93. - Page 6



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 18:59

Ryuk95 napisał:
Hańba wam głupie pingwiny...
Ależ proszę zostawić pingwiny.

Madarame napisał:
Nie zniknąłem na stałe. Gniję w pracy. Nie mam chwilowo czasu na pisanie. Tylko mogłem śledzić rozgrywkę.
Jutro mam dzień wolny, ogarnę to co pisaliście.
Po czym, następnego dnia, napisał jeszcze krótszy post:
Madarame napisał:
Przez Ciebie, oblałem się kawą jak to czytałem. Jeśli chcesz zabic dwóch graczy to zróbmy mulitikilla.

Powodzenia.
No doprawdy, to żeś się postarał, sierściuchu.

Daffodil napisał:
Weź już się nie kompromituj. Idź się poprowokować razem z Zenkiem i GF-em.
Jasne, jasne. Zaraz po tym jak dorwę wilki, bo jakoś ty się do tego nie garniesz, a nawet jakbyś próbował, to i tak doszedłbyś pewnie tylko do wniosku, że "wilk musi być wśród tych sześciu osób".
Daffodil napisał:
Wiem po prostu, co zrobić, by zwiększyć efektywność w łapaniu wilków - żadne schlebianie sobie. Jeśli masz pisać o ochronie na przyszłość, to nie pisz lepiej niczego.
Nie.
Daffodil napisał:
Masz słabe podstawy do tego, by twierdzić, że jestem niewinny. Bardzo słabe. Robię to samo, gdy wilczę. Na jedno wychodzi.
Jeśli masz na myśli nic nie robienie, to tutaj się muszę zgodzić.

I teraz właśnie nadszedł czas, bym wysunął moje podejrzenia. Niektórzy mogą uznać je za absurdalne, proszę bardzo. Niemniej, radzę podejść do tego z jak najmniejszą dozą zwątpienia, a króliki z pewnością wyjdą na tym dobrze.
Z pewnością tę chwilę osóbką najbardziej podejrzaną, osobą, która pokazała najbardziej swe wilcze kły, albo taką, która w ogóle nie otwierała paszczy, by nikt ich nie mógł zobaczyć, jest... Crier. Dlaczego? Przede wszystkim, jeśli możliwe byłoby napisanie poradnika na temat typowego zachowania wilka, opisane działanie pokrywałoby się całkowicie z obecnym sposobem bycia tejże Crier. Od samego początku cichutko, niczym się nie wyróżnia, a jedynie powiela teorie innych i trzyma się ich tylko do momentu, aż nie zostaną one powszechnie uznane za mało prawdopodobne i nie warte uwagi. Ogólnie, stwarza pozory, iż robi coś pożytecznego, podczas gdy tak naprawdę pisze to, co zostało już napisane. Tak też mamy i w tym przypadku, gdy dziewczę przez całą grę pisze tak naprawdę o Sai'u i o niczym innym. Co prawda, zapowiedziała, że "ma inną teorię", jednakże mamy dać jej czas, by "złożyć to w logiczną całość". I to DOPIERO PO TYM, jak Shiro zwrócił jej uwagę, że cały czas "ciśnie Saia przy okazji podając nawet prawie ciekawe argumenty". Jest to w tym wypadku jak najbardziej trafna uwaga Shiro. Myślę, że zobrazowałem już najlepiej jak potrafiłem moje przemyślenia dot. Crier, teraz wystarczy tylko przeanalizować jej wszystkie posty, co będzie zdecydowanie łatwiejszym zadaniem, w końcu zbytnio złożone to one nie są. Tak więc:
Post 1:
Crier napisał:
[kolorek]Daff.[kolorek]
No rzeczywiście, najkrótszy post jaki tutaj widziałem. Głos na Daffa, tyle. A warto zauważyć, że wtedy była to już czwarta strona rozgrywki i z pewnością mogłaby napisać coś więcej, o ile oczywiście by chciała. Swoją drogą, nikt nie zwrócił na niego uwagi. Nikt, dyskusja po prostu płynęła dalej.
Post 2:
Na początek wyjaśnia, dlaczego post z jej głosem był taki krótki, a potem od razu przechodzi do sprawy Sai'a. Tyle że jeszcze go nie atakuje, a jedynie wysuwa niepewną sugestię zawartą w pytaniu retorycznym do owego Sai'a, którą można by w skrócie opisać jako "Jesteś wilkiem z taką taktyką czy po prostu przygłupem?". Dalej pisze też, że "wiem, też do tej pory zaliczam się do tej grupy, ale już wyjaśniłam czemu mnie nie było)." Ach, no tak, wyjaśniłaś się już, nie  możesz być wilkiem.
Post 3:
Dwa zdania do... kogo? Oczywiście, że do Sai'a. Oszczędzę cytowanie go, ale radziłbym dokładnie przeanalizować.
Post 4: tutaj po prostu muszę zacytować. Muszę.
Crier - do SamiWiecieKogo napisał:
Po pierwsze: Jestem dziewczyną. (jeśli to była wypowiedz kierowana do mnie)
Dwa: Tak, podejrzewam. Tak jak większość.
>Tak, podejrzewam. Tak jak większość.
>podejrzewam. Tak jak większość.
>Tak jak większość.
>jak większość.
Nic dodać, nic ująć. Kretyńska wsypa, oczywiście, jeśli ktoś wie, czego szukać. W innym wypadku trudno byłoby zwrócić uwagę na taką "błahą" sprawę.
Post 5:
Crier napisał:
Interesujące jest to, że Sai nagle zmienił swoją taktykę.
Nagle zmienił styl swojego pisania. Tak jakby dwie osoby kierowały jednym kontem.

