Rozrywka 54



 

Share
 

 Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 19:30

HELLO THERE!
Oto oficjalnie rozpoczynam bez rolną (?) rozgrywkę numer 54!
Uczestnikami są *wymienia głośno, po kolei* : Eileen, Orochimaru, Daffodil, Shiion, Shujin, shinigamia, Bartus, Chiyo, Ren, Yassamet, Lazy Dancer, GreenFlesh.
Jest Was 13 osób, czyli dosyć dużo, ale nie jestem tutaj od narzekania.
Przypominam że ról NIE MA oraz NIE MA SZERYFA!!!


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Pon 08 Lip 2013, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 19:38

No w tej grze wykażę się inteligencją i innymi króliczymi cechami! cholera od czego zacząć gdy nie ma ról? ;_; ni mom co powiedzieć ;_;
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 19:43

Bd trochę trudno, ale damy radę xd
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 19:46

Brak ról tak naprawdę pokaże, czy umiecie myśleć, czy nie. Srać super mocami to każdy umie. Tutaj będzie liczyć się tylko mózg. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 19:50

Sory że się wtrącę, ale zastanawia mnie jedno. Czemu napisałem "Rozrywka"? .-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 20:46

Bo ty rozrywkowy chłopak jesteś, Zenusiu. :3
Nie powiem, rozrywka (xD) będzie ciekawa. Głównie za sprawą braku ról. Szkoda tylko, że 13 osób, ale to jest do przebolenia. Mogłeś jeszcze nie zamykać zapisów, Zen.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 20:59

okej, no to pierwsza runda to ruletka... ale teraz to nawet tak tego nie można nazwać ;-;
czyli teraz szukaj igieł w stogu siana, będzie kiepsko, no to czas na nominacje... zaraz... to nie tu... ja nie myślę ale teraz to naprawdę jesteśmy w czarnej du*ie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 21:37

Dobra trzeba jakoś zacząć a nie narzekać że nie ma się nic do powiedzenia i że to będzie trudna rozgrywka, przecież każda powinna taka być.
Okej to może na początek zastanówmy się ile może być domniemanych wilków. Jest nas 13, a z tego co kojarzę ktoś kiedyś mówił że wilki stanowią gdzieś 20% z całości, wiec skoro jest nas 13 to wilków prawdopodobnie będzie albo 2 albo 3. Więcej to raczej mało prawdopodobne przy tej liczbie osób.

-Eileen
-Oruchimaru
-Daffodil
-Shiion
-Shujin
-shinigamia
-Bartus
-Chiyo
-Yassamet
-Lazy Dancer
-GreenFlesh
-Ren (ja)

Teraz trzeba się zastanowić kto w tym stadzie ma wilczy ogonek, a z tego co kojarzę to chyba wszyscy już grali wiec raczej nie sprawdzi się tu wilczenie stary i nowy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 22:28

Sądzę, że spokojnie można założyć, że wilków jest troje. Zenek pewnie dał ich tylu, aby nie skreślać ich szans już na starcie gry. Przecież proporcja układałaby się tak: 11:2. Prawie niemożliwe do rozegrania, choć muszę przyznać, że rozgrywkę nr 46 też skazałem z góry na porażkę, a jednak się udało (ale wtedy Kitsune prowadziła). Wtedy proporcja wynosiła tyle: 14:3. Mimo wszystko, lepiej założyć, że proporcja to 10:3 i tyle. Dzięki temu będziemy bardziej ostrożni i przezorni.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 22:39

Cóż, z osób grających nie widziałam tylko Lazy Dancera, mimo wszystko może dlatego, że przejechałam jak na razie na 2 rozgrywkach...
A stostunek jest taki sam, jak w 52, więc albo 2 doświadczonych wilków albo 3 średniego "rodzaju"...
Co robimy? Nie mam kompletnie pomysłu, co pisać... Może jakieś pytanie, na które wszyscy winniśmy odpowiedzieć? Coś, co da poszlakę...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimePon 01 Lip 2013, 23:04

Yassamet napisał:
Cóż, z osób grających nie widziałam tylko Lazy Dancera
Cóż, chciałbym zobaczyć minę Lazy Dancer, która wejdzie na kompa, otworzy przeglądarkę, kliknie na RD i ujrzy, że ktoś nazwał ją facetem. No, no... byłoby ciekawie, nie powiem.
Yassamet napisał:
Co robimy? Nie mam kompletnie pomysłu, co pisać... Może jakieś pytanie, na które wszyscy winniśmy odpowiedzieć? Coś, co da poszlakę...
Metysie mój drogi, lud znów będzie się skarżył, że to bezcelowe. Polecam zajrzeć do rozgrywki 49., gdzie kazałem każdemu z królików powiedzieć, co mogą zaoferować stadu. Zakładam z góry, że reakcja na jakiekolwiek inne pytanie byłaby podobna. Choć można spróbować, nie ma nic do stracenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 04:56

Zenek, nobku, miałeś mi Wilczałkę dać. D:
A teraz, uwaga, coś co lubi Daff. Obiecałem wstawić przy najbliższej okazji, więc łap. :3
Rozrywka 54 34es56q

Coś czuję, że posypią się bany~!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 07:46

