KODEKS GRY 

Share | 
 

 KODEKS GRY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

drama wolf
avatar


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię:
Wiek:
Aktualny ubiór:

PisanieTemat: KODEKS GRY   Pią 24 Cze 2016, 13:42

KODEKS GRY


I. Wola Sędziów jest prawem, a ich słowa i czyny są wyrokiem. Jeśli stwierdzą, że Twoja postać umiera to umiera niezaprzeczalnie i niepodważalnie. Jeśli stwierdzą, że Twój post był lub jest w jakikolwiek sposób zły, niepoprawny czy niesprawiedliwy to tak jest.

II. Jeśli uważasz, że Mistrz lub któryś z Sędziów jest niesprawiedliwy i wilkiem zostają osoby, które są z nim w pewien sposób powiązane - zgłoś to. Odbędzie się referendum do obalenia Sędziego. Osoba skreślona z listy Sędziów nie będzie więcej sędziowała Gry.

III. Poza Grą niedopuszczalne jest porozumiewanie się w celach ułatwienia sobie zadania. Podczas rozgrywki nie wolno się ze sobą komunikować w sposób inny niż w temacie Gry. Komunikatory idą w odstawkę. Również nie wolno pisać na temat rozgrywki na ChatBoxie.

IV. Avatar przedstawia Waszą króliczą postać, jest jej stałym wizerunkiem i musi on mieć wymiary nie większe niż 250 px szerokości i 250 px wysokości. Avatar postaci, przedstawiający człowieka może mieć wymiary dowolne, link do niego winien znajdować się w profilowej Karcie Postaci.

V. W wypadku, gdy Króliczek nie będzie miał możliwości wzięcia udziału w głosowaniu Trybunału, a nieobecność ta nieusprawiedliwiona będzie trwała dłużej niż dwa dni - Króliczek umrze.

VI. Gra polega na utrzymaniu sekretu. Jeśli więc Sąd swój wyrok, dotyczący jakiejkolwiek sprawy związanej z walką o przetrwanie, ogłosi komuś niepublicznie, Króliczek ten ma obowiązek nie rozgłaszania tego wśród stada. W związku z tym zabronione jest ujawnianie swojej tożsamości innym Graczom.

VII. Sąd nie wnika w osobiste upodobania i preferencje Króliczków, jednak wymaga by poprawnie używać języka polskiego, stosować się do jego zasad. Wyroki Króliczego Trybunału powinny być poprawne i zrozumiałe.

VIII. Polowanie rozpoczyna się z chwilą uzbiera się minimalnej liczby Króliczków. Spośród nich zostaje wybrany Wilk bądź w wypadku większej ilości graczy - Wilki. Polowanie postępuje aż do wygranej jednej ze stron, według zasad Sędziego i pod jego komendę.

IX. Rozgrywka kończy się z chwilą gdy Króliczki bądź Wilki zostaną wyeliminowane z Gry. Przy czym, gdy Wilki osiągną liczbę równą liczbie pozostałych Króliczków - również wygrywają.

X. Głos raz oddany na Króliczka winien być zaznaczony kolorem. Nie można go również cofnąć ani zmienić. Stworzenie, które zostało powieszone nie bierze dalszego udziału w rozgrywce.

XI. Sędziowie zastrzegają sobie prawo do zmiany kodeksu, ale wszelkie zmiany muszą zostać ogłoszone na forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://rabbit-doubt.web-rpg.org
 

KODEKS GRY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: START :: MOBILE GAME-