Rozgrywka nr 119 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka nr 119

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Lut 2016, 23:29

AsunoHana napisał:
Uuuuuu... coś nowego, już mnie nie bronisz? xD Ciekawe, ciekawe...
Edit1$
Riddle napisał:
O Hanka wbila <3. ^ To tam nic nie wnioslo. Walisz zapchaczami. Znowu przemykasz? Tym razem dostaniesz skana i zawisniesz, Hanka:<

Zaczynasz mnie wkurwiać, tyle. <3

Crier napisał:
@Sai
Przepraszam, ale.. XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Rozumiem, że podejrzewasz mnie, bo nadepnęłam ci na twoje ego i zagłosowałam na Yass? X"D Płacze, serio. Poprawiłeś mi tym humor, stary, dzięki. Dupera Daffa na 100%
Przeczytaj dwa razy jak coś napiszesz, bo kolaż ci kiedyś zrobie twoich tekstów. XDDDD
Ale Ci wesoło, kurde. Zlałaś kompletnie moją teorię. Jako królik posądziłabyś mnie o wilczenie(bo Cię podejrzewam! A kto Cię podejrzewa? Wilk. Wilk jest zły, wilk chce powiesić króliki! Wilk chce mnie powiesić! Wilk!). Teraz jednak wiesz że nie jestem wilkiem i mam aktualnie sporo do powiedzenia, więc chcesz się zakumplować i mnie nie atakujesz. Tak?
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 01:06

Wracam do domu, godzina późna, myślę sobie: ah, miałam odpisać na RD, dobra zrobię to jutro... nie no dobra, zagłosuje chociaż na szeryfa aby im znowu nie psuć rozgrywki.
a tu taka niespodzianka.
ZA MOICH CZASÓW...
__________________
Jeżeli kogoś by to interesowało, głosowałabym na Elie, wydaje mi się z tej całej hołoty najrozsądniejsza.

Co do jakiś konkretniejszych wniosków napisze jutro, teraz idę spać. Ale to co zdążyłam wcześniej przeczytać to Sez mi za głośno szczeka, ale powiedzmy sobie że to chyba nie jest jakaś wielka nowość.
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 12:47

Sai napisał:

Ale Ci wesoło, kurde. Zlałaś kompletnie moją teorię. Jako królik posądziłabyś mnie o wilczenie(bo Cię podejrzewam! A kto Cię podejrzewa? Wilk. Wilk jest zły, wilk chce powiesić króliki! Wilk chce mnie powiesić! Wilk!). Teraz jednak wiesz że nie jestem wilkiem i mam aktualnie sporo do powiedzenia, więc chcesz się zakumplować i mnie nie atakujesz. Tak?
Jeśli pokażesz mi fragment, gdzie jednoznacznie chce się z tobą zakumplować, to dostaniesz order. Sai, nadinterpretujesz. W bodajże poprzedniej rozgrywce ci wyjaśniłam, czemu na ciebie wtedy głosowała, ale myśl dalej po swojemu. Daleko zajedziesz.

Sez napisał:
Crier, twój argument jest inwalidą, zważywszy na to, że do mojego czy Ejl głosu, Sai się nie przyczepił. My też mu "pokrzyżowaliśmy ambicje". Przyczepił się, bo ta dość logiczna teoria Saia ma uzasadnienie w postaci właśnie twojego głosu.
Ta. Również mogłam dać selvote'a, ale po co? Byłaby dogrywka i tak, czy tak wybrałabym Yass. A to, że sobie podnosi samoocene myśląc, że jest taki jak Daff i się oburzył, że jak to, dupera Daffa (XD) na niego nie zagłosowała to nie moja wina.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 13:09

Szczególnie okrutne samobójstwo popełnia właśnie ufochlorophyll, która była wróżbitką.

Gra toczy się dalej.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 13:11

co tu się
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 16:47

Daffodil napisał:
Szczególnie okrutne samobójstwo popełnia właśnie ufochlorophyll, która była wróżbitką.

Gra toczy się dalej.
Nie chcesz grać, nie graj kurwa mać.

Edit1$

Cholera..2/6 to wilki. Jak będziemy strzelać mamy mniej niż 30% szans. Wilki działają razem, nie zapominajmy. O skanie można zapomnieć, Ufo, pierdol się. Aktywność zerowa. I tak wszystkich dorwę. Na pierwszy ogień leci Crier, pewniak. Sez gra nadzwyczaj spokojnie, bez wilkiego pierdololo. Wilk? Wieczorem.. od rana pracuje. Muszę się zresetować.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 17:17

RiddleMeThis napisał:
Zaczynasz mnie wkurwiać, tyle. <3

Niby czemu, jeszcze w poprzednich rozgrywkach twierdziłeś, że jestem czysta. Cóż to za zmiana? ;]

Daffodil napisał:
Szczególnie okrutne samobójstwo popełnia właśnie ufochlorophyll, która była wróżbitką.

