88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3



 

Share
 

 88. - w podskokach poprzez las~~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSro 20 Sie 2014, 17:29

Z grą żegna się także Eileen - niewinna, czysta jak łza króliczka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 14:46

Pierdolę, Sei.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 16:41

Ja w tej sytuacji, gdzie nie mam żadnych pomysłów, chciałam iść za przykładem szeryfa, ale głupio mi tak teraz. XDD

W takim razie Kiveś, gomene. Nie posiadam żadnego konkretnego podejrzanego na mojej liscie. A Yass podała jakieś uzasadnienie głosu, to podążę za nią. ;'OO

Meh, nie chce mi sie już. x.x
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 19:59

W takim razie ja na Sei Też pójdę za "tłumem".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 20:37

Hmmm...
Dłuższy czas się wahałem na kogo oddać głos.
Sei, przykro mi, ale wybieram właśnie Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 20:56

Kive

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 21 Sie 2014, 21:41

Kive 3
Sei 4
Zen 2
Jedyną osobą, która nie głosowała, jest Kuro...

Czekamy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimePią 22 Sie 2014, 08:23

Yass, geniuszu, nope. Alej ma dzisiaj wydać werdykt i Kuro umrzy bo nie oddała głosu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimePią 22 Sie 2014, 10:18

Jessstem, nie bijcie mnie TT.TT
Głos na Zenka, i tak nic nie zmieni
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 09:31

Hej, kochani.
Otóż wczoraj Alejka wyjechała na wakacje. W związku z tym przejmuję grę. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 09:37

Ciekawe jak chcesz to zrobić, skoro Aleja zapewne nie zdążyła Tobie podać ról ._.
Uznajmy tą grę za zawieszoną na czas nieobecności Aleji i tyle :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 09:43

Eileen, wiesz chociaż kto jest kim w tej grze?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 10:13

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jebłam.
Myślicie, że przejęłabym grę, nie wiedząc kto jest kim i bez zgody Alejki? Wiem wszystko ;_________;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 10:48

Zwracam honor.

I dalej oczekuję na werdykt.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 10:54

Obraziliście Eil i teraz będziecie dłużej czekać za karę. XDDDDD

Pozdrawiam z krzesełka pod szubienicą. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 12:00

Ofiarą linczu została Seikyo, myśliwy, który zanim zawisnął na drzewie zdążył porwać swoją strzelbę i strzelić w Madarame. Ten okazał się mieć wilcze kły zamiast króliczych. Zensum, obserwujący z daleka martwą Sei, otarł z policzka łzę, a następnie przebił się sztyletem i połączył w zaświatach ze swoją kochanką.
Następnego dnia króliczki odnalazły truchło Kivesia. W jego króliczej norce znaleziono szklaną kulę, której używał do wróżenia.


Podsumowując:

- Zensum 
- Xan 
- Seikyo
- Madarame
- Chiyo
- Kuro 
- Mana-sama
- Kivesan
- Eileen
- Toś
- Yassamet
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 12:38

No dobra... to mamy jednego wilka z głowy. Tylko co dalej, moi drodzy?
Cóż, mnie się zaczyna wydawać podejrzana Yass... jakoś tak mam, że czasami podejrzewam osóbki, które dużo gadają. I żeby nie było - nie myślę tak tylko dlatego, że na początku coś mówiła o moich postach, tylko staram się myśleć. Słabo mi to wychodzi, meh ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSob 23 Sie 2014, 13:32

...czyli zostało nas 5, w tym 2 to wilki? O.o *czuje, że ją powieszą, bo wskazywała na Kive*
Gheh, przyznaję, mój błąd był fatalny i przyznaję się do jego popełnienia. Jednak teraz czuję się o tyle niepewnie, że nie mam typu. Podejrzewam Toś za zwykłego króliczka, pozostali się do tej pory nie wypowiadali. Czyżby gra miała nam zemrzeć..?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSro 27 Sie 2014, 21:00

Ona jest zakopana miljon stóp pod ziemią.
Nie mam czasu i chęci i nie gram, jprdl XD Jakbym wiedziala wcześniej, to bym się nie zapisała.

Xan
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeSro 03 Wrz 2014, 21:12

Jakbym ja wiedziała wcześniej, że poza mną nikt nie będzie chciał grać, też bym się nie zapisywała.
A Daff mnie goni do głosu nawet smsami :I
Xan, ponieważ zeszły "dzień" fabularny nie napisał nic poza oddaniem głosu, a na czacie zdarzało mu się być.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Wrz 2014, 18:54

Daff chyba wszystkich poganiał XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Wrz 2014, 21:10

W pewnym momencie Kuro zaczęła się dusić. Okazało się, że ktoś, ciekawe kto, zatruł jej termos z herbatką.
Żegnaj, kupidynko.

Dwie z króliczyc, pełne podejrzeń wobec Xana, powiesiły go na jednym z drzew, ten jednak zdołał uniknąć śmierci dzięki eliksirowi, który wlał sobie do pyszczka chwilę wcześniej. Przegryzł sznur swymi króliczymi ząbkami i zgrabnie wylądował na ziemi obok dziewek.

Niespodziewanie dla wszystkich, Mana-samę zaszła od tyłu zła nimfa z lasu, skręciła mu kark, a potem zaciągnęła jego zwłoki do swojej kryjówki, by dołączył do jej leśnego necro-party. Wilcze kły i pazury z pewnością nadadzą się potem na śliczne naszyjniki.

Tym samym kończy się gra, którą wygrywają Yassamet, Tosia i Xan. Gratulacje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimePią 05 Wrz 2014, 09:54

LOL XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitimePią 05 Wrz 2014, 15:36

Lepiej bym tego nie ujęła XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content






88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 88. - w podskokach poprzez las~~   88. - w podskokach poprzez las~~ - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

88. - w podskokach poprzez las~~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-