39! - Page 2



 

Share
 

 39!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:05

To głosuj ._. ja jeszcze nie mam do końca pewności na kogo. Nie chce, na razie wyrzucać głosy, bo liczy się za dwie osoby, warto wiec dać go rozważnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:24

No tak... Ale skoro pierwsze głosowanie i tak jest tylko strzelaniem na "chybił trafił" to chyba można już zacząć strzelać, nie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:27

Nie widzę wiec przeszkód, byś zaczął, nie pisał o samym zaczęciu ^^ Ja jeszcze nie chcę zacząć, wolę oddać głos, na podstawie pozostałych.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:37

Mogę w sumie zacząć... Bo i tak pewnie mnie zaraz powiesicie, a co mi tam XD
Albo jednak nie... >.< Nie wszyscy dali wcześniej posty, a ja lubię mieć rozeznanie widząc kto co pisał...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 20:16

No i co by tu wywnioskować? Nic się nie da. Tak intuicyjnie to Kuro i Katsukiro.
Kuro, bo mam jakiegoś czuja do niej, a Katsu, bo popędza do bezsensownego głosowania i te komentarze "i tak mnie pewnie powiesicie" odbieram jako "powiem tak to może odrzucą ode mnie wszelkie podejrzenia" A potem: rzuci się na kogoś i rozszarpie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 20:28

O dziwo moje podejrzenia są bardzo podobne, do Lazy. Z resztą o Katsukiro mówiłam wcześniej. O Kuro nawet nie myślałam, ale że na razie jest to loteria, nie poparta niczym więcej jak naszą intuicją i przemyśleniami, Kuro też mi pasuje. Jest jeszcze Naki, która nie daje mi z jakiś powodów spokoju.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 20:48

Dawno już nie było takiego skakania sobie do gardeł, mraśnie. Powiem tak - że nawet jeśli jest to po części strzelanie, to niech ono będzie chociaż jakieś konsekwentne, a nie w stylu "pójdę za tłumem", bo już ostatnia rozgrywka, była którąś z rzędu, gdzie leząc za stadem zabijano króli. Miejcie swoje mózgi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 22:44

A róbcie co chcecie, ale potem będziecie żałować pewnych decyzji ;_; Ale niech wam będzie :c
Nie rozumiem czemu wam Kuro i Naki nie pasują... Jak dla mnie są ok.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 10:37

Nie wiem. Tak po prostu, kogoś trzeba podejrzewać. Teoretycznie ''pójść za stadem'' to rzeczywiście głupi pomysł, ale chyba na pierwsze głosowanie lepsze, niż rozrzucanie głosów na prawo i lewo. Wtedy prawdopodobieństwo zabicia królika jest większe, bo zawsze można w ten sposób, zabić dwie osoby. Jednocześnie, podnosimy swoje szanse na pozbycie się wilka.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 11:23

Dobra, no to chyba zacznę.
Ene due... Usui.
Ładny oliwkowy kolorek ^^
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: wybór    39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 14:19

Ciekawa opcja Naki swój głos oddaję na hirmi od początku jakoś po głowie mi chodzi
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 14:33

Głos na Aiko. Boi się oddać swój podwójny głos, jakby czekała z nim w pogotowiu aby uratować swojego wilczego towarzysza, który mógłby być zagrożony. Tak, wiem, sam mówiłem, żeby nie wysuwać pochopnych wniosków, ale napisałem to, aby nie było później gadania, że nie miałem podstaw.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 18:42

Tak w sumie to czekałam, bo nie wiedziałam na kogo zagłosować ^^ Chociaż oczywiście w twojej teorii też może być prawda.
Prawdą może być jakakolwiek teoria, wysunięta na podstawie jakichkolwiek przemyśleń. Chociaż, pomimo iż wszystko może być prawdą, głosy wciąż są zwykłą loterią. Nie ważne jakie miałam podejrzenia, mój głos, mógł być wybrany drogą podwórkowych wyliczanek.
Nie mniej jednak, nawet jeśli nie trafny poleci na Katsukiro Jeżeli to błąd, z góry przepraszam. Mimo wszystko od początku gry Cię podejrzewałam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 20:00

Lazy Dancer
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 20:16

Swój głos oddaję na Katsukiro - trochę mi podpadłeś z tym pośpieszaniem a poza tobą nikt mi się na tą chwilę podejrzany nie wydaje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeNie 07 Kwi 2013, 21:43

(jeszcze tego pożałujeeecieeee) Ale niech wam będzie :3
Ja w takim razie głosuję na Aiko. / Nawet nie wiedziałem, że szeryf ma podwójny głos... ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 00:09

Przez dwa ostatnie dni nie miałem zbytnio czasu by wejść na forum i już bałem się, że sędzie mnie zabije za nieaktywność ale na szczęście zbyt dużo mnie nie ominęło :D. Od teraz będę wbijał częściej. Pierwsze głosowanie jest jak loteria i głównie człowiek opiera się na farcie i intuicji, która podpowiada mi, że może to być Ishira.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 15:11

Przepraszam za to, że siedziałem cały czas cicho, ale w podróży nie ma jak sięgnąć do internetu.
Najbardziej podejrzana wydaje mi się Shiion. Nie uzasadnił nawet swojego wyboru, ale na razie to tylko strzelanie na ślepo.



Ostatnio zmieniony przez Ishira dnia Pon 08 Kwi 2013, 15:24, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Nie martw się, mnie wzięli za dziewczynę raz.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 15:21

Ishira no jasna cholera ;_; Jestem dziewczyną! T^T To jakiś koszmar no ;_; Ostatnio biorą mnie często za chłopaka...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 15:41

Katsukiro
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 15:57

Ale te głosy różnorodne...
Jak już wspomnieliście pierwsze głosowanie to loteria, okay. Zawsze można trafić. Są 3 głosy na Aiko i 3 na Katsu. Szansa na strzal jest większa dlatego oddaję głos na >>> Kuro <<< - moja druga podejrzana.

Proszę kolorek na Kuro, piszę z tel. i coś cieżko mi zaznaczyć ; )

A proszę /Ai
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimePon 08 Kwi 2013, 19:40

No tośmy zaszaleli nie ma co. Lekko poprawie wyliczenia Lazy..
Usui I
hirimi I
Lazy Dancer I
Ishira I
Shiion I
Kuro I
Aiko II
Katsukiro II(II) - ten w nawiasie jest mój, czyli jeden ale podwójny.
Gra dwanaście osób (tak?) wiec głosu nie oddała jeszcze jedna.
Mi takie rozpisanie pomaga - wszystko jakoś tak widoczniej. Przynajmniej w takim głosowaniu ciężko mi się bez niego obejść. Pozostało nam czekać na dalszy obrót sprawy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeWto 09 Kwi 2013, 14:19

To....Katsukiro, o!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeWto 09 Kwi 2013, 16:05

W wyniku głosowania zawisa Katsukiro - złodziej, który ukradł rolę kupidyna. W nocy zostaje zamordowany Daffodil, który ostatnimi siłami strzela w Shiion - wróżbitę.

Gra toczy się dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitimeWto 09 Kwi 2013, 17:19

No to wpadka. Chodź ciężko mówi się trudno. Proszę o wybaczenie poległych, ale mam nadzieje was pomścić w kolejnej rundzie. Ale czy dzięki temu mamy jakiś konkretnych podejrzanych?
Ja szczerze mówiąc, nie do końca. Najczęściej odzywali się Ci co już nie żyją (prawie).
Może LD, może Naki a może nawet Kuro. Ale nic z tego nie wynika, więc, co na to reszta?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






39! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 39!   39! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

39!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-