Rozgrywka nr 120 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka nr 120

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 20:50

Dobra, Asuno.
Tak, głos na chybił - trafił. Nie mam potem czasu.
Powrót do góry Go down
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 20:54

Ken napisał:
Podpieram swe założenia o to co tutaj widzę. Więc w sumie Ty szukasz dziur.

A co widzisz... wilczku?

Edit.

Crier napisał:
Tak, głos na chybił - trafił. Nie mam potem czasu.


Hahahahahahaha.... no to będziesz żałować.
Powrót do góry Go down
Kenliver

Użyszkodnik
Kenliver


Liczba postów : 28


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 20:59

Asu napisał:
A co widzisz... wilczku?
No Ciebie, wilczku


Szkoda, że Kamyk nadal nie wyjaśnił swojego "remisu". Mam nadzieje, że później wyjaśni.

AsunoHana.
Powrót do góry Go down
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 21:00

Ken
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 21:30

Decyzją stada uśmiercona zostaje AsunoHana. Niestety, nie okazał się to szczęśliwy traf, bowiem króliczyca była szamanką.
To nie koniec. W porze nocnej wilczki postanowiły wykonać swój ruch. Na dziennych obradach nie znaleziono Crier. Była ona bezrolna.

Gra trwa dalej.

Ci, którzy nie zagłosowali, dostają punkty karne. Jeszcze jeden brak głosu albo postu poskutkuje w tym oto gronie eliminacją z gry.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 21:34

Ponadto kolejny werdykt będzie miał miejsce w piątek o 22:00. To taka rekompensata za dzisiejszą obsuwę.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 22:30

Testament Crier:
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeSro 16 Mar 2016, 23:01

Tym razem nie udało mi się być na czas, za co przepraszam najmocniej. Siła wyższa.

Co do remisu - możliwe, że czyiś głos przeoczyłem. Kiedy głosowałem, przede mną zdążyła głos oddać Ken. A ja zwyczajnie już nie mogłem swojego cofnąć. >.>

Szkoda też, że Crier w swym poście rzuciła samym podejrzeniem, bez żadnego wytłumaczenia. Ale mi się też coś nie podoba u Ken. : > Czemu aż tak ci zależało na moim tłumaczeniu odnośnie remisu? Sez już wcześniej o to pytał. Trochę taka jakby podpinka.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeCzw 17 Mar 2016, 12:27

Eh...Hanka ma jakiegoś takiego pecha, że gdy wilczy, to całkiem łatwo ją rozpoznać, ale gdy nie wilczy, to i tak za bardzo zrzuca na siebie uwagę i podejrzenia. Bidna.

Faktycznie, Ken oddała głos na minutę przed tobą, i do remisu dojść mogło, oddalam.

Crier wciąż nie odpowiedziała dlaczego zagłosowała na kieliszka (a pytałem o to na samym początku rozgrywki). W dodatku stanowczo mocno przyczepiła się Hanki, która zginęła. Choć głosowanie argumentowała, że "chybił-trafił". To w końcu chybił trafił czy był to twój pewniak?

Ken może śmierdzi, może nie. Mogłaby wyrazić też swoje spostrzeżenia.

No i demonlof, rzecz jasna. Jak się nie wypowie najchętniej odstrzeliłbym z miejsca, w imię zasad, ale zostało nas 4, w tym wilk, więc mamy tylko jedną szansę teraz trafić.
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeCzw 17 Mar 2016, 21:57

Sezuś napisał:
Crier wciąż nie odpowiedziała dlaczego zagłosowała na kieliszka (a pytałem o to na samym początku rozgrywki). W dodatku stanowczo mocno przyczepiła się Hanki, która zginęła. Choć głosowanie argumentowała, że "chybił-trafił". To w końcu chybił trafił czy był to twój pewniak?

@_@ Czytałeś werdykt? Raczej się teraz tego nie dowiesz.

Przyznaję się również do pomyłki. W ostatnim swoim poście napisałem o "poście" Crier, a chodziło mi o jej testament. Soraski.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimeCzw 17 Mar 2016, 22:29

Ja pierdole, ale gafa. Skojarzyłem Crier z kimśkolwiek innym. Mój błąd.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimePią 18 Mar 2016, 15:40

No dobra, zostało nas 4. Trzech w sumie, bo demonlof odpadnie za nieaktywność. Jeśli jest wilkiem wygrana w kieszeni, ale raczej na pewno nim nie jest. Zostaje więc 3 głosujących, 4 głosy. Jeśli zagłosuję na Kenlivera, wraz z kieliszkiem i go powiesimy, i okaże się wilkiem, to jest wygrana. Jeśli kieliszek się okaże wilkiem, zje mnie i wygra (lub ja wilkiem i zjem). Jeśli zagłosuję z kenliverem na kieliszka, a ten na kogokolwiek z nas, będzie remis, który nic nam nie da. Równie dobrze kenliver może głosować z kieliszkiem na mnie, i wtedy albo okażę się wilkiem albo nie, i jeden z was zeżre drugiego. Więc opcja taka sama jak pierwsza. A jako iż remis w głosowaniu nie wchodzi w grę, nie pozostaje nic innego, jak Kenliver. Innej próby i tak nie ma, a śmierdzi troszkę i tak (jak kieliszek się okażesz wilkiem, gratki, dobrześ ukryty. Albo po prostu rozgrywka za krótka, byś zaczął śmierdzieć).
Powrót do góry Go down
Kenliver

Użyszkodnik
Kenliver


Liczba postów : 28


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimePią 18 Mar 2016, 21:59

Sezuś. Lól.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimePią 18 Mar 2016, 22:07

Dochodzi do podwójnego wieszania, którego ofiarą padają Sezuś oraz Kenliver. Ten pierwszy okazał się bezrolny, a ta druga... wilkiem.
Ponadto samobójstwo popełniają demonlof oraz kieliszek - oboje bezrolni.


OGŁASZAM REMIS. NIKT NIE WYGRYWA.


Lista graczy oraz ich role:
- kieliszek - bezrolny + szeryf
- Sezuś - bezrolny
- AsunoHana - szaman
- Kenliver - wilk
- Crier - bezrolny
- demonlof - bezrolny
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitimePią 18 Mar 2016, 22:22

Eh, wygrana w kieszeni, gdyby kieliszek zdążył zagłosować D;
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 120 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 120   Rozgrywka nr 120 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 120

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.
» Rozgrywka 38

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-