Hm. Mam pewną teorię. Sai chciał stworzyć powiązanie pomiędzy Shiro, Ryukiem, a nim.
Co jeśli pozostał wilki mu to zasugerowały? By skupił uwagę na kimś innym?
Sai, Sai, Sai... Nie wierzę, że nie wymyśliłaby niczego innego przez siedem stron.
Post 6:
Tutaj jest ta wspomniana już wcześniej obietnica, iż wysnuje w przyszłości swoje teorie, co oczywiście jest kompletną bzdurą, bo to nie będą jej teorie. Jednak jest tu też jeszcze jedno ważne zdanie:
Crier napisał:
Śmiałabym się, jakby GF wilczył i wyleciałby za nieaktywność X'D
Przepowiednia? Możliwe jest, że GF rzeczywiście wilczy i Crier doskonale o tym wie. W związku z czym napisała to z pewnego rodzaju frustracji, iż wilcze stado ma utrudnioną sprawę. "xD" oczywiście w ramach przykrywki, w końcu to miało tylko takie śmieszne być. A jak GF odpadnie, okazując się wilkiem, możemy liczyć na jeszcze większą ilość "xD", czyż nie, Crier?

Miałem jeszcze zamiar napisać o reszcie mych podejrzeń, ale czasu już nie mam, dlatego zamieszczę je jutro wraz z odpowiedziami na post Kive, Ryuka (teraz nie zdołam nawet ich przeczytać), no i te, które jeszcze się pojawią.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:11

Ryuk95 napisał:
Daff napisał:
Madarame napisał:
Przez Ciebie, oblałem się kawą jak to czytałem. Jeśli chcesz zabic dwóch graczy to zróbmy mulitikilla.
Tylko na taką odpowiedź cię stać? A multikill w linczu może nie wyjść. : > Związanie i zlinczowanie jest bardziej pewne.
On ma racje. Wiadomo jak to jest z podwójnymi linczami. Tylko zastanówmy się dobrze kto będzie kochankami. No chyba, że wolisz sam wybrać, Daff?
Cóż, nawet gdybym podał swe typy, to i tak raczej by z tego nic nie wyszło. Wątpię, by ktoś mnie posłuchał albo nawet wpadł na pomysł związania dwóch wilczków przed wyborem kochanków.
Ryuk95 napisał:
No i tak z ciekawości: dopiero teraz kombinujesz z znikaniem, aby sprawdzić zdolności percepcyjne stada czy było to wcześniej?  Ale serio, to smutne, że tak bez Cb grają/gramy. No i to, że aktywność jest jaka jest.
Nie sprawdzam waszych zdolności percepcyjnych, tylko chciałem, żebyście jakoś sami rozwinęli grę i porozpoczynali nowe wątki. Wiadomo - co dwie głowy (a nawet kilka), to nie jedna. Poza tym, fakt, że sam jeden wygrywam wam wszystkim rozgrywki jest trochę nużący, bo robię wszystko za was. Gra się kręci wokół mnie, a tak być nie powinno.

W każdym razie... Seikyo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:21

Jest szansa, że mi coś umkneło... ale Daff czemu myślisz, że Madara i/lub Seiko wilczy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:23

Daff napisał:
Cóż, nawet gdybym podał swe typy, to i tak raczej by z tego nic nie wyszło. Wątpię, by ktoś mnie posłuchał albo nawet wpadł na pomysł związania dwóch wilczków przed wyborem kochanków.
Strzelanie w ciemno to głupota przecież i złe wykorzystanie roli która daje możliwości jeśli się potrafi jej użyć. No ale dobra...

Daff napisał:
Gra się kręci wokół mnie, a tak być nie powinno.
Ja bym chciał więcej ogarniać, ale się nie nadaję do tej gry. Staram się coś wnieść,ale wiesz jak to wychodzi. Jakbym więcej potrafił to bym więcej wnosił. Nie będę pisał oczywistych rzeczy lub głupot wyssanych z palca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:29

Ryuk95 napisał:
Daff napisał:
Cóż, nawet gdybym podał swe typy, to i tak raczej by z tego nic nie wyszło. Wątpię, by ktoś mnie posłuchał albo nawet wpadł na pomysł związania dwóch wilczków przed wyborem kochanków.
Strzelanie w ciemno to głupota przecież i złe wykorzystanie roli która daje możliwości jeśli się potrafi jej użyć. No ale dobra...
I mówisz to ty, kupidyn z poprzedniej gry, który strzelił totalnie z dupy pod koniec 1. dnia w AsunoHanę i Manego-samę? : > Oj, Ryuk, zaprzeczasz samemu sobie. : >>>
Ryuk95 napisał:
Daff napisał:
Gra się kręci wokół mnie, a tak być nie powinno.
Ja bym chciał więcej ogarniać, ale się nie nadaję do tej gry. Staram się coś wnieść,ale wiesz jak to wychodzi. Jakbym więcej potrafił to bym więcej wnosił. Nie będę pisał oczywistych rzeczy lub głupot wyssanych z palca.
Przestań się użalać nad sobą i nie bądź AsunoHaną 2.0. xD Pamiętaj, że nie każdy na początku był idealny. Nawet jeśli się nie trafi wilka w 1. linczu, to zawsze jest kolejny.
Shiro napisał:
Jest szansa, że mi coś umkneło... ale Daff czemu myślisz, że Madara i/lub Seiko wilczy?
Czyżbyś właśnie próbował ratować jednego bądź dwóch swoich partnerów? :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:35

Shujin napisał:
swe wilcze kły, albo taką, która w ogóle nie otwierała paszczy, by nikt ich nie mógł zobaczyć, jest... Crier. Dlaczego? Przede wszystkim, jeśli możliwe byłoby napisanie poradnika na temat typowego zachowania wilka, opisane działanie pokrywałoby się całkowicie z obecnym sposobem bycia tejże Crier. Od samego początku cichutko, niczym się nie wyróżnia, a jedynie powiela teorie innych i trzyma się ich tylko do momentu, aż nie zostaną one powszechnie uznane za mało prawdopodobne i nie warte uwagi. Ogólnie, stwarza pozory, iż robi coś pożytecznego, podczas gdy tak naprawdę pisze to, co zostało już napisane. Tak też mamy i w tym przypadku, gdy dziewczę przez całą grę pisze tak naprawdę o Sai'u i o niczym innym. Co prawda, zapowiedziała, że "ma inną teorię", jednakże mamy dać jej czas, by "złożyć to w logiczną całość". I to DOPIERO PO TYM, jak Shiro zwrócił jej uwagę, że cały czas "ciśnie Saia przy okazji podając nawet prawie ciekawe argumenty". Jest to w tym wypadku jak najbardziej trafna uwaga Shiro. Myślę, że zobrazowałem już najlepiej jak potrafiłem moje przemyślenia dot. Crier, teraz wystarczy tylko przeanalizować jej wszystkie posty, co będzie zdecydowanie łatwie
Tyle ciekawych rzeczy się dowiaduję o sobie. Dziękuje, nawet o tym nie wiedziałam, że jestem aż tak okropna i wilcza. Przykro mi, jednak się mylisz i smutno mi, że się zawiedziesz.

