73. - wielki debiut Kirci



 

Share
 

 73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeWto 14 Sty 2014, 22:46


Pewnego dnia zły wilk zakradł się do stada zaprzyjaźnionych króliczków. Za dnia żył razem z nimi w skórze uszatka, ale pod osłoną nocy pożerał zająca za zającem...
Zwierzątka postanowiły położyć temu kres. Zorganizowały zebranie pozostałych, by wyłonić z wśród nich zdrajcę, wilka wśród króliczków.

Lista puchatych ogonków na rzeź:
- ElieenAWood
- PezdoDaun
- Madarame
- Shiion
- Slayerka
- Shujin
- Banshee
- Ranmaru
- Daffodil

Wybierzcie szeryfa, zacznę rozsyłać rolę. I bez jakiś głupich wyskoków prosz, to mój sędziowski debiut. ;-; (tak, Shuj, do Cię mówię)

Role rozesłane. Jeżeli ktoś nie dostał pw, proszę się zgłosić, zaraz to naprawimy. ;-;



Ja Ci dam tak zgapiać tytuł ;-; Plasiam, mogę zmienić ;-; Niee, nie przejmuj się, tak sobie żartuję xD


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Wto 14 Sty 2014, 23:18, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeWto 14 Sty 2014, 22:49

Banshee
Dajesz, potworze~!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeWto 14 Sty 2014, 22:59

Moglabym nad tym myslec godzinami i tak sie nie zdecyduje ;-; Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 08:04

Kira napisał:
I bez jakiś głupich wyskoków prosz, to mój sędziowski debiut. ;-; (tak, Shuj, do Cię mówię)
To trza mi było dać rolę, ponoć mnie lubisz. DD:

Ja tam bym na Daffa na waszym miejscu nie głosował, bo skoro nie ja, to on może być. ;a;
Shujin ponoć jest dobry, ostatnio cały czas wygrywa. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 09:37

Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 09:40

Entliczek, pętliczek... Na kogo wypadnie...? Na Eileen, bęc!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 10:30

Hmm... Shujin ponoć dobry, cały czas wygrywa. xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 15:49

Shujin to wilk, bo nie chce bym doszedł do władzy. Szach-mat!
Daffodil.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 15:59

Oh noł!
73. - wielki debiut Kirci Mat_szew
Tak swoją drogą, idealnie odzwierciedla to naszą sytuację - gra się jeszcze nie zaczęła, a Ty mnie już nakryłeś na niecnych czynach. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 16:06

Brilliant mind of mine and justice have prevailed once again. *^*
Przydałoby się reaktywować szachową ligę RD. Zagrał kilka partyjek w szachy. @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 16:12

Aż musiałem do tłumacza google wklepać. ;_; Też bym chętnie zagrał, wygrywanie z ojcem to nie to samo. :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 16:14

Jeszcze się na dobre rozgrywka nie zaczęła, a wy już sobie, ku**a, nie ufacie. :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:02

Ten tego, no... @@ Byle nie ja, się nie nadaję. A decydowanie między Daffem i Shuu... Decydowanie nie jest moją silną stroną.
Eileen.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:06

Nadajesz się bardziej ode mnie, no wiesz co? ;______________;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:13

Nie w moim mniemaniu. ;____;
Poza tym, czym się przejmujesz, nie jesteś na prowadzeniu w objęciu roli szeryfa. ; ;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:16

Na szczęście~
Daff, wygraj to, nie chcę być szeryfem ; ;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:18

Czemu nie chcesz być szeryfem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:22

Bo nie umiem grać? ._.'
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 17:26

Nie ufam wam na razie, głosuję na siebie ♥ >D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 19:50

Koniec lania wody, dzieci. Jak chcecie spamić, to idźcie gdzie indziej. ;-;

Króliczki usiadły w kółku na środku polanki i nieśmiało popatrzyły po sobie.
- Może... Wybierzemy kogoś, kto nas poprowadzi? - zaproponował jeden.
- Ale musi to być ktoś mądry i rozważny! - zawtórował mu drugi.
- I silny, i odważny! - wykrzyknął trzeci.
- I sprawiedliwy - dodał kolejny.
- Ale przede wszystkim musimy mu ufać - skwitkował któryś. Wszyscy spojrzeli w jego stronę - No to...
- Weźmy Daffa - powiedział jeden z uszatych.
Zawtórowały mu głosy innych królików.
- Szeryfie, prowadź. - Wszystkie nosy zwróciły się w stronę przywódcy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 20:10

