56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2



 

Share
 

 56. czyli wielki powrót Alejki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 15:17

Tak więc...
Myślę, że w dużej rozgrywce Alejka mogła dać pięć wilczałek. Kto się ze mną zgadza? @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 15:19

Zaiste, piątka wilczałek to doprawdy zacny i trafny wybór.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 15:41

5:15? Ciekawa proporcja, nie powiem. Choć równie dobrze Wilków może być czworo. W mojej pierwszej wilczej grze miałem do pokonania czternaścioro królików, a kompanów miałem jedynie dwóch. Jednakże bezpiecznie jest na razie założyć, że 5:15. Dość spora szansa na trafienie wilka już w pierwszym dniu. Dajmy z siebie wszystko, bo aż 25%.
Żeby ruszyć grę, przyczepię się do Chiyo (już widzę minę Eileen). Oddała głos na Katsukiro po rozdaniu ról. Na dodatek uzasadniła ten czyn podążaniem za większością. Szkoda, że jej zdaniem tylko 2 osoby to większość. Ale cóż, pojęcie to chyba jest względne. Poza tym, jak już wcześniej wspomniałem, wysłała głos po tym, jak Jarek oficjalnie potwierdziła rozlosowanie ról. Czyżby rola wymusiła na niej oddanie głosu na taką, a nie inną osobę?

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 16:26

Daffodil napisał:
Żeby ruszyć grę, przyczepię się do Chiyo (już widzę minę Eileen). Oddała głos na Katsukiro po rozdaniu ról. Na dodatek uzasadniła ten czyn podążaniem za większością. Szkoda, że jej zdaniem tylko 2 osoby to większość. Ale cóż, pojęcie to chyba jest względne. Poza tym, jak już wcześniej wspomniałem, wysłała głos po tym, jak Jarek oficjalnie potwierdziła rozlosowanie ról. Czyżby rola wymusiła na niej oddanie głosu na taką, a nie inną osobę?
Boże. To, że oddałam głos po rozdaniu ról, oznacza tylko tyle, że widoczniej wcześniej nie mogłam. Akurat jak ogarnęłam, to 3 osoby zagłosowały na Katsu. Pomyślałam więc, że skoro już 3 osoby oddały na niego głos, to pewnie i tak zostanie szeryfem, więc też na niego zagłosowałam. A skoro osoby po mnie również zagłosowały na Katsukiro to też będziesz się ich czepiał? -.-
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 16:28

Daff, zwykle się nie mylisz w tak prostych sprawach...
Policz ogółem do głosu Chiyo (i wraz z jej) są 4 na 8 głosów które idą na Katsu.
Połowa co prawda to nie większość, ale patrząc po tym ile osób miała pozostała ilość osób.
Cóż cię tak rozkojarzyło Daffo by stracić swoją - występującą w poprzednich rozgrywkach - uwagę, jakaś rola z kłami ;> ?

Choć głosowanie za większością wcale nie jest złe, ale dla mnie jest beznadziejne jako jedyny argument, to jak głosowanie na Zenka w 55 :P, które zostawia wiele do rzeczenia

A co do ilości wilków, ponoć przelicznik wynosi pięć do jednego na sześć osób (16,(6)% jest wilkami w takich proporcjach). Dlatego sądzę że trafniejsze jest strzelenie iż posiadamy 4-ry wilki, skoro teraz mają dodatkowe szanse na usunięcie ważnych ról w postaci szpiega.
To znaczy że mamy mniejszą szansę na trafienie, więc trzeba celniej strzelać bo trudniej będzie na chybił trafił.
A jako że mamy tu "ignorantów" (przynajmniej z mojego punktu widzenia), to proszę, wstrzymajcie się z głosowaniem i ślepymi ruletkami w pierwszej rundzie, niech każdy się coś wypowie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 16:38