Shujin napisał:
że wtedy była to już czwarta strona rozgrywki i z pewnością mogłaby napisać coś więcej, o ile oczywiście by chciała. Swoją drogą, nikt nie zwrócił na niego uwagi. Nikt, dyskusja po prostu płynęła dalej.
Tak, nikt nie zwrócił. Dlatego nie odpowiedziałam, nie tłumaczyłam się. Miało być głosowanie- głosowałam. Nie dałam rady wcześniej tego zrobić- zrobiłam później. Co mogłam więcej? Sam mówisz, że powtarzam teorię i wtedy nic odkrywczego bym też nie napisała.

Shujin napisał:
przechodzi do sprawy Sai'a. Tyle że jeszcze go nie atakuje, a jedynie wysuwa niepewną sugestię zawartą w pytaniu retorycznym do owego Sai'a, którą można by w skrócie opisać jako "Jesteś wilkiem z taką taktyką czy po prostu przygłupem?". Dalej pisze też, że "wiem, też do tej pory zaliczam się do tej grupy, ale już wyjaśniłam czemu mnie nie było)." Ach, no tak, wyjaśniłaś się już, nie  możesz być wilkiem.

Gdzie napisałam, że nie mogę być? To takie stwierdzenie, jakbym ja napisała o Tobie: "Atakujesz wszystkich, udajesz, że chcesz wytropić wilka, ale tak naprawdę sam nim jesteś, ohohoho" :>
Shujin napisał:
Nic dodać, nic ująć. Kretyńska wsypa, oczywiście, jeśli ktoś wie, czego szukać. W innym wypadku trudno byłoby zwrócić uwagę na taką "błahą" sprawę.
Wytłumacz, gdzie Ci tu podpadłam? Bo nie widzę powodu.
Shujin napisał:
oczywiście jest kompletną bzdurą, bo to nie będą jej teorie. Jednak jest tu też jeszcze jedno ważne zdanie:
Masz rację, skorzystałam z pomocy Mikołaja, wybacz :<

Shujin napisał:
związku z czym napisała to z pewnego rodzaju frustracji, iż wilcze stado ma utrudnioną sprawę. "xD" oczywiście w ramach przykrywki, w końcu to miało tylko takie śmieszne być. A jak GF odpadnie, okazując się wilkiem, możemy liczyć na jeszcze większą ilość "xD", czyż nie, Crier?
Oj, chciałam rozluźnić atmosferę. Wybacz. Jak chcesz, mogę teraz przy każdym zdaniu dawać "XD" specjalnie dla Ciebie. Zresztą, wiem, możesz nie uwierzyć, ale nie każde zdanie z "XD" oznacza frustracje wilka. Nie wiem, jak jestem królikiem to mam nie dawać "XD"? Nie mogę torchę atmosfery rozluźnić? Powiedzieć myśli na głos?

Wcześniej pisałeś post, o tym, że nie odpowiedziałam na pytanie. I bez bicia się przyznaję, że nie czytałam go do końca i nie zauważyłam pytania do mnie.
Możesz mnie powiesić, ale czekam na twoją reakcje zawidzenia i frustracji, jak dowiesz się, że powiesiłeś króliczka. <3

I jeszcze coś. Skąd wiesz, czy gram typowo wilczo, jak to moja pierwsza rozgrywka i mogę równie dobrze grać tak jako królik? Nie znasz mojego toku myślenia, ani grania w rozgrywkach w 100%


Po 20 napiszę terorię, analize, bo muszę coś sobi zapisać by nie pmieszać.


Ostatnio zmieniony przez Crier dnia Wto 09 Gru 2014, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:36

Shujin napisał:
No doprawdy, to żeś się postarał, sierściuchu.

Nie nazywaj ludzi "sierściuchami". W sumie to zawsze myślałem, że stać Ciebie na jakieś lepsze obelgi. Widać bardzo się pomyliłem.
Poza tym nie napisałem, że stworzę jakiś megadługi post. Nie będę sypał cytatami, nie chce mi się przekopywać przez wasze wypociny, by opowiadać na zarzuty pod moim adresem. Nie przemęczam się jeśli chodzi o posty, więc długość moich wypowiedzi nie ma tu nic do rzeczy. Jak chcę coś napisac to piszę, jak nie to nie. Masz z tym jakiś problem?

Shiro napisał:
Jest szansa, że mi coś umkneło... ale Daff czemu myślisz, że Madara i/lub Seiko wilczy?

