucałaś krótkimi aluzjami które mogły wzbudzić podejrzenia na Daffne
To było na początku, później przeszło na duecik Kielich i Ufo, no i +Riddle.
Gauz napisał:
Twoje posty w żaden sposób nie poszukiwały wilka, nawet jako królik byłabyś bezużyteczna, chyba że jako mięso armatnie[...]
Takie życie ameby. :c

Poza tym- " Potrafiłeś", "Rzucałaś"... Zdecyduj się na jedną płeć xD

Kieliszek napisał:

Nie chcę nic mówić, ale dałeś się właśnie złapać na baita.
Crier napisał:
aczkolwiek zastanawia mnie to, ze tak zareagowales na post Daff'a z tymi "Wsrod ludzi z nickiem na K.."
Laik ze mnie, a poza tym Boży wysłannik, modlący się króliczą wygraną. Nie wiem, potrzeba logiczniejszego tłumaczenia dla pobudzenia neuronów?


Ufo dzisiaj było, a się nie odezwało... Czeka, aż wszystko przeniesie się na mnie aby wilczek po cichu mógł chapnąć kolejną ofiarę? Gauz podał sensowne argumenty za ufo, to nie ma co się rozpisywać. Jak wcześniej było napisane, chętnie mój głos poszedłby na Ufo/Kieliszka. Tego drugiego to Daff miał pewność niewinności, bo gra tak, a nie inaczej. Poza tym bezsensu raczej by było zjadać kogoś, kto stoi za Tobą murem. Też stawiam na Ufo, tyle ode mnie. .~.

Powrót do góry Go down
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimeNie 31 Sty 2016, 23:02

Zostały 24 godziny do linczu.
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimePon 01 Lut 2016, 21:39

Nie ma co sie rozpisywac
Eil
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimePon 01 Lut 2016, 22:53

Eileen

and not a single fuck was given that day
Powrót do góry Go down
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitimePon 01 Lut 2016, 23:07

Króliki milczały, widząc ciało swojego byłego przywódcy. Co jakiś czas się odzywały, ale już mniej, w ich kręgi wstąpiła żałoba. W ciągu dnia każdy z nich wyjawił, prędzej bądź później, swoją myśl - poza jednym. I ku temu jednemu padły podejrzenia. Nowy szeryf, Kieliszek, wypędził Eileen poza ich wspólne norki, a obserwując ślad za tym wilczurem od razu rozpoznali nie swoje ślady. Króliki zapadły w sen, kolejnego dnia budząc się zdrowymi i całymi. Niebezpieczeństwo odeszło.

Ufochlorofil aka Eileen była drugim wilkiem. Gratuluję, królicza wygrana.
Zapisy do 117 są otwarte.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru   Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» 84 - powrót do korzeni
» 96 - powrót Ookami : P
» 73. - wielki debiut Kirci
» 78. czyli wielki sąd skazańców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-