Rozgrywka nr 92 - Page 8



 

Share
 

 Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:03

Widd, trochę się źle wkręciłaś ze swym głosem... mogliśmy zrobić triple lincz, wyszedł pojedyńczy :(... liczyłem że Asuno zagłosuje na Shiro i ja tez :D.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:05

Jezu jaka presja......

Dobra, to ja podejrzewałam Shiro, więc tak zostanie. ;]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:11

Asuno, obawiam się, że podobnie jak Shiro poprzednio, Twoj glos nie zostanie uznany, zreszta i tak nic on nie zmienia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:13

Smoq napisał:
Widd, trochę się źle wkręciłaś ze swym głosem... mogliśmy zrobić triple lincz, wyszedł pojedyńczy :(... liczyłem że Asuno zagłosuje na Shiro i ja tez :D.

Skoro zagłosowałeś na Manę, to raczej nijak nie mógł już wyjść "triple lincz". A jak chciałeś triple, to trzeba było głosować na Shiro i po ptokach. I czemu się źle wkręciłam, skoro chciałeś triple (rozumiem, że wtedy chciałeś wieszać Manę, Shiro i Kirę), a ja w końcu głosowałam a Shiro, więc co niby w tym jest nie tak? Czy może miałam nie głosować wcale i dostać ostrzeżenie, że brak głosu?

AsunoHana napisał:
Jezu jaka presja......

Dobra, to ja podejrzewałam Shiro, więc tak zostanie. ;]

Dżizas, Asuno, już po czasie. Coś Ci nie wyszło i przeczuwam, że zgodnie z zapowiedzią Daffa wylecisz za brak głosu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:21

Nieeeeeeeeeee....to już było po czasie?! Jak to?! -,-
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:22

Widd, chodziło mi o brak głosu z Twojej strony, bo Asuno jeśli by nie głosowała (ostatecznie w sumie nie zagłosowała), wyleciałaby za nieaktywność.
No nic, po ptokach i chyba po grze w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:39

Ofiarą linczu zostaje Mana-sama! Okazuje się on zwyczajnym króliczkiem. Wraz z nim z rozpaczy samobójstwo popełnia AsunoHana.
Prócz tego, na obradach ginie Kira, która została otruta. Okazuje się bezrolna.
Gdy zapadła noc, wilczki postanowiły brutalnie rozerwać Ryuka na strzępy. Wychodzi na to, że był kupidynem.
Z rana, gdy przychodzi czas obrad, pojawiają się Widdiful, Shiro i Smoq. Ci dwaj wymienieni jako ostatni bezlitośnie rzucają się biedną oraz bezbronną Widdiful. Z jej kieszeni niepostrzeżenie wypadła kryształowa kula.
Wkrótce wilki - Smoq oraz Shiro - głośno zawyły na znak zwycięstwa. Dźwięk głucho niósł się przez doliny, mrożąc krew w żyłach okolicznych stworzeń i zapowiadając nadejście złych czasów.

WILCZA WYGRANA!

Lista uczestników:
- Madarame - bezrolny; powieszony 1. dnia
- ReMi - bezrolny; padł za nieaktywność
- Mana-sama - bezrolny; powieszony 2. dnia; kochanek AsunoHany
- GreenFlesh - myśliwy; 1. ofiara wilków
- Shiro - zwyczajny wilk
- Kivesan - bezrolny; otruty
- Ryuk - kupidyn; 2. ofiara wilków
- AsunoHana - wiedźma; powieszona 1. dnia; wskrzeszona; popełnia samobójstwo po śmierci kochanka Manego-samy
- Smoq - Sobowtór
- Hanako-senpai - bezrolna; zastrzelona przez GF-a
- Widdiful - wróżbita; pożarta/przegłosowana dnia ostatniego;
- Kira - bezrolna; szeryf; otruta


Co tu dużo mówić - króliki zagrały tragicznie. Same na siebie sprowadziły zagładę. Po raz kolejny widać, że doświadczonych graczy się boicie jak ognia, uznając ich za manipulatorów, nie biorąc jednocześnie pod uwagę, że nowi i ci z brak doświadczenia mogą równie dobrze zrobić coś takiego.
Wilki już lepiej zagrały, aczkolwiek gdybym grał, to Smoq od razu byłby odjebany. : D Początek był tragiczny u ciebie, ale potem było coraz lepiej. U Shiro właśnie odwrotnie - początek dobry, potem coraz gorzej.


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Pon 01 Gru 2014, 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:40



^Tu macie scenkę z teraz w rozgrywce xD  ^



Ok więc tak... hahahahaahahaahahhahaahah

A tak na poważnie to.... hahahahahahahahahahaha

Ok już wystarczy sorry... śmieszy mnie trochę to, że byłem podejrzewany przez przypadkowe "bronienie" króliczka (inna sprawa, że trochę tu zjebałem ale ciiii) ale miło się grało więc dzięki wszystkim za grę xP
Szczególnie tobie Smoq

PS.  UUUUUUUUUU Asuno musi wilczyć skoro głosowała na mnie po czasie...xDDD pewnie chce mnie bronić xDDD

Ale serio dzięki za grę miło było : )

Napisy końcowe:
Kurde wszystko Daff napisał ... >.<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:46

Ja jebie.....tyle w tym temacie. ._.

Czuje, że to moja wina, bo tak namieszałam. ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:54

Asuno - tylko czesciowo Twoja wina ;).
Ach sorki, zapomnialem ze jestem wilkiem :(! Powinienem byl siebie podejrzewac!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:56

Prosiłbym ciebie, Smoqu, o wypowiedzenie się o Sobowtórze w temacie z rolą. Wszelkie uwagi, co do tego, co usprawnić itd.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 19:02

Spoko, chociaz wiele to ja sie raczej nie nagralem, wiec i wiele do powiedzenia nie mam.
W ogole najbardziej mnie rozbawilo, ze cala robote wykonaliscie za nas ;).
Daffodil, co konkretnie rozumiesz przez poczatek? I ktory post sprawil, ze bylem dla Ciebie podejrzany?

Dziekuje wszystkim za gre :). W szczegolnosci Shiro :).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 19:14

Np. ten.
Smoq napisał:
Głosowałem na siebie, bo:
1. nie znam nikogo;
2. mój głos i tak nic by nie zmienił, a jakbym przypadkiem zagłosował na wilka, to byście podejrzewali królika o partnerstwo w wilczeniu. Zresztą - prawda jest taka, że jakkolwiek by się nie głosowało to i tak można snuć teorie... opcja z głosem na siebie samego wydała mi się najbardziej racjonalna, tyle.
Szczerze mówiąc równie dobrze mogę wysunąć to oskarżenie w stosunku do Ciebie, Kira, też głosowałaś na siebie, ale tego nie robię, bo to takie szukanie dziury w całym... post Shiro w całości jest takim szukaniem dziury.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 19:29

Sęk w tym, że mniej-więcej to samo bym napisał, gdybym był królikiem :). Nie znając ludzi i sposobu ich myślenia ciężko powiedzieć czy kłamią czy nie.
Moim zdaniem reszta graczy powinna była na samym początku dużo mocniej na mnie nacisnąć, właśnie dlatego, że jestem nowy i nie wiadomo, czego się po mnie spodziewać :).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 22:32

Mówiłem, że Smoq wilczy xD

Poza tym spodziewałem się, że wilki mnie zeżrą.

Daliśmy się wkopać, nie ma co, ale było fajnie, dzięki za grę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 92 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-