Nie wierz, że za każdym możliwym razem wilczę?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:38

Daffodil napisał:

Shiro napisał:
Jest szansa, że mi coś umkneło... ale Daff czemu myślisz, że Madara i/lub Seiko wilczy?
Czyżbyś właśnie próbował ratować jednego bądź dwóch swoich partnerów? :>

Serioooo xD Powiedz, że trollujesz bo śmiać mi się chce... Jestem ciekaw dlaczego oni wilczą bo jakoś wcześniej zwyczajnie nie widziałem abyś coś o nich pisał...Napisz co w związku z nimi aby dało się uzgodnić czy faktycznie wilczą... chyba nie sądzisz, że oddam głos na Seiko tylko dlatego, że ty tak zagłosowałeś
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:44

Shiro napisał:
Serioooo xD Powiedz, że trollujesz bo śmiać mi się chce... Jestem ciekaw dlaczego oni wilczą bo jakoś wcześniej zwyczajnie nie widziałem abyś coś o nich pisał...Napisz co w związku z nimi aby dało się uzgodnić czy faktycznie wilczą... chyba nie sądzisz, że oddam głos na Seiko tylko dlatego, że ty tak zagłosowałeś

No ja też jestem ciekawy, Daff.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:45

Shiro napisał:
chyba nie sądzisz, że oddam głos na Seiko tylko dlatego, że ty tak zagłosowałeś
93. - Page 6 _57c8a1a431a592af806925e57258202f
Shiro napisał:
Jestem ciekaw dlaczego oni wilczą bo jakoś wcześniej zwyczajnie nie widziałem abyś coś o nich pisał...Napisz co w związku z nimi aby dało się uzgodnić czy faktycznie wilczą...
Owszem, nie pisałem. Wysil się i spróbuj zrozumieć, dlaczego na nią zagłosowałem. : > Jeśli nie będziesz dawał sobie rady z tym trudnym zadaniem, wtedy zapewne przedstawię ci rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:47

Oczywiste oczywistości, ale rzuciło mi się to w oczy.

Daffodil napisał:
Wiem, że się mnie obawiacie, ale ta obsesja prowadzi was donikąd. Za każdym razem skanując mnie na starcie, po prostu tracicie skana

Daffodil napisał:
Robię to samo, gdy wilczę. Na jedno wychodzi.

Teraz oczywista dedukcja
Ty masz pewność że jesteś królikiem, lecz inni nie.
Pomyślmy że mamy Ciebię jako wilczka
100% niewykrywalności, dobra gadka i podwójny głos ? Wystarczy jeszcze ogarnięty sojusznik i wygrana w kieszeni.
Była by to masakryczna broń moim zdaniem, a to że grasz tak samo w każdej grze (nie wiem, nie sprawdzałem, ufam na słowo ^^) jeszcze bardziej wprowadza mnie w nieufność.
Najgorsze jest to, że nie ma się do czego przyczepić..
Tobie to oczywiście na rękę pisząc "ta obsesja prowadzi was donikąd".
Czy warto Cię skanować na początku ? Jeśli tego się nie zrobi, to będzie spore ryzyko porażki królików, chyba że ktoś Cię rozgryzie i przekona resztę.. co jest raczej mało prawdopodobne.
Oczywiście cały czas przyjmujemy opcję, że to ty jesteś wilkiem.

Nic więcej na razie nie udało mi się rozkminić. Może jeszcze dziś coś dodam
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 19:56

Jakie ładne kontrowersje wywołałem swoim głosem. : > Taaak, o to mi chodziło. <3
SaiKun napisał:
100% niewykrywalności, dobra gadka i podwójny głos ?
Podwójny głos tak naprawdę niewiele daje.
SaiKun napisał:
Tobie to oczywiście na rękę pisząc "ta obsesja prowadzi was donikąd".
Niemożliwe.
Saikun napisał:
Czy warto Cię skanować na początku ? Jeśli tego się nie zrobi, to będzie spore ryzyko porażki królików, chyba że ktoś Cię rozgryzie i przekona resztę.. co jest raczej mało prawdopodobne.
Wiele rozgrywek już pokazało, że zbytnie skupianie się na doświadczonych graczach prowadzi do zguby, bo wtedy daje to pole do popisu innym. Inni tego oczywiście nie zauważają, przez co króliczki przegrywają. Nawet jak się zorientują, to zazwyczaj jest za późno. Powyższy przykład doskonale ilustruje rozgrywka, którą prowadziłem. Stwierdziłeś dawno temu, że czytałeś nieco poprzednie gry, zatem powinieneś wyciągnąć z nich takie wnioski. Chyba że po prostu nie jest ci wygodne je wyjawić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 20:42

Teorię Mikołaja:

Prosta analiza dla przypomnienia.
14 królików. Gramy bez Złodzieja, Szpiega i Sobowtóra.
Roli nie-wilczych do rozdania - 7
14-7=7 <- W tym przypuszczając troje wilków, co daje 4 bezrolne króliki

CV graczy (czyli moje przypuszczenia i gdybania)

Chiyo- "atakowała" Saia. W pewnym momencie powiedziała zdanie "Nie będę nadstawiała karku za świeżaka" można to interpretować dwuznacznie. Nie będzie nadstawiać karku i zacznie z drugim wilkiem knuć, a jego zostawi na pastwe losu. Albo po prostu nie chcę być oskarżana tylko dlatego, że go broniła i nie słusznie zostać powieszona.

Ja- Podobno mam taktykę wilczą (Good to know). Z mojego zachowania dotychczas wynikało, że myśle tylko o Saiu. (za co wybaczcie). Moje posty nie są długie i stwierdzono, że wilczę. Ok. Szkoda, że nie wiecie, czy po prostu tak gram normalnie [jako nie wilk].

Kive- Piszę niezbyt długie posty, przyjumuje bezpieczną pozycje.

Lubbak- Mało piszę i jego wymówka to "jestem nowy, nie wiem co myśleć, nie mam argumentów".Uważam to za głupie, bo takie wywody co ja teraz prawie mogą komuś rozjaśnić sprawę.

GF- wyleci za nieaktywność.

Daff- Szeryf. Przeczytałam parę rozgrywek z nim, nie widzę większej różnicy pomiędzy jego poprzednimi grami, a tą. Jedyne co mnie zastanawiało, to czemu tak mało pisał, ale zostało to wyjaśnione.

Madarame - mało piszę, ale widziałam poprzednie rozgrywki z nim. Za wiele się nie zmieniło.

Ryuk- postać udzielająca się w rozgrywce, na początku Sai dyskretnie próbował stworzyć z nim [i Shiro] powiązanie. Było to podejrzane, ale jednak Ryuk wydaję się ogarnięty..

