78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2



 

Share
 

 78. czyli wielki sąd skazańców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePią 14 Mar 2014, 22:32

No właśnie, Shiion zawsze obserwuje, i nie wiadomo jaką role. To jest uciążliwe ponieważ może przeżyć całą rozgrywke tylko głosując....

Ale teraz to mnie zastanawia jedna rzecz.... zagłosować na milczącą Eileen, czy na cichociemną Shiion....

Ciche osoby mają to do siebie że giną szybko z ręki sędzi.... ale też są irytujące bo grupa się zastanawia kto jest wilkiem, taka osobo przyjdzie, namiesza i pójdzie sobie, dlatego pierwszego dnia, który jest ruletką, lepiej wieszać milczących.....

Dlatego dajmy Eileen czas do niedzieli rano... wtedy będę bardziej skory zagłosować na nią


Shiion napisał:
Takie podejscie jest irytujace...

może trochę źle robimy, ale w sumie to wygodne jest się tak nie odzywać i dać innym odwalać czarną robote, a potem tylko wysłać głos
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 00:38

To ciekawe, że chcesz mnie wieszać, GF. A tak w ogóle to też was wszystkich miło witam w tej rozgrywce~ ♥
Wytłumaczenie mojej nieobecności, chociaż i tak was ono pewnie za bardzo nie obchodzi, jest proste - w końcu dorwałam się do laptopa na trochę dłużej niż godzinę. + Miałam konkurs wokalny i większość tygodnia spędziłam wyjąc, ale co tam.

GF, taki jesteś ciekawy, co mam do powiedzenia? Proszę bardzo. ♥
Zastanawia mnie głos Korniszona na szeryfa-Chiyo. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale po prostu nie wydaje mi się on za dobrze uzasadniony po 75, w której przekazała Zenkowi szeryfa... Co nie było zbyt rozsądne. A w połączeniu z sugestią Korniszona, żeby powiesić Shiion...
Tak właściwie, to z Shiion rzeczywiście nie ma zazwyczaj żadnego pożytku. Ale skoro już się odzywa po to, żeby narzekać, nie mogłaby wnieść chociaż dwóch zdań na temat rozgrywki?... Nieee, po co. ;__;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 15:48

Eileen.... Jak dobrze że jesteś. Jestem ciekaw co powiesz bo zawsze dobrze gadasz (raczej tak mi się zawsze wydawało). A co do wieszania, to był pretekst żebyś coś napisała i sprawdzenie czy wogóle jesteś aktywna...


A co do shiion to zgadzam się z Eileen. Shiion najczęściej milczy, a potem się wkurza że ją powiesili.. i tak w kółko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 16:54

Kto Ci powiedzial, Zielony, ze ja sie wiecznie wkurzam? ;-; Wkurza mnie to, ze tak latwo daliscie sobie wmowic zdanie Korniszona. Chlop ma przebicie, owszem, i dlatego mam zamiar na niego zaglosowac. Jest bardziej niebezpieczny niz milczaca ja i jeszcze tak perfidnie zaslonil sie ostatnia rozgrywka... Latwa wymowka, prawda? Reszta to z gorki poszla. c: A Alejka jest madra i najprawdopodobniej przewidziala, ze rzucice sie na mnie na samym poczatku i nie zrobilaby mnie wilkiem, bo to czyste samobojstwo ;-; Moja smierc nic wam nie da, tylko utrudni szukanie wilkow >…<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 18:15

Ja napisał:
Shiion najczęściej milczy, a potem się wkurza że ją powiesili.. i tak w kółko

Shiion napisał:
Kto Ci powiedzial, Zielony, ze ja sie wiecznie wkurzam?

Czy ja napisałem że wiecznie, nie... napisałem że często się wkurzasz jak cię powieszą, nie chodziło mi że wiecznie się denerwujesz

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 18:52

Shiion napisał:
Wkurza mnie to, ze tak latwo daliscie sobie wmowic zdanie Korniszona. Chlop ma przebicie, owszem, i dlatego mam zamiar na niego zaglosowac. Jest bardziej niebezpieczny niz milczaca ja i jeszcze tak perfidnie zaslonil sie ostatnia rozgrywka...
Fakt, coś za łatwo przeszła ta propozycja, ale i to można w jakiś sposób spożytkować.
Niemniej to twoja wina, że w pewien sposób stałaś się ofiarą. Siedzisz cicho, czekając aż przepchniemy cię do kolejnej rundy, jednocześnie kumulując problemy związane z twoją winą lub jej brakiem (mam złe skojarzenie z kobietą, która prosiła się o gwałt...).

