77 - Goodbye, cruel world. - Page 2



 

Share
 

 77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeCzw 27 Lut 2014, 22:30

Beelzebub, jak już to 1-3 wilki . Chiyo mówiła wcześniej, że była kiedyś jedynym kłakiem na mniej więcej tylu graczy co u nas. Fakt, 4 to przesada, wtedy nie byłoby żadnego szaraczka (choć kupidyn to raczej szarak), a co to za zabawa kiedy wszyscy mają role A dla wilków łatwiej, bo większa szansa trafić wróża lub wiedźmę.

No właśnie, jaka proporcja jest?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 07:39

O Boże. Przecież w moim poprzednim poście są proporcje... Czytajcie dokładnie, a nie na odwal...
Skoro jest nas 8, możemy być pewni tylko połowy - myśliwego, kupidyna, wróżbity i wiedźmy. Czyli już mamy 4 pewne króliczki z rolą. Z kochankami nigdy nie wiadomo - mogą to być dwa wilki, wilk i królik, albo dwa króliki.
Jest nas 8. Jeżeli wilk jest jeden, to króliczków jest siedem. PROPORCJA 1:7. Jeśli natomiast wilki są dwa, to prosta matematyka, 8-2 i mamy sześć królików. PROPORCJE 2:6. Ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc na trzy wilki PROPORCJA wygląda tak - 3:5.


DD, ja rozumiem, słaba z matmy, bo u mnie to matma leży i kwiczy do tego stopnia, że jak nie ma mnie na sprawdzianie, to i tak go nie zaliczam, bo tak czy inaczej pała. Ale proporcje to nie jest jakiś kosmos, gdzie się wszystko z dupy bierze.

I zacznijcie k*rwa czytać posty ze zrozumieniem, bo następnym razem się powtarzać nie będę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 11:05

Pierwszy szeryf w życiu, whoooa... Postaram się, jak mogę. *-*

Do rzeczy. Poprzednia rozgrywka to był mój wielki, osobisty fejl. Jak na początku czekałam na zdanie tatka (Dffa w sensie) tak później nie potrafiłam nadążyć z nurtem gry i nawet nie zauważyłam, kiedy posypały się na mnie głosy. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie przydarzy mi się coś takiego, bo jest mi wstyd, gópio, w ogóle jeden, wielki bul dupy.

Co do 77. Wilk jest jeden albo dwa, większa liczba byłaby bez sensu. W ogóle sama zaskoczyłam się tak małą ilością graczy. Jeden kłak, tak jak mówiliście zapewne jest w gronie młodszych użyszkodników. Nawet jeśli Zen role losował, jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w tę młodszą stażem połowę stada. Bo jakby nie patrzeć, tak właśnie jest. Można to sobie nawet rozpisać.

Doświadczeni gracze:
- Chiyo
- Aiko
- Kira
- Shiion

Totalne świeżaki:
- Setsuko
- Beelzebub

Tak pomiędzy:
- DarkDania
- Korniszon

Tak jak było już mówione wcześniej, jeśli kłaki są dwa, jeden znajduje się wśród świeżaków i tych pomiędzy, a drugi pośród doświadczonych. Oczywiście jest jakaś możliwość, że są to dwie nowe osoby, ale miałyby już one z góry trudniej. Nie mówię, że to w ogóle im na pewno nie wyjdzie, przykładem jest np. Tosia, która potrafiła wilczyć i chyba wygrała w swojej pierwszej rozgrywce właśnie jako kłak. Nie znamy ani Setsuko, ani Beelzzebuba, więc nie znamy ich sposobu gry. Wszystko wyjdzie w praniu, na razie musimy mieć uszy i oczy szeroko otwarte.

Co do ról, lista pewniaków:
- wiedźma
- wróżbita
- myśliwy
- kupidyn
- wilk
- wilk (?)
- królik
- królik

To chyba wydaje się racjonalne, nie? Co do kochanków, to nigdy nie mamy pewności, kto nimi może być. Według niektórych bardzo łatwo to zauważyć, więc temu aspektowi też zamierzam się przyjrzeć.
Na razie tyle chyba starczy i tak się już wystarczająco rozpisałam. xD
Jestem poza granicami Polski i nie wiem, kiedy zdobędę dostęp do Internetów, ale w niedzielę na pewno coś wieczorem naskrobię, mam nadzieję, że wcześniej też mi się to uda.