Gauzis napisał:
Cóż cię tak rozkojarzyło Daffo by stracić swoją - występującą w poprzednich rozgrywkach - uwagę, jakaś rola z kłami ;> ?
Tak, a teraz mnie powieś. Droga wolna.
Mimo tego, 3 głosy to i tak nie większość (pominąłem Zenusia, bo wtedy gdzieś mi umknął).
Chiyo napisał:
A skoro osoby po mnie również zagłosowały na Katsukiro to też będziesz się ich czepiał? -.-
Może tak, może nie. Zobaczy się. Czas pokaże itp.
Piszcie, bo pusto i cicho.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 17:06

Nie będziemy pisać, poczekamy aż się sobie rzucicie do gardeł. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 17:39

*rzuca się Epejowi do gardła*... ;-;

Chiyo napisał:
Pomyślałam więc, że skoro już 3 osoby oddały na niego głos, to pewnie i tak zostanie szeryfem, więc też na niego zagłosowałam.
Trzy osoby na dwadzieścia zagłosowały na niego i już masz pewność, że będzie szeryfem?... Ach, ta genialna logika. Największym paradoksem każdej rozgrywki jest właśnie głosowanie na szeryfa - dowodzi to "koronowanie" Zenka na szeryfka w ostatniej rozgrywce. A przecież na szeryfa powinna być wybierana osoba, której ufamy, potrafiąca wykorzystywać szare komórki... Tymczasem wybraliśmy:
-"pod impulsem" (Shiion)
-"bo dawno 'JEJ' nie widziałem (Zenek) - skoro napisał "jej", to raczej go nie znał...
-"żeby było zabawnie" (Wogrog)
-no i oczywiście "za stadem"...
Żenuuuuaaa. Już nie mówię o tym, że on, broń borze. Tyle, że większość ludzi, która na niego głosowała go nie zna. Logika systemu.
A idąc dalej, dochodzimy do wniosków, że Króliczki (i Wilczki) w głosach do wieszania również chętnie pójdą za trzyosobowym "stadem", bo "przecież większość tak głosuje..." Można powiedzieć, że to jest właśnie ta denerwująca część rozgrywki. :3

Ogólnie mówiąc, to, co napisałem, nic nie wnosi do rozgrywki. Pisałem to pod wpływem emocji. >,<

A jeśli napisać coś, co się przyda... Ekhem. To po staremu.

Grali:
- Eileen
- Shiion
- Majeranek
- GreenFlesh
- Katsukiro
- Sinnero
- Wogrog
- Yvetta
- Tosh
- Daffodil
- Epej
- Chiyo
- Gauzis
- Orochimaru
- Shujin
- Arachnea
- Ookami
- Zensum
- AsunoHara

Nie grali:
- Chicharu


Spodziewałem się czegoś innego... Wszakże mamy jedną nową. Czyżby Wilk? @.@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 17:50

*siedzi i paczy jak Dffa się kłóci z innymi* .-.
...
Tak czy siak jest spokojnie (w miarę).
Dffa, czemu  niby uważasz że Chiyo może być tą-złą-co-ją-chcesz-powiesić-i-zapewne-to-się-stanie...
Ale może to jest inaczej? Może ty jesteś tym-złym.
Nawet nei chce mi się nic pisać ;-;
No ale nic. Chciałbym powiedzieć że na taką ilość ludu wilków może być 4 i pół (w sensie że 4 lub 5), czyli mamy dosyć wiele szans na to, że trafimy winnych (dużo wieszań mamy póki nie przegramy)

// Gome że piszę tak bezsensownie ale oczy mnie szczypią, głowa mi troszku pulsuje, a mózg nie myśli (chyba) //
//SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! Nie ładnie tak wyprzedzać!! -.- //
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 17:53

Nowa osoba nie oznacza jeszcze wilka. xD

Chyba że na samym początku zaczniemy ubijać wszystkich nowych, a później będziemy się dziwić, że ciągle ci sami grają, a inni uciekają. Może to dlatego, że im grać nie dajemy? Nieeee, na pewno nie to... |D

