77 - Goodbye, cruel world. - Page 4



 

Share
 

 77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 15:49

Tik, tak. Tik, tak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 19:44

O cholera, głosy trzeba oddać do dziś xD

Halo, głosujemy na kogoś czy coś? Ja szczerze powiedziawszy nie wiem na kogo głosować, niby jest ten cały Shii, ale jakoś nie jestem zbyt przekonana co do wieszania go. Przecież on zawsze tak gra, więc szansa jest 50/50.

A innych kandydatów to jakoś nie widzę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 20:02

Dobra, przejdźmy w końcu do konkretów.

Moje wilcze typy.


Wilk nr 1

Setsuko napisał:
Chyba nic nie jest już w stanie zbawić Aiko. Jedynie wiedźma, ale nie sądzę, żeby to miało sens, skoro ona i tak nic nie pisze.

Kto chciałby śmierci niewinnego milczka? Wykorzystała moje domysły, by później móc winę zrzucić na mię tak, jak chcą zrobić to teraz. Tak, CHCĄ, ale o tym zaraz. 

Setsuko napisał:
DD, dlaczego jest najazd na Korniszona, a na mnie to już nie? Ja rozumiem go w tym wypadku, bo też mam zaznaczoną opcję ,,nie wylogowuj mnie" i nie zawsze mogę napisać w temacie. Czasem wejdę tylko sprawdzić, czy coś nowego się nie pojawiło, pomyślę co mogę odpisać, ale odłożę to na później. Mi również Korniszon czymś śmierdzi, ale niekoniecznie jest to wilcze futro. Choć nie zaprzeczam, może wilczy.

Nie zaprzecza, żeby w razie powieszenia Ogóra mieć alibi "bo przecież podejrzewałam go tak samo jak innych". 

Setsuko napisał:
Korniszon, wydaje mi się, czy zrobiłeś się bardziej aktywny?

Niby go coś zaczepia, ale jednak nic tak właściwie na niego nie ma. Nie zagłębia się w ten temat, żeby w razie czego nikt jej nie mógł niczego zarzucić. 

Odpowiedź
Ogóra napisał:
Możliwe, no ale jak już pisałem, nie lubię spamować, więc piszę tylko wtedy, kiedy mogłoby to coś wnieść do dyskusji. Względnie wtedy, kiedy ktoś ma do mnie jakieś pytania. ^^


Setsu napisał:
Zostali: myśliwy, wiedźma, czarownica, kochanek x2, wilk x? szarak x?
Osoby: Korniszon, Setsuko, Shiion, DD, Kira, Beelzebub

Ogór napisał:
W sumie, Setsuko, dziękuję Ci za ten post, bo uświadomił mi jedną rzecz. A mianowicie, liczbę wilków. :> Muszę trochę zrewidować swoje poglądy.

Niby jakieś pitu pitu, wilki, udajemy, że myślimy, z pozoru piszemy, ale nic nie wnosimy.

Wilk nr 2


Ogór napisał:
Ja oddałem na nią głos, bo ufam, że jako admin jest na tyle ogarniętym graczem, by swoją nierozwagą nie skazać swojego stada na rozszarpanie przez wilczki.

Albo, żeby wtopić się w tłum głosujących.

Setsu napisał:
Wchodzę sobie na forum, a tu szok - rozgrywka już ruszyła. Akurat wtedy kot musiał zacząć świrować i ktoś mi komputer podprowadził. Mój kot nie chce żebym w to grała ;.; Dobra, dość tej historii mego marnego żywota. Głosuję na Kirę.

Coś podejrzanie podobne i niewyróżniające się głosy, nieprawdaż?

Ponadto Ogór zagłosował na mnie dopiero pod koniec głosowania, gdzie już wynik był raczej przesądzony.

Ógór napisał:
Ech, no bo nie bardzo mam ochotę polemizować z Waszymi przeczuciami.

Cytat z pierwszej rundy, gdy Chiyo rozpoczęła głosowanie na Aiko.
Nie polemizuje, bo mu to na rękę.