Smoq- Nie pisał. Hmm, mówi, że nam nie ufa. Okej, w pewnym sensie to rozumiem. Ktoś wysunął teorie, ze nie może być on 2 razy wilkiem [czy ta to malo praedopodobne]. Ja uważam jednak, że nie. czysto teoretycznie. Nie było napisane, czy role zostały wylosowane, czy rozdane. Więc, tak. Mogło drugi raz trafić na Smoqa.

Sai- dużo razy o nim pisałam, więc poczytajcie posty poprzednie.

Shiro- Sai próbował zrobić powiązanie pomiędzy jego osobom, a nim.
Broni Smoqa ["Wątpie, że drugi raz będzie on wilkiem"]. Nie wiem, czy to bardzo podejrzane, ale pod lupę trzeba wziąć.

Shujin - cześć XD To osoba, co najbardziej wszystkich atakuję. [w tym mnie, ale cii]. Nigdy nikt się dokładnie nie skupił, na podejrzeniach skierowanych w jego osobę. Muszę mu się jeszcze przyjrzeć.

Ookami- Nie wiem, nie piszę. Prawdopodobnie wyleci za nieaktywność.

Sei- Też bardzo mało piszę. z 3 posty? Jej postać jeszcze dogłębnie przeanalizuję.


Więc:

a) Kupidyn zawiódł.
Daff napisał o 21, by Kupidyn zachował strzały. O 19 zaczęła się rozgrywka. Więc minęły 3 godziny. Czysto teoretycznie, że Kupidynen był któryś ze Świeżaków, to mogły trzymać się zasad (gdzie napisane jest, by pomiędzy rozpoczęciem rozgrywki, a wybraniem Szeryfa wybrać kochanków) to mogły spalić i zmarnować (a może nie?) strzały. Podejrzani co do tej teorii: Shiro i Ryuk. Czemu? Jeśli przyjmiemy, że np. Sai jest Kupidynem. To jego wywód (Ja Shiro i Ryuk mamy dobre humory) mógł oznaczać powiązanie Kupidyn- Kochankowie. Teraz pytanie, czy jedno z nich jest wilkiem?

b) inne.
Z innych podejrzewam na razie (liczę tych, co się udzielali) Chiyo, Lubbaka oraz .. Shiro.
Nie jest to potwierdzone info, może się jeszcze wszystko zmienić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 21:00

Jestem podejrzana i neutralna jednocześnie <3 Milutko....

- Najbardziej w oczy rzucił mi się Shiro - Zmieni swój sposób pisania niedługo po tym jak kilka osób go oskarżyło o wilczenie.

- Shu - Rzucił się na Daff'a jakby obawiając się go pod względem szybkiego wykrycia jego roli. Czyżby w pyszczku chował dodatkowe kły?

- Daff - tego to nigdy nie umiem rozgryźć....ani jak wilczy ani jak króliczy...

Nie bede nikogo bronić...bo też po co?

Wiem mało napisane.....ale mam to nieesamowite szczęście, że jak już coś sensownego napisałam to mi się to nie zapisał @@'' a nie mam już czasu tego pisać ponownie....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 22:21

Crier napisał:

Ryuk- postać udzielająca się w rozgrywce, na początku Sai dyskretnie próbował stworzyć z nim [i Shiro] powiązanie. Było to podejrzane, ale jednak Ryuk wydaję się ogarnięty..

Shiro- Sai próbował zrobić powiązanie pomiędzy jego osobom, a nim.
Broni Smoqa ["Wątpie, że drugi raz będzie on wilkiem"]. Nie wiem, czy to bardzo podejrzane, ale pod lupę trzeba wziąć.

Sai to ! Sai tamto ! Nawet pierwsze słowo w opisie Shiro to "Sai"... Te opisy graczy wyżej mnie rozwaliły. Kogo ty opisujesz mnie czy ich ? Nie twórz proszę żadnego powiązania pomiędzy nimi, bo jak już w poprzednich postach pisałem takowego nie ma. Co było w teoriach spiskowych ? Sai jest kupidynem więc Shiro i Ryuk bla bla.. co ty próbujesz tym osiągnąć ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeWto 09 Gru 2014, 22:39

Na początek napisze, że skupię się tylko na kilku najbardziej 'oczoabsorbujących' dla mnie graczach, bo średnio mam czas, żeby wszystko czytać od nowa. Więc tych, których nie kojarzę, a za bardzo tutaj nie błyszczeli w morzu postów (z moją frekwencją: przyganiał kocioł garnkowi XD) po prostu zamierzam na razie pominąć.

O Sai'u pisałam wcześniej, że nie jest dla mnie podejrzany, bo miota nim tutaj w postach - najpierw z paniki, potem już chyba z głupoty. Teraz zaczyna się wyrabiać, ale ogólnie jest za dużo chaosu między jego pierwszymi nieogarniętymi postami a tymi późniejszymi pisanymi z jakimś tam zamysłem. Nie wiem, jaką ma rolę, ale nawet jeśli jest kłakiem, to nie miałabym serca na niego glosować ze względu na to zamotanie się we własnych wypowiedziach na początku gry. Dla mnie to marny powód. Jak dożyję, to będę go obserwować uważniej po pierwszym linczu, skoro już mniej więcej ogarnął, jak to tutaj działa i będę mieć większą pewność co do tego, że w ogóle wie, co pisze.
No i jak już jestem przy Sai'u, to a propos starego posta Lubbaka:
Lubbak napisał:
Podsumowując-uważam,że wilki zaczęły już działać i starają się eliminować każdego za pomocą Saia.
Jakoś mi gość nie wygląda na zabójczą broń. Sai jako przynęta - tak. Sai jako osoba mająca nastawić graczy przeciwko jakiemuś królikowi - marna opcja. Za dużo bezsensownego szumu się narobiło wokół jego osoby, żeby otrzymał jakieś poparcie dla swoich wilczo-propagandowych teorii.

Chipsy rżną głupa, to po prostu taki typ (albo rzeczywiście się czegoś nawdychała XD), więc w sumie też ją odstawiam na bok, bo właściwie to więcej tu było przepychanek słownych niż czegokolwiek konkretnego + szczerze mówiąc, nie jestem w stanie ogarnąć, kiedy Chiyo błaznuje, żeby odwrócić tym uwagę od czegoś innego, a kiedy się wydurnia dla samego wydurniania. Więc głos na nią to tez troszkę taki strzał na ślepo.

