Zboczona 69 - Page 3



 

Share
 

 Zboczona 69

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 02:15

O zachodzie słońca, powieszono Yassamet - wilka. Gdy kroliczki myślały, że problemy się zakończyły, zasnęły gdy tylko pojawiły się gwiazdy na niebie.


O poranku znajdują rozerwane na strzępy ciało Epeja - wróżbity.




Gra toczy się dalej. 
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 12:56

Nie zawisła Shiion, so ona raczej nie była kochanko, więc mogła być... partnerem Yass, so wilkiem.
Teraz mam dylemat, na kogo by zagłosować. Slayerka czy Shiion.
Najbardziej zastanawia mnie wybór wilka, czyli Epej. Biedny Epu, może wiedźma/wiedźmin go wskrzesi? Czort wie.
W każdym razie *losuje pośród dwóch karteczek* Oooo... *czyta zawartość na głos* Shiion kurde bęc :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 13:20

Zenku ty debilu ;_____; Katty chyba zapomniala! Po cos ty glos oddawal ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 13:28

Bo mogłyście ukartować, że jesteście kochankami, a mogło się okazać inaczej! A jak zginiesz, to będę miał świeży głos, trudno :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 13:37

Że zacytuję:
Zen, ty debilu...
Shiion jest wiedźmą, która się wskrzesiła v.v
(W sumie to strzelam po tym jak Yass zasugerowała by ją wskrzesić :"D )

Bardzo bezpieczne wyeliminowanie Epa. Na chwilę obecną wytrąca mi parę argumentów z łapek, ale moje typy i tak już znacie x3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 13:47

Zenku, ja Cie pierdolne normalnie ;-; Nicu, nie jestem wiedzma, powinnam byc martwa :I
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 14:41

*siedzi cicho, już chciał coś powiedzieć, ale Shiion powiedziała coś, więc będzie siedział cicho, bo tak* A tak poza tym, to czemu mie jebniesz? :< nie moja wina że Kat zapomniał/a (nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie @@ )
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 15:55

etoooo, gomen, gomen. 


Zapomniałam dopisać.


Shiion - kupidyn, po stracie ukochanej - Yassamet, popełnia samobójstwo. 
Jeszcze tego dnia, Wiedźma - Zensum, łapie za uszy biedną Slayerkę i zabija ją, przez magiczny eliksir. Następnie wskrzesza Epeja. 
Tego dnia już nikt nie zginął. Ostatni wilk umarł




Królicza wygrana. 
(najgorsza rozgrywka, jaką kiedykolwiek prowadziłam ;_; ) 
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 16:14

3: dziękuję za grę 3:
3: tak, czekałem z zabiciem Slayerki, aż nie zobaczę kto zostanie pożarty 3:
3: chodziło mi głównie o to, że jeżeli Slayerka jest wilkiem, to prawdopodobnie zje mnie albo Epeja, no i się nie myliłem 3:
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za grę

A ty Kat nie narzekaj, aż taka zła nie była :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 19:09

Również dziękuję za grę. xD Mimo iż krótka to ciekawe doświadczenie. xP Przepraszam tylko, iż nie byłam lepszym wilkiem, przez co wszystko zakończyło się w jednej rundzie. xD Mam jednak nadzieję, że w najbliższych grach ta rola mnie ominie...^^

I tak, zastanawiałam się właśnie czy zabić Ciebie czy Epeja - nie chciałam ryzykować z tym że wejdzie na chwilę i sprawdzi... i domyśliłam się, że jesteś wiedźmą (wiedźmem? xD), tak więc myślałam też nad Tobą, a więc wyszło jak wyszło. xD

Przy okazji życzę wesołych świąt! Zarówno królikom, jak i drugiemu wilkowi. xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Gru 2013, 20:22

Odmienia się wiedźma - wiedźmin
Tak jak ta seria XD
Również życzę wesołych świąt 3:
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Zboczona 69 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zboczona 69   Zboczona 69 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zboczona 69

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-