Ogór napisał:
Setsuko i Beelzebuba raczej nie podejrzewam, myślę, że to raczej standardowy debiut dwóch początkujących graczy i nie ma tu nic niepokojącego. W sumie Setsuko wydaje się niepokojąco ogarnięta (:D), więc może po prostu zgrabnie ukrywać wilczenie. Dobrze by było, jakby wróżbita ją przeskanował.

A wcześniej co było? 

Ogór wcześniej napisał:
Wilkami są Kira i Shiion. Możliwe, że któraś z nich w parze z Setsuko (EDIT LUB DARKDANIĄ), ale to raczej mało prawdopodobne.

A teraz ustęp ze stosunków SetsuOgórowych.

Setsu napisał:
Mi również Korniszon czymś śmierdzi, ale niekoniecznie jest to wilcze futro. Choć nie zaprzeczam, może wilczy.


Setsu napisał:
Korniszon – ,, radzę przyjrzeć się doświadczonym” czyli, odsuwasz naszą uwagę również od siebie, jako, że wcześniej piszesz, iż nie liczysz się jeszcze do doświadczonych. Choć w sumie się zgadzam, bo raczej wśród kłaków będzie choć jeden ze ,,starszych”. Wybacz, że twoją wypowiedź zmieniłam, ale za długo by było, jeśli zrozumiałam ją źle, to mnie popraw.

Ogór napisał:
Setsuko, byłem pewien, że ktoś prędzej czy później oskarży mnie o odsuwanie podejrzeń od siebie. XD Ale nie chodziło mi o nic ponad to, że co najmniej jeden pewny wilk znajduje się wśród tych wymienionych przeze mnie osobach.


Setsu napisał:
Korniszon, wydaje mi się, czy zrobiłeś się bardziej aktywny?

Ogór napisał:
Możliwe, no ale jak już pisałem, nie lubię spamować, więc piszę tylko wtedy, kiedy mogłoby to coś wnieść do dyskusji. Względnie wtedy, kiedy ktoś ma do mnie jakieś pytania. ^^

Stosują po części taktykę Dffa z 75., który wygrał tylko dlatego, że wydał na lincz mnie. Z początku bardziej się podejrzewali, ale teraz totalnie dali sobie spokój, licząc, że nie zauważymy i wydamy na lincz niewinną Shiion i mnie. Shi, bo teoretycznie jest podejrzana, a ja bo jestem szeryfem i trochę im wadzę. Ewentualnie DD, bo im więcej, tym lepiej.

~~*~~*

Ogór napisał:
Z tym, że Aiko ma wpisaną nieobecność i nie pojawia się na forum w ogóle. A Shiion zjawia się tu od czasu do czasu (a więc śledzi rozgrywkę, ale się nie udziela). Z tej dwójki to ona jest według mnie bardziej podejrzana, no ale cóż, mogę się mylić.
W ogóle warto wspomnieć, że Shiion napisała dopiero po tym, gdy oddałem na nią głos.

Uderza na Shiion, tak, jak wcześniej. Sets szła w zaparte, twierdząc, że to Aiko. Akcja mająca na celu nie wrzucanie ich do jednego wora, bo "głosowaliśmy na kogo innego"

***
Jestem pewna swojego, dla mnie to oczywiste - wilczą. Kochaną wiedźmę/ kochanego wiedźmina łaskawie prosiłabym o otrucie Ogóra, a ja ładnie, pięknie ślę głosy na Setsuko <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 20:20

Wlasnie mnie Alejka uswiadomila... Dania, czego ze mnie faceta robisz?! *bulwers* I nie jestem dla nowych "Shii" tylko "Shiion" :<

A glosuje na Pana Korniszona... Jest wkurzajacy i mozecie sobie to ujac tak: Robie to dlatego, ze przywalil sie do mnie xD" *szczera do bolu*


Ostatnio zmieniony przez Shiion dnia Pią 07 Mar 2014, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 21:17

Kira ratuje sytuacje, jak dobrze <3

Więc głosuję na Setsuko a ogóra niech otruje Wiedźma. Jednak pierwsza myśl zawsze najlepsza, bo wszak ogóra także podejrzewałam.