Kive trochę mi w ogóle umyka wśród tych postów, bo albo bierze udział w rozmowach pt. "co jest warte pisania w wiadomościach, a co nie" albo chwyta ludzi za słówka w postach. Jakoś tak neutralnie się do niego odnoszę.

Shu też odpada z mojej listy podejrzanych. Imho jakby wilczył, to nie porywałby się tak na wszystkich jak z motyką na słońce i nie prowokowałby niepotrzebnie ludzi, którzy są w stanie z łatwością zripostować jego teksty. Dla mnie te jego wypowiedzi były bardziej czymś w stylu udowadniania innym, że jest na tyle obcykany ze wszystkim i inteligentny, że może sam pociągnąć nieco grę na przód.
No chyba, że taką pewnością siebie próbuje ukryć prawdziwą tożsamość – że niby chce nas przekonać, że nie ma się czego bać i wcale nie musi uważać na to, co pisze, bo i tak jest niewinny?


Następnie: W sumie nie łapię, dlaczego miałabym być mięchem armatnim na pierwszy lincz. Daff, jak coś wydaje Ci się podejrzane, to może po prostu to opisz w poście, skoro i tak uważasz, że bez Ciebie rozgrywka się nie kręci. Chyba że po prostu wilczysz i masz nadzieję na to, że rzucając przypadkowym głosem kogoś zaaferujesz, pójdzie za Twoim przykładem z braku laku i będziesz miał z głowy paru graczy, którzy nawet jeśli potem zaczęliby mieć wątpliwości wobec Ciebie albo kogoś z wilczej ferajny, zakolorowanego głosu nie mogliby już zmienić? ]:->?
Do głowy przychodzi mi jeszcze tylko to, że głosujesz na mnie, bo nie chciałam wybrać Cię na szeryfa. Mało to prawdopodobna wersja wydarzeń, taka zbyt błaha i banalna jak na Twoje pokrętne rozumowanie, ale jeśli jesteś królikiem, to faktycznie każdy będący przeciwko Tobie mógłby być widziany jako ten z wilczej drużyny. Jednak argumentowanie głosu swoim statusem w grze jest abstrakcyjne, bo nikomu nie jesteś na razie w stanie udowodnić swojej niewinności, więc to słaba baza pod jakiekolwiek oskarżenia. Na tej samej zasadzie mogę zagłosować na Ciebie, twierdząc, ze jestem królikiem i każdy będący przeciwko mnie jest podejrzany, bo jako wilk wie kto zachowuje niewinność i stara się tego kogoś pozbyć, żeby zmienić proporcje wilki:króliki na swoją korzyść. Ale jako że ja też nie jestem w stanie niezaprzeczalnie udowodnić, że mam rolę królika, to wciąż równieabstrakcyjna argumentacja.

A tak poza tym to ogólnie zgadzam się z Daffem co do możliwości wykorzystania tych wszystkich propsów płynących z poszczególnych ról tak, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo ustrzelenia wilków. Głupio od razu wykorzystać wszystkie asy na starcie, nie wiedząc praktycznie niczego na temat graczy. --> Aczkolwiek sprawa raczej przegrana i pewnie ‘już po ptokach’. XD

Ale to poparcie nie zmienia jednak faktu, ze drażni mnie to nachalne sugerowanie innym graczom, co powinni zrobić, posiadając dane role, przy jednoczesnym kilkukrotnym przemycaniu między wierszami aluzji, że sam jest niewinny i niewarty skanu. Więc Daff. Tak w sumie trochę w ramach rewanżu, bo nikogo innego i tak nie mam na celowniku. Niech rządzi abstrakcja, yay! (+a tak serio nie wiem, czy do piątku jeszcze cokolwiek napiszę).


Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 00:05

Ładne podsumowanko zrobiłaś. Nie dziwi mnie w ogóle fakt, że część dotycząca mnie jest największa. To takie przewidywalne z twojej strony...
Seikyo napisał:
Następnie:  W sumie nie łapię, dlaczego miałabym być mięchem armatnim na pierwszy lincz.
Czemu nie? Wyjaśnij. : >
Seikyo napisał:
Chyba że po prostu wilczysz i masz nadzieję na to, że rzucając przypadkowym głosem kogoś zaaferujesz, pójdzie za Twoim przykładem z braku laku i będziesz miał z głowy paru graczy, którzy nawet jeśli potem zaczęliby mieć wątpliwości wobec Ciebie albo kogoś z wilczej ferajny, zakolorowanego głosu nie mogliby już zmienić? ]:->?
Nie uważasz, że to argumencik na wyrost? Wątpię, byś sama tak naprawdę wierzyła w autentyczność tej możliwości. Przesadziłaś tutaj. I to bardzo.
Seikyo napisał:
Do głowy przychodzi mi jeszcze tylko to, że głosujesz na mnie, bo nie chciałam wybrać Cię na szeryfa. Mało to prawdopodobna wersja wydarzeń, taka zbyt błaha i banalna jak na Twoje pokrętne rozumowanie, ale jeśli jesteś królikiem, to faktycznie każdy będący przeciwko Tobie mógłby być widziany jako ten z wilczej drużyny.
Twój indywidualny głos jest oczywiście dziwny, aczkolwiek był oddany w późnej fazie głosowania, kiedy wszystko było już przesądzone. Zero podejrzeń w tej sferze. Raczej sformułowanie owego głosu mnie intryguje. I nie przyjmuję postawy, jakoby wszyscy inni mogli być moimi wrogami. Mam ograniczoną listę podejrzanych i jej się trzymam. Jest ona... wąska, o. Składa się z niewielu osób.
Seikyo napisał:
Jednak argumentowanie głosu swoim statusem w grze jest abstrakcyjne, bo nikomu nie jesteś na razie w stanie udowodnić swojej niewinności, więc to słaba baza pod jakiekolwiek oskarżenia.
W tej grze na status się nie powoływałem, niestety. :< Mówisz o czymś, co nie miało miejsca. :c
Seikyo napisał:
Głupio od razu wykorzystać wszystkie asy na starcie, nie wiedząc praktycznie niczego na temat graczy.  -->
Kupidyn ma czas na strzał do pierwszego werdyktu. Potem strzały przepadają. Jedynie o tej opcji mówimy. Ta rola strzela zawsze, więc w żadnym stopniu nie jest to wykorzystywanie wszystkich asów w złym celu, bo one zawsze są na początku używane. Niestety z różnym skutkiem. Kupidyn, który strzela na początku gry (a takich jest najwięcej), też nic nie wie na temat graczy, a jednak ruchu dokonuje. Nagle zaczęło ci to przeszkadzać? : >
Seikyo napisał:
Ale to poparcie nie zmienia jednak faktu, ze drażni mnie to nachalne sugerowanie innym graczom, co powinni zrobić, posiadając dane role, przy jednoczesnym kilkukrotnym przemycaniu między wierszami aluzji, że sam jest niewinny i niewarty skanu.
Jasne. Z pozycji wilka jest to ci wielce niewygodne. To normalne. c: Jednak udowodniłem już, że można związać strzałami dwa wilki i potem je z łatwością zajebać, zatem opcja jest jak najbardziej do zrealizowania i jakoś nie powinna wywoływać u ciebie dezaprobaty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 00:51