Może na rozruszanie rozgrywki, czemu tak, a nie inaczej głosowaliście na szeryfa?
Czemu ja na siebie?
1. Zawsze chciałam to zrobić.
2. Miałam marzenie choć raz nim w forumowej grze być.
3. Nie widziałam pośród listy uczestników gry żadnego kandydata. No, może jeszcze ewentualnie Chiyo. Ale oddałam głos na siebie, bo patrz: punkt 1. i 2.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 15:20

Kira, gratuluję spełnionego marzenia

Zagłosowałam na Kirę:
-bo nie jest świeżą krwią,
-bo poszłam za osobami, które też oddały na nią głos,

Kierowałam się głównie głosami innych, nie znam zbyt dobrze graczy, jedynie trochę, z tych kilku rozgrywek, które przeczytałam.


Czy ludzie boją się Zenka? Bo zauważyłam, że jak jest sędzią to tak mało osób gra... XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 16:10

Kiruś, ja już dwa razy szeryfiłam, ale to było wtedy, gdy szeryf został zjedzony tudzież powieszony, jeszcze nigdy tak po pierwszym głosie XDD I też dlatego oddałam głos na siebie XD

Setsu (mogę tak mówić, prawda? XD), szczerze powiedziawszy, to nie wiem XD Jak dla mnie, to Zen jest zajebisty ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 16:21

Ja już pisałam wcześniej czemu Kira - bo większość na nią głosowała(późno się skapłam, że gra się rozpoczęła) no i nie widziałam też innych ciekawych kandydatów.

Zenka gracze nie lubią ze względu na jego nieogar. Zobaczcie sobie w podpisie ile gier przegrał... I to często z jego powodu były przegrane, jak chociażby w 75 ^^ Ale to też była wina Chiyo bo dała mu szeryfa... Jakbym ja/Korniszon go dostał to by była wygrana

No i Zenek powinien oficjalnie nosić sombrero wstydu które otrzymał od Korniszona za zagłosowanie na niego xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 19:45

No Daniaaaaa~! Co prawda wiedziałam, że jesteś królikiem, ale byłaś świeżakiem~... Nie żeby coś, ale nie chciałam ryzykować~...

Btw. serio przez trzy godziny nic?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 20:57

W sumie, to spodziewałam się innej rozgrywki – myślałam, że oskarżenia będą latać niczym noże, a tu nic. Jakaś gadka szmatka, wywołana trochę przeze mnie, coś tam o głosowaniu na sędziego, co do rozgrywki nic zbytnio nie wnosi, ale rozumiem, że to na rozkręcenie. Więc pozwólcie, że ja sobie porzucam podejrzeniami, jako, że noc zbliża się nieubłaganie.

Chiyo – potępia moją głupotę. Z początku czułam się obrażona, ale już mi przeszło. Nic więcej na nią nie mam.
Korniszon – ,, radzę przyjrzeć się doświadczonym” czyli, odsuwasz naszą uwagę również od siebie, jako, że wcześniej piszesz, iż nie liczysz się jeszcze do doświadczonych. Choć w sumie się zgadzam, bo raczej wśród kłaków będzie choć jeden ze ,,starszych”. Wybacz, że twoją wypowiedź zmieniłam, ale za długo by było, jeśli zrozumiałam ją źle, to mnie popraw.
DarkDania – produkuje się, oj produkuje. ,, Faktycznie wyjątkowo dużo świeżaków tutaj jest. Ma to swoje zalety i wady.”  Jeśli dyskusje się nie rozwiną, to mogłabym usłyszeć jakie są te wady i zalety? Ciekawość i tyle, może coś się rozkręci. Zgadza się z Korniszonem w sprawie doświadczonych.
Beelzebub – napisała dwa zdania, które tylko potwierdziły wcześniejsze wnioski, choć nie twierdzę, że ja coś lepszego wyprodukowałam,
Aiko – głos i nic więcej. Milczy… Choć w sumie ma nieobecność wpisaną, więc jest usprawiedliwiona.
Setsuko – jakiś offtop uskutecznia, oczernia sędziego, kropki gubi (nie wybaczę ci tych kropek). Wywalić z rozgrywki!
Kira – szeryf, brak podejrzeń i czegokolwiek.
Shiion – jak Aiko… głos i cisza…