Przepraszam Shiion za moje nieogarnięcie, zawsze mam problem z rozpoznawaniem płci według nicków... I już nie będę pisać zdrobniali.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 21:53

Oj, i to na w i to na w, pomyliło mi się :c O, i zauważyłam, że w poprzednim poście zgubiłam zdanie, nie doszukujcie się sensu w początku, po prostu chodzi o to, że mi się post nie wysłał.

Kira napisał:
Co to znaczy, że nas nie oszukuje?
Ah... Ja chyba Zenka źle zrozumiałam... Jak jest remis w głosach do powieszenia to obie osoby umierają? Jeśli tak, to przepraszam ;-; Pomyłka niedoświadczonego.

Nie wiem czy wiesz Kira, ale jak się do kogoś przyczepi, to można znaleźć coś na niego choćby z jednego posta -.-

Kira napisał:
Coś podejrzanie podobne i niewyróżniające się głosy, nieprawdaż?

Chcę zauważyć, że tylko jedna osoba nie zagłosowała na Ciebie. Więc można powiedzieć też np., że Beelzebub i DD mają podobne głosy. Albo ty i Shiion.

Chyba trochę za późno na takie posty, no ale cóż.

Kira, a co mi tam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 22:27

Ja pieprzę! Zepnijcie dupy i ruszcie rozgrywkę!
WILK/I SPIĄĆ SIĘ I OFIARĘ DAĆ!
Zen geniusz źle popatrzył i nie zauważył wiadomości :c
BEELZEBUB I SHIION POSTARAJCIE SIĘ ZAGŁOSOWAĆ!
chociaż znając Shiion to nie zagłosuje :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 22:31

Nie, Setsu, nie zawsze można. Można wymyślać, bzdury, ale u Ciebie ewidentnie widać wilcze kły. 

I tak, jak dwie osoby (albo i więcej) mają tyle samo głosów, umierają. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 22:37

Dobra. Ja nie mam zamiaru czekać.
Postanowiliście z samochodu wyrzucić Setsuko co usatysfakcjonowało wasze uszy, słysząc jak jego kości się po prostu niszczą. Gdy przeszukujecie jego pudło zauważacie mnóstwo krwi oraz mięsa owczego. Tak, był to wilk!
Nazajutrz jednak widzicie zagryzioną i zakrwawioną w ostatniej chwili DarkDanię która ostatkiem swych sił wystrzeliła strzałką z trucizną z blowpipe'a prosto w szyję Korniszona. Na widok jego krwi Beelzebub powiesił się. Gdy przeszukaliście pudła kochanków znaleźliście jedynie marchewki oraz buraki cukrowe, które lubią króliczki.
Gdy już skaczecie z radości, nagle Kira sobie coś uświadamia. Gdy już miała wymierzyć swój magiczny wzrok na Shiion ta zagryzła ją, a wszystkie ciała wyrzuciła przez drzwi samochodu. Na szczęście właściciel pojazdu nie skapnął się co się działo. Gdy po paru godzinach dotarł na miejsce i otworzył tył, po prostu nie wierzył. Została jedna osoba. Na dodatek nie zdążył dobrze pomyśleć, a już leżał martwy, zagryziony przez wilka.

Gratulacje! Wilcza wygrana - Shiion!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 22:41

FART XD Pozdro~ Tego sie nie spodziewalam... Trololo xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 22:49

ŁOT DE FAK?
Tego się nie spodziewałam... Wybacz, Ógór. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitimePią 07 Mar 2014, 23:03

ARGRGGARGRGAGRGH PRZESTAŃCIE MNIE SABOTOWAĆ PODAŁEM WAM WILKA JUŻ NA PIERWSZEJ CZY DRUGIEJ STRONIE CZEMU MNIE NIE SŁUCHACIE TRUST ME ALBO CHOCIAŻ READ ME ;_;

Powrót do góry Go down
Sponsored content






77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-