Daffodil napisał:
Ładne podsumowanko zrobiłaś. Nie dziwi mnie w ogóle fakt, że część dotycząca mnie jest największa. To takie przewidywalne z twojej strony...
Jedyny się odniosłeś do mojej osoby. Reszta graczy zwracała uwagę tylko na to, że wpadam rzadko. Reakcja jest raczej naturalną koleją rzeczy, więc to zbędna prowokacja.

Daff napisał:
Czemu nie? Wyjaśnij. : >
A czemu tak? W końcu nie podałeś żadnych argumentów. Mi nie chodziło akurat o to, że jestem tu najświętszą osobą, której nie wolno podejrzewać, a o to, że na podstawie postów innych można się było doszukiwać jakichkolwiek dowodów; ja - przyznaję - bywam rzadko i nie wiem, co sobie na mój temat znalazłeś w całej tej grze - w końcu na ten temat milczysz.
No chyba, że ta słaba frekwencja jest wg Ciebie uznana za mój "sposób wilczenia" i to jest moim przewinieniem, to ok.

Daff napisał:
Nie uważasz, że to argumencik na wyrost? Wątpię, byś sama tak naprawdę wierzyła w autentyczność tej możliwości. Przesadziłaś tutaj. I to bardzo.
Właściwie, to to było bardzo posrednie odniesienie do tego, co zobaczyłam w poście Shiro, ale tego nie sprecyzowałam. łap:
Shiro napisał:
Napisz co w związku z nimi aby dało się uzgodnić czy faktycznie wilczą... chyba nie sądzisz, że oddam głos na Seiko tylko dlatego, że ty tak zagłosowałeś.

Daff napisał:
Twój indywidualny głos jest oczywiście dziwny
nie jest dziwny, masz tam napisane, czemu padł taki a nie inny głos z mojej strony.


Mówiąc "statut" miałam na myśli bardziej podział na rolę wilcza i króliczą. A w ogóle ta część, którą wyrwałeś z całego wspólnego akapitu jest po prostu kontynuacją wcześniejszej myśli.

Daff napisał:
Kupidyn, który strzela na początku gry (a takich jest najwięcej), też nic nie wie na temat graczy, a jednak ruchu dokonuje. Nagle zaczęło ci to przeszkadzać? : >
Neeh. Tutaj to juz akurat zwykła pomyłka. Nie miałam czasu się wczytać o co Wam konkretnie chodzi i zrozumiałam opacznie, że teraz coś się być może zmieniło i daliście roli kupidyna większe pole manewru. Ze starych gier pamiętam, że rzeczywiście załatwiało się te sprawę zaraz po rozlosowaniu ról. W takim razie teraz wszystko jasne w tej kwestii.



Przeciez napisałam, ze zgadzam się z tymi Twoimi bardziej technicznymi rozwiązaniami przy uzyciu możliwości płynących z ról. nie wiem, skąd ten Twój tekst o mojej dezaprobacie. Już sie czepiasz, czego możesz. XD
Owszem, opcja zajebania dwóch wilków jest miła, kiedy robi sie jakąś konkretną selekcję graczy pod kątem ew. wilczenia. Takie rzucanie nickami i miganie się od argumentacji to właśnie ta cześć, z którą się nie zgadzam.

Ja tyle, wpadnę po pierwszym werdykcie, bo na razie wyczuwam same słowne prowokacje i łapanie za słówka, a w sumie poza swoim własnym watkiem nie mam już za dużo do napisania odnośnie reszty graczy.


Ostatnio zmieniony przez Seikyo dnia Sro 10 Gru 2014, 00:52, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Edit bo Sei nie umie cytować i zjebała kody ;_;)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 15:00

Daff napisał:
Jeśli nie będziesz dawał sobie rady z tym trudnym zadaniem, wtedy zapewne przedstawię ci rozwiązanie.

No to przedstaw je już, zazwyczaj przedstawiasz oskarżenia i powody od razu, a teraz wymagasz domyślenia się o co ci chodziło. Po tym postaram się coś napisać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: #93   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 15:09

Daff napisał:
: Ryuk95 napisał:
Daff napisał:
Cóż, nawet gdybym podał swe typy, to i tak raczej by z tego nic nie wyszło. Wątpię, by ktoś mnie posłuchał albo nawet wpadł na pomysł związania dwóch wilczków przed wyborem kochanków.
Strzelanie w ciemno to głupota przecież i złe wykorzystanie roli która daje możliwości jeśli się potrafi jej użyć. No ale dobra...
I mówisz to ty, kupidyn z poprzedniej gry, który strzelił totalnie z dupy pod koniec 1. dnia w AsunoHanę i Manego-samę? : > Oj, Ryuk, zaprzeczasz samemu sobie. : >>>

Po pierwsze nie miałem typów, a czas naglił więc wiesz... A koniecznie chciałem sobie strzelić. No i grali bardzo podejrzanie. Teraz już wiem, że Madara zawsze tak gra. Po za tym chciałem strzelić tak by były zyski, ale nie potrafiłem dobrać graczy. No i zysków nie było.