Shiion napisał:
Latwa wymowka, prawda? Reszta to z gorki poszla. c: A Alejka jest madra i najprawdopodobniej przewidziala, ze rzucice sie na mnie na samym poczatku i nie zrobilaby mnie wilkiem, bo to czyste samobojstwo ;-; Moja smierc nic wam nie da, tylko utrudni szukanie wilkow >…<
Może mi się źle wydawać, ale sędzia jest bezstronny, więc teoretycznie Alejce zwisa i powiewa czy powiesimy cię w pierwszej kolejności czy nie
I w brew pozorom twoja śmierć coś da, nawet jeśli jesteś czyściutka niczym nieobsrana łąka. Samo przejście do drugiej rundy to jest już coś.

EDIT.
Ogór, a można wiedzieć dlaczego głosowałeś na Chiyo jako szeryfa?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 19:10

asdfghjkl, sorki za opóźnienia jeszcze raz, ale jak nie moja hucznie obchodzona dziewiętnastka (chciałbym móc opisać wszystkie rzeczy, jakie znalazłem rano w pokoju...) to remont w domu (nie, nie był spowodowany zdewastowaniem po imprezie XD). Teraz będę aktywny, obiecuję.

Odpowiadając na Wasze wątpliwości - dwie osoby, które miały szansę na wygraną, to Chiyo i Kira, więc tylko je wziąłem pod uwagę. Kira jest bardzo pewna siebie, kiedy wpadnie na jakiś trop (obojętnie, czy dobry), szybko potrafi przekonać stado do swojej opinii. W mojej poprzedniej grze zakończyło to się fatalnie. Chiyo jest bardziej ostrożna i skłonna do słuchania innych graczy. Żadna nie jest idealnym wyborem, ale, jak już pisałem, wybrałem mniejsze zło. Z Chiyo jako szeryfem unikniemy sytuacji, gdy ktoś zostanie powieszony, by "szefowa" sobie coś ubzdura.

Shiion, aha, więc powieśmy mnie, bo... bo co? Bo jestem ogarnięty? Bo pomimo małego doświadczenia już kilka razy wytropiłem wilka? Jasne, zabijmy wszystkich, którzy mają więcej niż dwie szare komórki, ciekaw jestem, czy sama będziesz potrafiła znaleźć kłaki swoją niezawodną metodą obserwacji...
Chyba że Ci na tym nie zależy?

Poza tym, to strasznie dziwne, że swoją niewinność argumentujesz tym, że "na pewno nie dostałabyś wilka, bo od razu byłoby wiadomo, że to ty". Przecież w poprzedniej rozgrywce wilczyłaś i wcale nie rozgryziono Cię tak szybko.

Teraz apel do stada - tak, możliwe, że ze śmiercią Shiion stracimy króliczka, imho to lepsza opcja, niż trzymanie jej w stadzie. Bo jest szkodliwa bez względu na to, w jakiej drużynie gra.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 20:49

powiem tak, nie ma co wzlekać na razie i chyba się zgadzamy co do shiion, dlatego oddaje już swój głos, bo na razie nie mam innej poszlaki, i dla tego iż pani obserwator nic nie robi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSob 15 Mar 2014, 21:16

Eil napisał:
po 75, w której przekazała Zenkowi szeryfa... Co nie było zbyt rozsądne.
Sorry, ale tylko do niego miałam pewność, że jest królikiem, więc ogar, chalo -.-

Co do Shiion... Cóż, trudno powiedzieć. Wcześniej siedziała cicho i wilczyła, teraz się udziela, ale jak na moje oko, to z sapami, jakby rozgrywka była dla niej czymś męczącym, a przecież sama się zgłosiła. Ogór ma rację z wieszaniem jej niezależnie od tego, z kim gra. Poza tym, Shiion, nie zasłaniaj się Alejką.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 11:30

Chiyo napisał:
Sorry, ale tylko do niego miałam pewność, że jest królikiem, więc ogar, chalo -.-
Z tego, co pamiętam przeskanowałaś jeszcze DD, ogar, chalo. ;> A pierwsza zasada RD powinna brzmieć - 'nigdy nie dawaj Zenkowi szeryfa - no chyba, że wilczysz'.
Ciekawe jest to, że Shiion zaczęła się chociaż odrobinę udzielać i pisać w rozgrywce. Zastanawiam się, skąd ta zmiana. A to, że jej argumenty, jak słusznie Korniszon zauważył, są zupełnie bezsensowne, to już inna sprawa... Z drugiej strony nie ufam Ogórowi. Jakoś szybko wyrwał się z tą propozycją powieszenia Shiion.