Szybko poszło z tymi wyborami. Ale w sumie to dobrze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 20:32

Wilki są dwa i nie ma co nad tym dyskutować. To jest pierwsza rozgrywka Kiry i dziewce pewnie zależy, ażeby wszystko wypadło pięknie, a co za tym idzie, ilość wilków musi być proporcjonalna do ilości królików. Proste. Także lepiej od razu zacznijmy, szukać zdrajców, aniżeli dyskutować bez sensu nad ich ilością.

A skoro zaczynamy, trza szukać wilków. A skoro trza szukać wilków, trza patrzeć w posty. A skoro trza patrzeć w posty, nie pozostaje nic innego jak patrzeć w posty z głosowania, wśród których nie wyróżnia się raczej żaden prócz głosu Pezdo. W sumie, mogłaby ona jedynie wyrównać wyniki, głosując na mnie bądź na Eileen, ale jej głos na siebie i tak... Huh. Toć musiała wiedzieć, że nie ma szans. Na chwilę obecną ląduje u mnie na liście obserwowanych, zobaczymy, czo potem.


A, jeszcze jedno. Ranmaru, co miałeś na myśli pisząc w zapisach "Może tym razem będziemy aktywni w rozgrywce i nikt nam nie będzie przeszkadzał."?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 20:44

Wilki 2, standardowo. Szpieg + zwykły. Proporcja normalna, bez większego szału. Kira jest ogarnięta, wiele razy grała, wie jak graczom dogodzić.
Z głosowania można coś wyciągnąć. Jednakże tu trzeba byłoby znać godzinę otrzymania przez wszystkich PW z rolami. Powszechnie wiadomo, że sędziowie czekają z rozsyłaniem ról aż do ruchu Złodzieja, którym najprawdopodobniej jest Eileen albo Shiion, albo PezdoDaun. Po powrocie ze szkoły widziałem, że Pezdodaun był o północy, więc mógł wcześniej podjąć decyzję, a potem zaglądać co rusz. Fajnie byłoby, gdyby Złodziej jakoś się wyróżnił z tłumu i wyjawił tożsamość, ułatwiłoby to znacznie dochodzenie.
Shujek napisał:
A, jeszcze jedno. Ranmaru, co miałeś na myśli pisząc w zapisach "Może tym razem będziemy aktywni w rozgrywce i nikt nam nie będzie przeszkadzał."?
To chyba kolejny z graczy, który upodobał sobie rozdwojenie jaźni. Popatrz na cechy charakteru w profilu~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 20:54

Shujin napisał:
A, jeszcze jedno. Ranmaru, co miałeś na myśli pisząc w zapisach "Może tym razem będziemy aktywni w rozgrywce i nikt nam nie będzie przeszkadzał."?

Nie o to nam chodziło. Ostatnio jak byliśmy w grze to tylko zagłosowaliśmy, pracujemy więc nie mamy dużo czasu, wiec nie graliśmy.
Jesteśmy usprawiedliwieni?

Daff napisał:
To chyba kolejny z graczy, który upodobał sobie rozdwojenie jaźni. Popatrz na cechy charakteru w profilu~~

<śmieją się>
Jakbyśmy mieli rozdwojenie jaźni pisalibyśmy inaczej. Radzimy poczytać więcej o chorobach psychicznych.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 21:08

Nie wiem, czy osądzanie kogoś po głosowaniu wiele wniesie.. no ale ok. Od czegoś trzeba zacząć ;w;
Oddałam głos na siebie (w pełni świadoma że nie wygram, no xD) bo nikogo z was praktycznie nie znam.A pisząc post o północy też niewiele bym zmieniła, bo byłby on praktycznie takiej samej treści~

Powrót do góry Go down
Sponsored content






73. - wielki debiut Kirci Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-