Daff jeśli się nie mylę to pisałeś, że podasz swą listę podejrzanych a tego nie zrobiłeś. ( chyba, że to nie ty tak mówiłeś. Wtedy zwracam honor) Czemu? ( nie chodzi o to, że masz ją teraz niby ujawnić ale tylko powiedz dlaczego nie podałeś).


Kiv napisał:
Daff napisał:
Jeśli nie będziesz dawał sobie rady z tym trudnym zadaniem, wtedy zapewne przedstawię ci rozwiązanie.



No to przedstaw je już, zazwyczaj przedstawiasz oskarżenia i powody od razu, a teraz wymagasz domyślenia się o co ci chodziło. Po tym postaram się coś napisać.
Ale teraz Daff chce nas zmobilizować do myślenia dlatego nie podaje nam już wszystkiego gotowego na tacy. Yhym...Takie buty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 15:19

Crier napisał:
Albo po prostu nie chce być oskarżana tylko dlatego, że go broniła i nie słusznie zostać powieszona.
I dobrze kminisz!

Seikyo napisał:
Chipsy rżną głupa, to po prostu taki typ (albo rzeczywiście się czegoś nawdychała XD), więc w sumie też ją odstawiam na bok, bo właściwie to więcej tu było przepychanek słownych niż czegokolwiek konkretnego + szczerze mówiąc, nie jestem w stanie ogarnąć, kiedy Chiyo błaznuje, żeby odwrócić tym uwagę od czegoś innego, a kiedy się wydurnia dla samego wydurniania. Więc głos na nią to tez troszkę taki strzał na ślepo.
Nikogo nie rżnę, pls XD I Czipsy nic nie wdychały, Czipsy po prostu mają burzliwe nastroje bo zmieniają nastawienie do świata żeby nie być 4w5 i żeby mogły wyrwać skośnookiego słitasa ze szkoły

No, i mamy 1:1.

Sai, bo miesza, ma argumenty z dupy i ogólnie mnie wkurwił.

I mamy 1:1:1!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 15:52

Ryuk napisał:
Ale teraz Daff chce nas zmobilizować do myślenia dlatego nie podaje nam już wszystkiego gotowego na tacy. Yhym...Takie buty.
No spoko, ale to można też widzieć jako specjalne przedłużanie pod pretekstem zmobilizowania.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 17:01

Chiyo napisał:

I mamy 1:1:1!

Mamy 2:1:1 ... Daffa ma dwa głosy

Tak na szybko bo hiszpański czeka <3

Ku*wa Daff załóżmy, że rozumiem to całe "prowokowanie do myślenia"... ale nie rób w pytkę podejrzanych akcji jeżeli nie wilczysz (ok niezłe wymaganie xDD) bo mącisz

Zostawiając to na razie ciekawi mnie głos Seiko... Rozumiem, że masz jakieś podejrzenia ale to nie powód żeby od razu głosować... twój post wygląda mi trochę na takie jedno dłuuugie odszczeknięcie się.
Głosowanie z powodu, że nie ma się innych podejrzanych jest na prawdę dziwne... szczególnie, że mamy jeszcze aż 2,5 dnia na oddanie głosów. Trochę mi to wygląda na coś w stylu "ty głosowałeś na mnie to ja zagłosuję na cb" a to nie jest niczym dobrym :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 17:15

Nie mam pewności, że jutro będę w stanie coś napisać, tak więc głos oddam dzisiaj, i tak bym go nie zmienił.

Crier napisał:
Gdzie napisałam, że nie mogę być? To takie stwierdzenie, jakbym ja napisała o Tobie: "Atakujesz wszystkich, udajesz, że chcesz wytropić wilka, ale tak naprawdę sam nim jesteś, ohohoho" :>
W sumie to ucięło mi tam cytat, ale przekaz chyba zrozumiałaś, skoro odpowiedziałaś. :>
Crier napisał:
I jeszcze coś. Skąd wiesz, czy gram typowo wilczo, jak to moja [b]pierwsza rozgrywka i mogę równie dobrze grać tak jako królik? Nie znasz mojego toku myślenia, ani grania w rozgrywkach w 100%
Grasz jak typowy wilk-wilk. Nie jak ty-wilk, ale typowy człek będący po raz pierwszy wilkiem.

Madarame napisał:
Nie nazywaj ludzi "sierściuchami". W sumie to zawsze myślałem, że stać Ciebie na jakieś lepsze obelgi.
Ależ nie miała to być obelga, miało to po prostu wskazywać na twoją wilczą przynależność, wybacz, że nie wyraziłem się jasno.

Crier napisał:
Teorię Mikołaja:
Nie przyznaję się do tejże teorii!
Crier napisał:
Shiro- Sai próbował zrobić powiązanie pomiędzy jego osobom, a nim.
Halo, halo, osobą*.
Crier napisał:
Shujin - cześć XD
Cześć. xD Liczę na owocną współpracę. W przyszłości.

Co do Daffa i Sei... będę się mógł odnieść do tego dopiero po pierwszym linczu. Mimo wszystko, szkoda, że Daff olał mojego posta. :<

Nie przedłużając, oddaję jedyny słuszny obecnie głos - Crier.
Na chwilę obecną pozostałych wilczków doszukiwałbym się wśród: Chiyo, Kivesia, Madarame (chociaż wolałbym, żeby rzeczywiście okazał się wróżem, jak to sugerował), no i ew. Seikyo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 17:26

Shuj napisał:
wraz z odpowiedziami na post Kive, Ryuka (teraz nie zdołam nawet ich przeczytać), no i te, które jeszcze się pojawią.
No i gdzie te odpowiedzi? ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-