Rozgrywka nr 99 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka nr 99

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 16:30

ZatorMuzgu napisał:
Jak widzę, zbyt późno się pojawiłem, ale gdybym zdążył zagłosować, mój głos poleciałby na Sezowatego.
Dlaczego?
Bo jak na razie, to Sez się nawet nie pojawił.

ZatorMuzgu napisał:
Nie wydaje mi się, by MorbidEcstasy była dobrym materiałem na przywódcę po tym, co zaprezentowała w poprzednich rozgrywkach.
Z tego wnioskuję, że albo czytałeś stare rozgrywki, albo słuchasz innych graczy. Pozwól jedynie, że spytam, które rozgrywki czytałeś? Nie zawsze byłam wredną 'jadowitą antylopą'. Bycie miłym i poważnym króliczkiem po prostu się nie opłacało. ; * Zaznaczam, że mój staż na tym forum jest już bardzo, bardzo długi. Nauczyłam się nieco na własnych i cudzych błędach.

ZatorMuzgu napisał:
No, naprawdę interesujące, że zaglądałem na forum. Niewątpliwie jestem wilkiem, bo wpisałem adres strony w wyszukiwarkę i kliknąłem enter.
1. A żebyś wiedział, że jest to bardzo interesujące i wiem to z własnych błędów (przy moim pierwszym wilczeniu byłam zalogowana przez cały czas, ale nic nie pisałam - Daf mnie wyczuł, soł). Szczególnie, że najpierw mówisz, że pojawiłeś się zbyt późno, żeby zagłosować, a parę linijek dalej przyznajesz, że zaglądałeś wcześniej na forum. Naprawdę nie miałeś czasu, żeby zajrzeć do rozgrywki, wpisać jedno zdanie i zamknąć okno?
2. Nie powiedziałam, że z tej okazji 'jesteś wilkiem', nie oskarżałam cię w żaden sposób - pokazałam jedynie fakt. A to, że odebrałeś to jako budowanie gruntu pod atak... Cóż. To samo można by powiedzieć teraz o tobie. Bardzo się wzruszyłeś tym zwykłym zwróceniem uwagi. Może nawet za bardzo?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 16:55

MorbidEcstasy napisał:
ZatorMuzgu napisał:
Jak widzę, zbyt późno się pojawiłem, ale gdybym zdążył zagłosować, mój głos poleciałby na Sezowatego.
Dlaczego?
Bo jak na razie, to Sez się nawet nie pojawił.
Bo z tej czwórki (Ty, Dago, Crow i Sezowaty) to najbardziej bym jego na tym stanowisku widział. A wskazuję tę czwórkę, bo przed głosem Hanako tylko gracze z tej puli mieli szansę być szeryfem.

MorbidEcstasy napisał:
Z tego wnioskuję, że albo czytałeś stare rozgrywki, albo słuchasz innych graczy. Pozwól jedynie, że spytam, które rozgrywki czytałeś?
Czytałem kilka ostatnich, nie jestem na tyle wytrwały, by czytać od pierwszej.

MorbidEcstasy napisał:
1. A żebyś wiedział, że jest to bardzo interesujące i wiem to z własnych błędów (przy moim pierwszym wilczeniu byłam zalogowana przez cały czas, ale nic nie pisałam - Daf mnie wyczuł, soł). Szczególnie, że najpierw mówisz, że pojawiłeś się zbyt późno, żeby zagłosować, a parę linijek dalej przyznajesz, że zaglądałeś wcześniej na forum. Naprawdę nie miałeś czasu, żeby zajrzeć do rozgrywki, wpisać jedno zdanie i zamknąć okno?
Przeinaczyłem trochę fakty, pisząc o tym, w jaki sposób znalazłem się na forum. W rzeczywistości po prostu na telefonie wyskoczyło mi powiadomienie o otrzymaniu e-maila i kliknąłem. Ot. A chciałem się również odnieść do niektórych postów prócz wysłania głosu, więc odpuściłem sobie w tamtym momencie oddanie głosu. Zresztą i tak nie miałem czasu.