GF napisał:
Eileen.... Jak dobrze że jesteś. Jestem ciekaw co powiesz bo zawsze dobrze gadasz (raczej tak mi się zawsze wydawało).
Tylko ci się wydawało.
Właśnie, GF, nie pospieszyłeś się trochę z tym głosem? Alej nie dała nam jeszcze terminu ostatecznego, ciągle mamy czas, żeby dyskutować. A wobec tego argument, że 'nie masz innej poszlaki' jest po prostu głupi - nowa poszlaka może jeszcze się pojawić, a ty zmarnowałeś już głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 13:42

EilAWood napisał:

Z tego, co pamiętam przeskanowałaś jeszcze DD, ogar, chalo. ;>
Cóż, miałam trochęprzerwy od RD i zwyczajnie zapomniałam, jak gra Zen XD a że DD była wtedy świżakiem, to wolałam nie ryzykować, ale teraz już wiem, że by sobie poradziła.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 15:14

Eileen napisał:
Z drugiej strony nie ufam Ogórowi. Jakoś szybko wyrwał się z tą propozycją powieszenia Shiion.

Lepiej się przyzwyczaj, wieszanie Shiion chyba wejdzie w stały element mojej taktyki. Setsuko raz napisała, że RD polega na znalezienie kłamcy, ale żeby kłamać, trzeba się wypowiadać. Trzymanie Shiion w stadzie nie ma żadnej podstawy. Jeśli jest wilkiem, to może być tak, że cichaczem przemknie przez całą rozgrywkę, jeśli to króliczek, to po prostu będzie głosować za stadem (co nie zawsze jest dobre, a czasem wręcz naprawdę szkodliwe...). Byłaby tylko dodatkowym głosem, a nie pełnoprawnym graczem.
Więc tak, wolę powiesić Shiion. Jeśli to wilk, to dobra nasza, jeśli to króliczek, z jej śmierci i tak wyniknie więcej dobrego niż złego.

Powiem więcej - z początku propozycja powieszenia Shiion była bardziej prowokacją niż poważną propozycją (chociaż przemyślałem sprawę i zlinczowanie jej uważam za bezpieczniejszą opcję niż trzymanie jej w stadzie), ale obserwując reakcje różnych osób, jestem przekonany może nie tyle co do winy, ale co do niewinności niektórych osób.

Niestety, to jedna z tych informacji, którymi nie powinienem dzielić się publicznie, coś zauważyłem, że wilkom mocno smakują "sprawdzone" króliki.

Btw. chciałbym poprosić wróżbitę o przeskanowanie Eileen albo Kiry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 16:29

Korniszon napisał:
Lepiej się przyzwyczaj, wieszanie Shiion chyba wejdzie w stały element mojej taktyki.
Taktyka zawsze może się zmienić, a ja nie mam zamiaru przyzwyczajać się do twojej. I zdaję sobie sprawę z tego, że powieszenie Shiion ma wiele zalet. Zgadzam się, że jej obecność jest bezsensowna, ale mam opory przed powieszeniem jej. Dlaczego? Przede wszystkim - nie wiemy, jakie są proporcje. Najbardziej prawdopodobne jest 6:2, więc zakładając, że Shiion jest niewinna, nie możemy się pomylić. Z kolei jeśli kupidyn trafił wilka, a Shiion okaże się mieć tylko królicze uszka... Przegrywamy.
Dlatego dziwi mnie, że tak bardzo wyrywasz się z powieszeniem jej, nawet jeśli na początku była to jedynie prowokacja.
Zastanawia mnie, czy nie byłoby najlepiej, gdyby otruła ją wiedźma. Nie stracilibyśmy wtedy głosowania, żaden królik nie zostałby zjedzony, a pozbylibyśmy się potencjalnego kłaka. Także ten... Myślę, że Wiedźma powinna ją otruć.