Btw. Szuj. Dffa i Gauzis już tam kogoś przyuważyli i knują mając jakieś argumenty, a nie biorąc "bo nowy". Odwracasz od siebie uwagę na siłę? Już łatwiej byś się pod nich podpiął, mniej podejrzanie by było, serio.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 17:59

Ależ w mojej myśli nie jest knuciem, ile my to mamy Wilków... To do niczego się nie przydaje, uwierz. :3 Tu trzeba znaleźć podejrzane osoby, zdrajców, a nie knuć ile ich tu może być. A i nie rozumiem Cię, Gauzis nic takiego nie "wyknuł" prócz właśnie liczby Wilczków. Bronił także Chiyo. A teraz ty bronisz Chicharu. Chiyo+Gauzis+Chicharu+Epej? :>

Zresztą... jeśli chcesz mnie wieszać, proszę bardzo. Nie będę rozpaczał za moją "rolą". Czemu tylko ja mam takiego pecha zawsze? Bo na pewno nie jestem Wróżbitą. Uwierzcie mi, nie jestem nim. :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 18:05

Liczba wilków się nie przydaje, ale dziwnym trafem właśnie do "wyknutej" liczby dopisałeś idealnie tyle osób. Bo skoro Gauzis bronił Chiyo to dlaczego do tej watahy nie wciągnąłeś Zenka, który również jej bronił. Czyżbyś znał prawdziwą liczbę? Aż się prosisz żeby Ci łeb odstrzelić. ; 3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 18:22

Czy Zenek ją bronił?... Tego jego posta trudno było zrozumieć. *czyta znowu* On tylko spytał, czemu akurat ją Daff podejrzewa... I skąd Ty do cholery wiesz, że to akurat jest ta "prawdziwa liczba"?... To raczej Ty się prosisz, żeby Ci łeb odstrzelić, skoro śmiesz twierdzić, że to jest ta prawdziwa liczba Wilków i nie zrozumiałeś tego, co napisałem... Tego ważnego. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 18:25

Wyłapałem idealnie Twoją aluzję, widać Ty nie wyłapałeś kontry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 18:46

Epej, już wiem jak się czułeś ostatnio gdy zajadałeś popkorn =D
*Zajada popkorn czytając posty epeja i shujka*

A tak by nie było offtopu...
Broniłem czy nie broniłem chiyo, wieszajcie se ją (byle nie mnie xD tym razem chcę dożyć do końca i widzieć wszystkie wilki powieszone na stryczkach, zawsze mogę mieć te złudną nadzieję że nic mnie nie zje po drodze).
Anuż trafimy w wilka, mimo że dla mnie to by było tylko częściowo na plus ze względu na stado, bo mnie pewnie byście chcieli wieszać jak święte krowy jedna za drugą, przy następnym losowaniu :P.
Ja osobiście wolę dalej się przypatrywać rozgrywce i czegoś szukać, by te szanse na trafienie w wilka się zwiększyły z tych marnych 20 albo 25 % (sugerując się waszymi strzałami w ich liczbę, choć osobiście z matematycznego punktu widzenia, nie sądzę by było ich aż 5-ciu).

Więc wy sobie skaczcie do gardeł dalej, a ja sobie od czasu do czasu coś wtrącę jak do Daffa (choć tak i tak, nawet jeśli by był wilkiem jest na tyle rozgarnięty by się nie sprzedać, ale zawsze warto spróbować :P).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:07

Gauzisie, śmierdzisz. Wilkiem oczywiście.