MorbidEcstasy napisał:
2. Nie powiedziałam, że z tej okazji 'jesteś wilkiem', nie oskarżałam cię w żaden sposób - pokazałam jedynie fakt. A to, że odebrałeś to jako budowanie gruntu pod atak... Cóż. To samo można by powiedzieć teraz o tobie. Bardzo się wzruszyłeś tym zwykłym zwróceniem uwagi. Może nawet za bardzo?
Nie jest to zwykłe wskazanie faktu, bo "interesujące" wskazuje już o twoich subiektywnych odczuciach co do zaistniałej sytuacji. I nie wydaje mi się, bym się czymkolwiek tutaj wzruszał.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 17:06

Na początek dziękuję bardzo Eilee za przypomnienie, bo bez tego wbiłbym pewnie gdzieś wieczorem.
Jak zwykle nie zdążyłem na głosowanie...jak już chcecie znać moje zdanie, to byłaby to Eileen, gdyż jedna z najbardziej ogarniętych ze wszystkich, + widzę, że wrócił jej czas. Sam doskonale ją rozumiem w tej kwestii. + nie widzę siebie w roli szeryfa tak szczerze. Niech tylko żaden projekt z polaka jej nie wpadnie..
Wait, wait. Ja siebie nie widzę w roli szeryfa, ale Eileen dokładnie to samo mówiła w 95. Co się zmieniło, Eilee?

Crow napisał:
Shadow, serio? Widziałaś jej trole w ostatnich grach? Nie lepiej było głosować np. na Sezowatego?
Dlaczego na mnie? Przecież ostatnio wytykałeś mi od razu wilcze błędy w mojej króliczej grze. Coś się zmieniło? Dlaczego nie dałeś jako przykład siebie, skoro chcesz być jak widać konieeeczniee szeryfeeem?
Crow napisał:
Sezowatego podałem jako przykład. A skoro głosowałem na siebie to uważam, skromnie mówiąc, że to ja chcę być szeryfem.

ZatorMuzgu napisał:
Jak widzę, zbyt późno się pojawiłem, ale gdybym zdążył zagłosować, mój głos poleciałby na Sezowatego. Nie wydaje mi się, by MorbidEcstasy była dobrym materiałem na przywódcę po tym, co zaprezentowała w poprzednich rozgrywkach.
Dlaczego na mnie? Wyjaśnij mi różnicę między mną, Dago, Crowem a Eileen według ciebie. Dla mnie Crow lepiej gra ode mnie, jeśli czytałeś ostatnie rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 18:47

Z racji faktu, że ZatorMuzgu okazał się kolejnym kontem Shujina, zostaje wywalony z gry. Życzymy miłego spierdalania i do zobaczenia po banie, który prędko nie minie.

- ZatorMuzgu - [*] - myśliwy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 20:02

No co za luj z niego D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 21:11

Czytam, czytam i czytam i widzę post od Dffa.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Do widzenia, Shuj.

Wracając:
Sez, też chciałam oddać głos na Ciebie. Moim zdaniem jesteś doświadczonym i dobrze grającym graczem, a Antylopa wydawała mi się zbyt sucza na tą rolę. No ale dałam jej szansę, niech tylko nie odjebie i dobrze spełni swoją rolę szeryfa. <3

Nie mam co komentować, bo Shuj. Amen.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitimeSro 25 Lut 2015, 21:17

Zensum napisał:
Nie wiem, nie mam pomysłu.
Albo mam, [kolor]Ślimak[/kolor], I choose you
Zen, dlaczego oddałeś głos na Hanako? Nie miała ona szans zostać szeryfem w tamtym czasie.

Sezowaty napisał:
jak już chcecie znać moje zdanie, to byłaby to Eileen, gdyż jedna z najbardziej ogarniętych ze wszystkich, + widzę, że wrócił jej czas.
Miejmy nadzieję, nie da się już nic cofnąć...

Sezowaty napisał:
Ja siebie nie widzę w roli szeryfa, ale Eileen dokładnie to samo mówiła w 95. Co się zmieniło, Eilee?
Podłączam się i zadaję dodatkowe pytanie. Dlaczego nagle przestałaś (choć trochę) trolować i bierzesz tak czynny udział w grze? Jesteś wilkiem?

Sezowaty napisał:
Dlaczego na mnie? Przecież ostatnio wytykałeś mi od razu wilcze błędy w mojej króliczej grze. Coś się zmieniło?
Wybrałem najlepszego (zaraz po mnie) i najbardziej rozpoznawalnego z asortymentu kandydata (który nie odwalał dziwactw w żadnej z gier).

Sezowaty napisał:
Dlaczego nie dałeś jako przykład siebie, skoro chcesz być jak widać konieeeczniee szeryfeeem?
Jestem zbyt skromny i nieśmiały na takie posunięcia jak podsuwanie własnej kandydatury, ale na tyle odważny by powiedzieć, że chce nim zostać.

Daffodil napisał:
Z racji faktu, że ZatorMuzgu okazał się kolejnym kontem Shujina, zostaje wywalony z gry.
Shujin niczego się nie nauczył...
7:2

Nie odpowiadajcie jak Madarame: "nic tobie do tego." bo to kompletnie zabija dyskusję i czuję się jakbym dyskutował z mułem o jego rodzicach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 99 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 99   Rozgrywka nr 99 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 99

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 119
» rozgrywka 49

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-