Proszę tego nie traktować zbyt poważnie. To tak tylko z nudów.  
Tak, Chiyo możesz tak mówić :). Od razu się taka przyjęta do forum poczułam, bo Daff, bo Zenek, bo Shu, bo Hana, bo [wstaw zdrobnienie nicku dowolnego forumowicza]

Po poczytaniu rozgrywek sędziowanych przez Zenka, już chyba wiem co ludzie do niego mają…
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 21:05

*chrząka* czo to za Zenek? Zen się zdrabnia, a nie >C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 21:19

Setsu, nie no, nie potępiam. Po prostu się wkurzyłam, bo jak zobaczyłam, że Dania nie widzi proporcji które opisałam, a Ty dorzuciłaś jeszcze pytanie o te proporcje, to myślałam, że coś rozwalę. Akurat gorszy dzień mam dzisiaj xd

Nie wybrzydzaj, Zen. Bo zacznę mówić na Ciebie Zenobia i co wtedy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 22:14

Potępianie głupoty, to coś dobrego, mimo, że pewne osoby o dużym ego (np. taka której nick zaczyna się na Set, a kończy na uko) mogą się poczuć urażone. Na świecie i tak jest za dużo idiotów. Poza tym udobruchałaś mnie ostatecznie, skróceniem mojego nicku, choć pewnie nie było to twoim celem XD Tak - skróć mi nick - wybaczę ci wszystko.

Wybacz, o jaśnie sędzio, za tak haniebną zniewagę twojej osoby. Postaram się nie popełnić więcej tego niewybaczalnego uczynku, choć pewnie nie wytrwam w tym postanowieniu, gdyż nie jestem tak doskonała, jak ty, wspaniały Zenie.

*kolejny post który nic nie wnosi*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 22:23

Z tą matmą... Z tymi proporcjami... Chrzanić to! xD

Fajnie, że ktoś mnie o coś pyta, lubię to.

Z młodzikami tak to jest, że nie można ich podejrzewać za styl gry - bo to ich pierwsza gra, więc nie wiemy jak grają. W przypadku doświadczonych można poprzeglądać starsze rozgrywki(jest to nawet wskazane) aby szukać jakiś zmian w ich zachowaniu.

Młodziki jednak nie ogarniają też za bardzo gry(no wiem po sobie xD) więc teoretycznie dużo łatwiej jest im popełnić jakiś karygodny błąd, więc i wilki wśród nich teoretycznie da się szybciej wytropić. Ale to tylko teoria. Tosia w pierwszej grze wilczyła i wygrała. W ogóle to ona to taki ewenement, szkoda, że jej tu nie ma.

Ogólnie to nawet cieszy mnie to, że gra sporo nowych bo jestem trochę zmęczona po grze z Daffem i Shujinem, którzy dobrze ogarniają grę i są ogólnie jacyś tacy ciężcy. Chociaż gra z nimi na pewno byłaby bardziej emocjonująca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimePią 28 Lut 2014, 22:44

Setsuko, byłem pewien, że ktoś prędzej czy później oskarży mnie o odsuwanie podejrzeń od siebie. XD Ale nie chodziło mi o nic ponad to, że co najmniej jeden pewny wilk znajduje się wśród tych wymienionych przeze mnie osobach.
W 75. nie brałem tego argumentu pod uwagę, ale jak się okazuje, milczenie jest cechą charakterystyczną wilczków.
Takoż mam nie tyle podejrzanych, co dwie najbardziej podejrzane grupy - doświadczeni i milczący. Niektórzy z graczy, jak na przykład Shiion, spełniają oba kryteria, co jest, hm, mocno niepokojące. :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Mar 2014, 19:42

Shiion nie ma za bardzo co podejrzewać, z tego, co wiem jest ona na ogół w rozgrywkach cicha i odzywa się bardzo rzadko. Jeśli się mylę, poprawcie mię. ;-; Oczywiście nie wykluczam, że kłaczy, no bo no bo no bo to możliwe. Ale jeśli chodzi o styl gry, to dla mnie jest taka jak dawniej.