Zajebiście straciliśmy wróża...
Powrót do góry Go down
Kenliver

Użyszkodnik
Kenliver


Liczba postów : 28


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 20:03

@Yass, ostatniej rozgrywce mówiłaś, że podejmujesz zbyt mylne decyzje, więc po co się pchać na kierownika stada, który może zaprowadzić nas na śmierć?


Riddle napisał:
Tropie wilki, tyle.
Chyba strzelasz, ostatnio przyczepiłeś się przez przypadek do Daffa i wow, wyszło. xD

Yass napisał:
Styl a charakter... Nie wiem, czy Sai ma taki styl, czy jednak charakter. Pisałam parę razy na gg z nim, podobny był. Dobrz - ale to chyba wielkiego wkładu nie ma.
Niepotrzebne tłumaczenie, które wyszło za daleko na gg.

Riddle napisał:
Crier powinna głosować na mnie, oczywiste. Głosuje na YaSS.
Wiliczy, czy nie, to normalne, że na Ciebie nie głosuje, aż tak nie jest źle.
Chociaż w tej rozgrywce głosowała nieco inaczej, niż każdej poprzedniej, gdzie była królikiem.

I teraz pytanie czy wróż skorzystał ze swojej mocy i przeskanował kogoś, jeśli tak, można iść w stronę Cier, albo Yass, które bardziej przyparła.
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 20:49

Ken napisał:

Chociaż w tej rozgrywce głosowała nieco inaczej, niż każdej poprzedniej, gdzie była królikiem.
Czyli jak?
Powrót do góry Go down
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 21:04

Wróciłam z konwentu. Lecę po kolei po postach, nim poślę swoje przemyślenia.

SaiKun napisał:
Yass napisał:
Po drugie - piszesz, że nie ma Shuja ani Daffa, więc "wilki należy znaleźć na własną rękę". Teraz powiedz mi - zawsze zakładasz, że ktoś z nich jest wilkiem, czy też tylko tych dwoje graczy cenisz do współpracy? I niezależnie od odpowiedzi - dlaczego?
W odpowiedzi na pytanko! Pudło i pudło! Ha! Znowu nie trafiasz. Wiesz kto nie trafia? Stwierdzam że bez tych osobników ja zyskuje na wartości i pozwalam bezmyślnie mnie słuchać. Dokładnie tak jak to robią gracze jak Fafkulec coś napisze. Czyli chodzi o to, że może ktoś nareszcie zacznie tu myśleć sam. A teraz skoro już wiesz, zapamiętaj. NIGDY NIE ZAKŁADAM ŻE KTOKOLWIEK WILCZY! Tropie wilki, tyle.
"Czyli chodzi o to, że może ktoś nareszcie zacznie tu myśleć sam" - a więc jednak jednak punkt drugi, choć stwierdziłeś, że nie trafiłam? Dlaczego twierdzisz, że nikt poza Daffem ani Shujem tutaj nie potrafi myśleć, może po prostu ego masz za duże i nie masz ochoty czytać postów mniej umiejętnych graczy? Ja wciąż podtrzymuję, że na tym forum każdy się stara, jak może.

Sezu napisał:
Yass napisał:
Nie wiem, czy Sai ma taki styl, czy jednak charakter. Pisałam parę razy na gg z nim, podobny był. Dobrz - ale to chyba wielkiego wkładu nie ma.
Jak dla mnie zauważenie tego nie jest trudne, przynajmniej nikt nie zwraca na to uwagi, nie traktuje to jako argumenty...a ty od tego zaczęłaś. I już odwracasz od tego uwagę, że to znaczenia nie ma, gdy pojawiłaś się na 'celowniku' :>
Zasadniczo Eil pytała mnie o mój argument ubrany w słowa "ja mam taki charakter". Chciałam jej podać przykład analogiczny, już nie związany z grą - podałam. Nie uznałam jednak za konieczne wyjaśniać go do końca, bowiem nie ma on kompletnie związku z grą, jest już inną kwestią. Możemy sobie na chacie podywagować wspólnie, czy agresja Saia (bo tak, dla mnie jest on agresywny) wynika z jego stylu, czy temperamentu.
Czy zaczęłam? Tak, podałam taki argument, ale tamtą kwestię uznałam za zamkniętą. Poprzednim postem zaś chciałam uciąć przeszkadzający offtop.