Wilk - Shujin kiedyś napisał napisał:
...bo nie chcę zginąć zanim jednego wilka nie powieszę chociażby ;c

Gauzis teraz pisze napisał:

Broniłem czy nie broniłem chiyo, wieszajcie se ją (byle nie mnie xD tym razem chcę dożyć do końca i widzieć wszystkie wilki powieszone na stryczkach, zawsze mogę mieć te złudną nadzieję że nic mnie nie zje po drodze)

Poza tym widać, że Guaka ma pewność, że Chiyo Wilkiem nie jest. Jeśli ją powiesimy i będzie niewinna, będzie mógł napisać, że bronił niewinnej duszyczki, więc nie jest Kłakiem. Też w mojej Wilczej rozgrywce (tak, będę się na to powoływał >,< ) wziąłem sobie jedną niewinną osobę do bronienia. Poza tym:

Gauzis napisał:
"Więc wy sobie skaczcie do gardeł dalej, a ja sobie od czasu do czasu coś wtrącę
I znów. Pisałem tak samo...

I dlatego... Gauzis. Tak, wiem, że szybko głosuję, ale jestem niemalże w 100% pewien, że to właśnie on jest Wilkiem. Grałem niemal identycznie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:15

Zensum napisał:
Dffa, czemu  niby uważasz że Chiyo może być tą-złą-co-ją-chcesz-powiesić-i-zapewne-to-się-stanie...
Powód podany wcześniej. Czytaj uważnie.
Zensum napisał:
Ale może to jest inaczej? Może ty jesteś tym-złym.
A ty jesteś tym-pierdolniętym. Pasuje?
Zensum napisał:
Nawet nei chce mi się nic pisać ;-;
Jak nie chcesz, to po co piszesz? Większość twych postów i tak nic nie wnosi do gry. Są jednocześnie spamem, na który inne króliki tracą czas, bo muszą go przeczytać.
Shujin napisał:
Ależ w mojej myśli nie jest knuciem, ile my to mamy Wilków... To do niczego się nie przydaje, uwierz.
Przydaje się, bo dzięki temu możemy obliczyć czas, który jeszcze nam został. Dysponując wiedzą o czasie, będziemy wiedzieć, jak rozłożyć działania na jego przestrzeni. TAK WIĘC W OGÓLE SIĘ NIE PRZYDAJE.
Shujin napisał:
Czy Zenek ją bronił?... Tego jego posta trudno było zrozumieć. *czyta znowu* On tylko spytał, czemu akurat ją Daff podejrzewa...
Może i chce, ale pewnie wie, jak to się dla niego skończy (doświadczenie z 55.). Przynajmniej w 1. Dniu. W 2. Dniu, czy nawet 3. (choć pewnie nie dożyję), oczekiwać będę jego ataku, który mnie zadraśnie jak mała drzazga.
Gauzis napisał:
czegoś szukać, by te szanse na trafienie w wilka się zwiększyły z tych marnych 20 albo 25 % (sugerując się waszymi strzałami w ich liczbę, choć osobiście z matematycznego punktu widzenia, nie sądzę by było ich aż 5-ciu).
Ty naprawdę wierzysz w matematykę na RD, jeśli chodzi o balans sił? Jeśli tak, to wkrótce się zaskoczysz (aż dziwne, że do tej pory nie doznałeś szoku).
Ta rozgrywka jest chora. Chociażby z krzywdy, której doświadczyłem. Ale to tylko dodatkowa motywacja, by złapać oprawcę i z zimną krwią skrócić o łeb. Tak się fajnie składa, że zgładzenie go jest również celem stada. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:19

Daffodil napisał:
A ty jesteś tym-pierdolniętym. Pasuje?
56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 C2e370c6cd1c21d34051bb1e5a8a9892smiech%C5%82em
I Daffie... prawdopodonie zrozumiałem to, co chciałeś przekazać. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:38