Korniszon napisał:
obserwując reakcje różnych osób, jestem przekonany może nie tyle co do winy, ale co do niewinności niektórych osób.
Masz pewność? :33 A to ciekawe, bo z ostatniego zdania twojego posta wnioskuję, że podejrzewasz mnie i Kirę. Moim zdaniem wilki wolałyby się ukryć w tłumie i pozbyć (oczywiście ponownie zakładając, że Shiion jest niewinna) króliczka, zgadzając się na powieszenie jej. Nie wydaje wam się to dziwne, że ta propozycja przeszła tak szybko i bez żadnego sprzeciwu, a GF już nawet na nią zagłosował?

Korniszon napisał:
Btw. chciałbym poprosić wróżbitę o przeskanowanie Eileen albo Kiry.
Proszę bardzo, niech skanuje. xD Tylko szkoda, że straci turę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 16:56

Wydaje mi się, że gdyby wśród nas był kochanek Shiion, zareagowałby. Może nie w bezpośredni sposób broniąc jej, ale, na przykład, próbując skierować podejrzenia na kogoś innego. Nie martwiłbym się o to, że trafiła ją strzała amora.

Eileen, nie wiem, czy zauważyłaś, ale ja jeszcze nie oddałem głosu na Shiion. ;3 Z proporcjami masz rację, dlatego właśnie wolałbym poświęcić Shiion, zamiast zabić kogoś, kto potrafi samodzielnie myśleć, a co za tym idzie, pomóc nam wytropić wilka. Żeby rozgrywka ruszyła dalej, musimy kogoś powiesić. Gdybym miał oddać głos na kogoś poza Shiion, pewnie zagłosowałbym na Ciebie lub Kirę, ale nie mam pewności, że jesteście wilkami, a w razie pomyłki, usunięcie Was ze stada byłoby dużo boleśniejsze.

Z początku chciałem przytaknąć na pomysł z wiedźmą, ale z drugiej strony... nie lepiej byłoby zachować ją na później? Ze względu na proporcje, o których mówisz. Przy żyjącej wiedźmie z trucizną, nawet w sytuacji dwa wilki kontra dwa króliki mielibyśmy szanse na wygraną (przy założeniu, że szeryfem jest królik). Jeden kłak zginie w głosowaniu, drugi otruty przez wiedźmę.

Eileen napisał:
Masz pewność? :33 A to ciekawe, bo z ostatniego zdania twojego posta wnioskuję, że podejrzewasz mnie i Kirę.

Pewności nie mam, ale dałbym sobie uciąć za te "moje" osoby mały palec u lewej ręki. 8D I tak, podejrzewam Ciebie lub Kirę (raczej wykluczam Waszą grę w duecie, jeśli jedna jest wilkiem, to druga nie), ale, powiedziałbym, że nie jestem za bardzo przekonany co do tego tropu. Myślę, że dalsza gra zrewiduje moje podejrzenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeNie 16 Mar 2014, 19:08

Przepraszam że nie napisałem tego wcześniej, ale spieszyłem się bo nie będzie mnie przez dwa dni, więc wolałem zagłosować, niź być stracony przez gniew sędzi.

Czemu zagłosowałem na Shiion: Nie lubie osób które bardzo mieszają w stadzie, albo są outsiderami : wy znajdzie wilka a ja będę tylko głosować.
Argumenty typu sędzia nie jest głupi więc nie da mi wilka są.... słabe.

Dowód nr.1:

Shiion napisał:
Prosze was... Czy Alejka bylaby na tyle glupia, by zrobic mnie wilkiem?

Shiion napisał:
A Alejka jest madra i najprawdopodobniej przewidziala, ze rzucice sie na mnie na samym poczatku i nie zrobilaby mnie wilkiem, bo to czyste samobojstwo

Niedokładnie też czyta posty innych.
Dowód nr.2 :

Ja napisał:
Shiion najczęściej milczy, a potem się wkurza że ją powiesili.. i tak w kółko

Shiion napisał:
Kto Ci powiedzial, Zielony, ze ja sie wiecznie wkurzam?