Korniszon, co do wilczego milczenia, to nie koniecznie tak. To był mój drugi kłak w życiu, za pierwszym razem powieszono mnie jako ostatnią ze stada, a milcząca raczej za bardzo nie byłam. 75. to, jak już wcześniej wspominałam, mój dałbtowy fejl. Zawsze wychodziłam z założenia, że to właśnie wrogom króliczków najbardziej na rozgrywce zależy.

Co do nowych, masz rację. Choć to niekoniecznie tak, że nie ogarniają gry. Może trochę to wpływa na zachowanie, bo pierwszy raz i w ogóle, ale jeśli ktoś jest inteligentny i ma dryg to czytania między wierszami, to nawet będąc nowym może poradzić sobie świetnie.

Nie wiem czemu mam złe przeczucia wobec Aiko. Żadnych dowodów, nic, tak po prostu. ;-; Ktoś jeszcze ma cokolwiek na kogokolwiek? Jakiekolwiek pomysły? (Borze, ile kolwieków... ;-;)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Mar 2014, 21:38

No, Aiko jakaś cichutka. W sumie... Nie wiem za bardzo, jaki ma styl gry, grałam z nią raz-dwa, albo wcale... Idk...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Mar 2014, 22:04

Mi też intuicja podpowiada Aiko lub Shiion. Argumentów nie podam bo w sumie nie mam, zresztą pierwszy lincz niemal zawsze jest bezargumentowy... Zresztą ja nadal nie rozumiem sensu nie grania w grę do której się zapisuje...

Aż muszę wstawić to;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 10:20

To jak? Proponuję Aiko...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 17:39

I znowu cisza...

A widziałam dzisiaj przynajmniej dwa razy Korniszona, który nic nie napisał... Wiem, że niby bez sensu rzucać podejrzenia ale czytając inne rozgrywki zauważyłam, że czasem jest to jedyny punkt zaczepienia.

Ja na razie jeszcze nie będę głosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 17:46

Ech, no bo nie bardzo mam ochotę polemizować z Waszymi przeczuciami. xD Wiem, że to czasem mało dyskretny sposób wróżbity na przekazanie efektów swojego wróżenia, ale nie mogę zakładać, że każda osoba z przeczuciami posiada paranormalne moce. 8D

Głos oddaję na Shiion, mimo że wpada na forum, nie pisze nic w rozgrywce. Miała sporo czasu na zabranie głosu. Aiko w ogóle się nie loguje, nie wiem, czy to zauważyliście.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 19:21

Panie Korniszonie... agresja mi sie wlacza przez ciebie c:
.
.
.
Tak to jest jak nowi nie wiedza co i jak~ Aiko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 19:51

Fajnie, że się merytorycznie ustosunkowałaś.

I nie rozumiem, co miał na celu cytat Aiko. To znaczy, podejrzewam, ale mam nadzieję, że się mylę, bo to aż przykre, że kolejna osoba tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 21:46

Shi dziwne te posty pisze...

Korniszon, on nie cytował Aiko, tylko na nią zagłosował(przynajmniej tak myślę) xD Zauważyłam, że Shi nie używa kolorków, nie wiem czym to jest spowodowane.

W sumie nie przedłużając też zagłosuję na Aiko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 21:48

Fajnie, że nasza rozgrywka żyje pełnią życia.
Shiion - 1 głos od: Ogór.
Aiko - 2 głosy od: Chiyo, Dania.

Nie głosowali: Shiion, Aiko, Setsu, Beelzebub i Kira.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 21:56

Pięć minut do końca głosowania @.@

Aiko

Shiion to ona. Mi też wydaje się, że to nie był cytat.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitimeNie 02 Mar 2014, 22:12

Zenku, wiesz, że wszyscy Cię kochamy, prawda? Dałbyś nam jeszcze jeden dzionek na głosowanie? *-*
Nie myślę dzisiaj, a chciałabym to zrobić dobrze, bo sherif. Pomyślę jeszcze dzisiaj i napiszę o podejrzeniach. Mamy mało osób i każdy błąd może nas wiele kosztować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-