Ok... Rozgrywka ledwo się zaczęła, a wszyscy chcą się już pozabijać... Ja was czasami naprawdę nie rozumiem. :/
No ale... Obserwować będę póki co poczynania Daffa i Gauzisa. Nie chcę na razie rzucać oskarżeń, bo pewności nie mam. A nie chcę też żeby wyszło, że przeze mnie zawiśnie królik zamiast wilka, bo przecież jestem szeryfem i mam używać szarych komórek, jak to się w którymś poście doczytałem.
Tak swoją drogą, wybieranie szeryfa "żeby było zabawniej" itp. itd. jest dosyć... idiotyczne. Ale jak tam sobie chcecie. Zobaczymy, czy uda mi się dojść do jakichś sensownych wniosków i doprowadzić króliki do wygranej. Możecie mi życzyć powodzenia. Przyda mi się ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:49

Jest cudownie <3 Będzie krwawo. Ogólnie nie orientuję się w poprzednich rozgrywkach, więc powoływanie się na nie, nie ma dla mnie OSOBIŚCIE sensu.
Ale co zauważyłem ;> Daff + Shu, jesteście właściwie zawsze w swoich opiniach po przeciwnych stronach barykady, to takie cudowne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 19:58

(poprawia kolor) Katsukiro Powodzenia XD *i siedzi dalej cichutko przyglądając się "rozmową" i analizuje co się dzieje*


Ostatnio zmieniony przez Chicharu dnia Sro 24 Lip 2013, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 20:01

Uff...w końcu dobrnęłam do końca...no więc jak na razie nie podoba mi się zachowanie Gauzis. Zwróciłeś mi uwagę tym "Więc wy sobie skaczcie do gardeł dalej, a ja sobie od czasu do czasu coś wtrącę jak do Daffa (choć tak i tak, nawet jeśli by był wilkiem jest na tyle rozgarnięty by się nie sprzedać, ale zawsze warto spróbować :P)." Uhuhuh...czuje zapach wilczenia. ;3 No nic zobaczymy co jeszcze ciekawego nam napiszesz.;3

Edit. Chicharu hmm skoro jesteś nowa musisz wiedzieć, że kolorów używamy jak na kogoś głosujemy...czy to na szeryfa czy jak kogoś chcesz powiesić...wiec zmień no chyba, że uważasz, że wilczy to wtedy musisz powiedzieć, dlaczego tak uważasz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 20:12

AsunoHana dziękuję za uwagę..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 20:23

Chicharu, odsyłam do regulaminu ._. *dźga kijem* zresztą możesz poczytać poprzednie rozgrywki, myślę, że to pomoże.

Sinnero napisał:
Ale co zauważyłem ;> Daff + Shu, jesteście właściwie zawsze w swoich opiniach po przeciwnych stronach barykady, to takie cudowne.

Więc ty również dokonałeś tego przełomowego odkrycia? <3

Zanim zacznę rzucać oskarżeniami (bo przecież zawsze to robię) chciałabym, żeby każdy chociaż raz się wypowiedział. A na dobrą chwilę podejrzewam wszystkich (albo... prawie wszystkich). ._.

Dla mnie mało podejrzane jest samo głosowanie Chiyo, a bardziej jej tłumaczenie się. Zawiłe i mało przekonujące.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitimeSro 24 Lip 2013, 20:32

EileenAWood - Czytałem regulamin, myślę że mój błąd wyszedł z przyzwyczajenia i przepraszam za to, więcej się nie powtórzy.

P.S. za spam też przepraszam ;-;



EileenAWood pisała :
"Zanim zacznę rzucać oskarżeniami (bo przecież zawsze to robię) chciałabym, żeby każdy chociaż raz się wypowiedział. A na dobrą chwilę podejrzewam wszystkich (albo... prawie wszystkich). ._. "

Jak dla mnie każdy mógłby być wilkiem, co za tym idzie? Nie ufam żadnemu z Was - Dlatego też, na razie będę się przyglądał Wam wszystkim...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 56. czyli wielki powrót Alejki   56. czyli wielki powrót Alejki - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

56. czyli wielki powrót Alejki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 84 - powrót do korzeni
» 96 - powrót Ookami : P
» 73. - wielki debiut Kirci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-