Jest nas trzynastka. Szczęśliwa, oczywiście. >D Co do liczby wilków... Myślę, że jest ich trójka. A skoro tak, to mamy przed sobą minimum trzy tury @@

Żonkil napisał:
Tutaj będzie liczyć się tylko mózg.
To ja chyba polegnę ;-;

GF, proszę, ogarnij te posty, bo nie da się ich czytać .-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 11:43

Daffodil napisał:
Cóż, chciałbym zobaczyć minę Lazy Dancer, która wejdzie na kompa, otworzy przeglądarkę, kliknie na RD i ujrzy, że ktoś nazwał ją facetem. No, no... byłoby ciekawie, nie powiem.
T-toż mówię, że nie znam osoby!
*składa przeprosiny w postaci kwiatków Lazy Dancer*

Shuj, obrazek piękny, ale do kogo on właściwie? Do Daffa? Jeśli tak - czemu? Jeśli nie - do kogo i dlaczemu?[/quote]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 11:56

Okej, czas coś wnieść, no to co do teorii Daffa że każdy powinien powiedzieć co może wnieść do stada to zły pomysł bo każdy będzie mówił jaki to on nie jest, a i tak nie wszystko się sprawdzi co napisał a wilki już będą miały listę kogo by tu zjeść ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 11:59

Cholera, Shujin, skontrowałbym cię podobnym obrazkiem, ale nie ma podobnych w internetach, chociaż na dysku mam ich od groma. :3 Swoją drogą, dzięki za wstawienie owego dzieła, które ja ci podesłałem. D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 12:18

GF - masz rację, ale z drugiej strony czy musi być dokładnie to pytanie? Ja bym zadała raczej do wszystkich "jak myślisz, jak tu będzie zachowywał się wilk" albo nawet "co byś zrobił, gdybyś to Ty wilczył?"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 15:37

Cytat :
Jaką taktykę przyjąłbyś, gdybyś był Wilkiem?
Cytat :
W pierwszej kolejności zabiłbym Daffa.
Innych odpowiedzi nie oczekuję. Naprawdę nie. Jest to zbyt oczywiste. No chyba, że ktoś byłby na tyle odważny i przyjął moją taktykę z rozgrywki 46., gdzie uśmiercałem tych, których śmierć nie dałaby żadnych wskazówek, a także wdawałem się w kłótnie z tymi, którzy dobrze grają. Jednakże twierdzę, że nikt nie jest na tyle brawurowy, by zostawić mnie przy życiu.

Kontra na Shujina:
Rozrywka 54 34946958
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 15:44

A ten się zaczyna cenić tak wysoko, jak Gisho... Brawo. :3
Gdybym ja był Wilkiem, to zabiłbym GreenFlesh'a, bo to on tutaj najwięcej myśli i napędza tą rozgrywkę~.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 15:51

Gdybym ja tu bym był wilkiem, zabiłbym yassamet, w poprzedniej rozgrywce dała nam dobre podsumowanie i nakierowała stado na trop
Shujin.. idź z tym sarkazmem gdzie indziej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 15:58

Nie cenię siebie wysoko, tylko mówię jak jest. Przez to, że jestem zabijany przez wilki w 1. lub w maksymalnie 2. dniu, planuję ostatnio odpuścić sobie grę tutaj. Ewentualnie zaproponować grę na nowych nickach, gdzie nikt się nie domyśli, kto kim jest. Myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie, ale po co tyle zachodu?
Jaką taktykę bym przyjął? Sam nie wiem. Pewnie wymyśliłbym coś w trakcie gry. Na tym etapie nie miałbym nic do planowania, bo przecież jeszcze nie każdy się wypowiedział.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 15:58

Jaki sarkazm, człowieku?! Szczera prawda. Nie doceniasz się...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 16:03

GF, ewidentnie masz za niską samoocenę. Przecież jak ostatnio wziąłeś sprawy w swoje ręce i zaangażowałeś się w grę, to było... zajebiście. Walić to, że prawie przegraliście. Grunt, że ledwo wygraliście. Ach ten wasz życiowy fuks i słaba gra DD~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 16:26

To przykre być braną za faceta, aż tak ze mną źle? ;_;

A co do naszej "Rozrywki"... Gra bez ról jest dla mnie czymś nowym i nie czuje się przez to zbyt pewnie. Wilkiem może być każdy i obstawiam tak jak większość, że są 3 i tylko 3 by...było nam trudniej? Nie lubię tego mówić wręcz nie cierpię ale... Obecna I runda jest tzw. ruletką choć też nie tak dokońca, bo kiedy były role można było łatwiej coś wywnioskować lub trafić, pozostaje nam myślenie na wysokich obrotach.

Jak zawsze kochany Shujinek rzuca mi się w oczy swoimi postami nie wiem czemu tak jest. D: Lubi mieszać mimo tego czy jest tym wilkiem czy nie i wszędzie go pełno.

Co do pozostałych to miałabym na razie oko na GF

To by było na tyle ~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 16:45

Ta rozgrywka jest po prostu w moim wykonaniu formą buntu~~
Także dobrze, że rzucam się Tobie w oczy. :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozrywka 54 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-