Mimo iż wiedziała że Ogór czepnie się jej o milczenie, nadal milczała. Masło maślane ale prawda. Mogła się postarać, i coś pisać by przeżyć ale woli odciągnąć od siebie uwage.
Dowód nr 3:

Shiion napisał:
Jak zobaczylam Ogora w skladzie moja pierwsza mysla bylo: Aha, to juz jasne, ze zgine za niewinnosc, bo mu sie cos ubzdura ;-; Ja wracam do obserwowania :<

Dowód nr 4:

Shiion napisał:
Jest bardziej niebezpieczny niz milczaca ja i jeszcze tak perfidnie zaslonil sie ostatnia rozgrywka


Sędziowie, nie wszyscy lecz czasami się zdaża że dają wilka osobą które  w poprzedniej rozgrywce miały kłaka i albo sobie bardzo dobrze radziły i przerzyły, lub nie. Tutaj powołuje się na rozgrywke gdzie Zen był wybrany na szeryfa, gdzie Ren miała wilka, lecz jej ukradłem, ponieważ w poprzedniej rozgrywce radziła sobie wyśmienicie jako wilk.

Kończąc mój wywód może was przekonam do mojego wyboru.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePon 17 Mar 2014, 19:37

Shiion
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePon 17 Mar 2014, 19:45

Jeśli ktoś ma jakąś rozsądną wskazówkę na temat tego, kim może być wilk, prosiłbym, żeby napisał to teraz. Będę miał jeszcze chwilę jutro (a potem różnie może być, więc wolę nie ryzykować) na oddanie głosu. I wszystko zapowiada się na to, że jeśli nic się nie zmieni, zagłosuję na Shiion.

Serio, tak poza tym prosiłbym Was o większą aktywność, mam wrażenie, że oprócz mnie może trzy osoby próbują coś zdziałać.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSro 19 Mar 2014, 09:28

Ruszyć kuperki. Postarajcie się uwinąć do piątku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSro 19 Mar 2014, 17:42

Biorąc pod uwagę nastroje w stadzie, to sprawa jest raczej przesądzona. Dlatego też, bez owijania głosuję na Shiion.

BTW. Uprzedzam was, że od piątku do (prawdopodobnie) poniedziałku wieczorem jestem całkowicie niedostępna. Pyrkon i te sprawy~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeSro 19 Mar 2014, 19:49

Ogór, jestem Ci coś winna z powodu ostatniej rozgrywki, tym razem Ci chyba zaufam. @@

Żeby nie było, nie tylko dlatego głosuję na Shiion. Jej wilczenie wydaje mi się bardzo prawdopodobne, a Alej równie dobrze mogłaby ją wybrać, co jest całkowicie zrozumiałe, jak i wylosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Mar 2014, 15:23

Shiion.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Mar 2014, 15:27

Głosuję na Shiion. Ktoś jeszcze nie głosował? Eileen i Shiion, tak?

Shiion napisał:
Moja smierc nic wam nie da, tylko utrudni szukanie wilkow >…<

To zdanie nakłania mnie do myślenia, że Shiion faktycznie jest wilkiem albo, że dostała rolę wróżbity... Albo broni się w bardzo marny sposób.

Kolejną osobą, która mnie niepokoi jest GreenFlesh. Nie pamiętam czemu, muszę jeszcze raz przejrzeć posty, ale teraz mi się nie chceee. Postaram się zrobić to później (czyt. chwilę przed ostatecznym werdyktem/chwilę przed moją śmiercią).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 16:49

Eh. Niech wam będzie. Co nie zmienia faktu, że Korniszon wydaje mi się podejrzany.
Nie przedłużając, Shiion, bo i tak mój głos nic nie zmieni.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 17:47

A więc jednogłośnie wskazaliście Shiion jako winowajcę. Pani Szeryf własnoręcznie zarzuciła pętlę na szyję podejrzanej i uwolniła zapadnię. Shii nie cierpiała - rdzeń kręgowy został przerwany od razu. Gdy tak dyndała, z jej kieszonki wypadła mała karteczka o pouczającej treści: "Nikt mnie nie słucha wtedy, gdy potrzeba..." Zagadka rozwiązała się, gdy nad ranem Shiion nadal nie wykazała żadnych oznak wilczenia...

Niestety, w osobnej celi znaleziono rozszarpane ciało króliczka, które po ciężkiej identyfikacji okazało się ciałem Eileen. Dwie tajemnicze fiolki z równie tajemniczymi substancjami, które stały na jej nocnym stoliku, leżały stłuczone na ziemi... (tak, Eil to wiedźma...)

Gra toczy się dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 19:14

Alejko, ale ja byłam kochanką Eilee. ;^;
Powrót do góry Go down
Sponsored content






78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

78. czyli wielki sąd skazańców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» 73. - wielki debiut Kirci
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-