Asuno - na kogo byś zagłosowała, jakbyś zdążyła na wybór szeryfa?

SaiKun napisał:
Crier jest dupera Daffa > Ja jestem klonem Daffa(kielon ostatnio pisał że nie ma znaczenia na kogo głosuje) > Nie ma Daffa > Crier powinna głosować na mnie, oczywiste. Głosuje na YaSS. YaSS też głosuje na siebie(mimo że wielokrotnie podkreślała że się do tego nie nadaje jako królik) - Chcą przejąć szeryfa. Agresywnie.
Po pierwsze przekręciłeś kota ogonem, bo mój głos był pierwszy. Po drugie: "Crier powinna zagłosować na mnie". Jeszcze bardziej agresywnie, nie uważasz? Odnoszę wrażenie, że Ty bardzo-bardzo chciałbyś tego szeryfa. Jakbyś wilczył i chciał mieć przewagę.

Crier napisał:
SaiKun napisał:
Ale Ci wesoło, kurde. Zlałaś kompletnie moją teorię. Jako królik posądziłabyś mnie o wilczenie(bo Cię podejrzewam! A kto Cię podejrzewa? Wilk. Wilk jest zły, wilk chce powiesić króliki! Wilk chce mnie powiesić! Wilk!). Teraz jednak wiesz że nie jestem wilkiem i mam aktualnie sporo do powiedzenia, więc chcesz się zakumplować i mnie nie atakujesz. Tak?
Jeśli pokażesz mi fragment, gdzie jednoznacznie chce się z tobą zakumplować, to dostaniesz order. Sai, nadinterpretujesz. W bodajże poprzedniej rozgrywce ci wyjaśniłam, czemu na ciebie wtedy głosowała, ale myśl dalej po swojemu. Daleko zajedziesz.
Do obu Was mam tu wątpliwości. Po pierwsze, Sai i jego "Teraz już wiesz, że nie jestem wilkiem" - skąd? Gdzieś padło słowo od MG bądź jawny skan wróżbity na to, że jesteś czysty? Niestety, o ile wiem, nie padło nic, więc nie ma podstaw do tego, by Cię uniewinniać.
Crier, Ty też tu nadinterpretujesz. Sai nie stwierdził, że dałaś mu przesłankę do koleżeństwa. On się zapytał, wysunął taką interpretację okraszoną pytaniem, czy dobrze myśli, do tego nie trzeba solidnych argumentów. Dziwi mnie Twoja rekcja.

Sai napisał:
Aktywność zerowa. I tak wszystkich dorwę. Na pierwszy ogień leci Crier, pewniak. Sez gra nadzwyczaj spokojnie, bez wilkiego pierdololo. Wilk? Wieczorem... Od rana pracuję.
Współpracuj, nie wywyższaj się, bo w przeciwnym razie nie zyskasz sobie wsparcia całego stada. Dalej czekam na argumenty przeciwko Crier. Podałeś tylko to, że zagłosowała na mnie - bo nie zagłosowała na Ciebie. Czekam na coś konkretniejszego, sama mam póki co jedną niepewność, jest ona wyrażona w tym samym poście.

Ken napisał:
@Yass, ostatniej rozgrywce mówiłaś, że podejmujesz zbyt mylne decyzje, więc po co się pchać na kierownika stada, który może zaprowadzić nas na śmierć?
Zadałaś pytanie, na które odpowiedź zawiera się w wyjaśnieniu  głosu. Proszę o czytanie z większym zrozumieniem.

---
Śmierć Eil - nie wiem właściwie, o co chodzi, mogę tylko spekulować. Zazwyczaj Eil jako wróżbitka popełniała samobójstwo tylko w przypadku, gdy wykryje wilka u jakiegoś mocniejszego gracza. Eil często się poddawała, bo "nie będzie umiała go wskazać na lincz i zapewne ją powieszą". Tylko pytanie, kogo mogła wykryć. Tutaj ubolewam nad brakiem jakiegokolwiek posta kończącego jej grę (w sensie ostatniego słowa od niej).
Nie mam pewności, czy to była jej motywacja oczywiście. Przekornie zapytałam Daffa, czy ja jako gracz mogłabym poznać powody jej rezygnacji, na co dostałam odpis "ja sam nie jestem ich pewny". Cóż, mam nadzieję tylko, że nie było kolejnej dramy.
Zakładając, że jednak dobrze spekuluję - to też wiem, że się wystawiam, bo Eil przyparła do muru głównie mnie. Cóż, ja przekornie jednak również podejrzewam, że ona mogłaby sprawdzić najpierw Saia. W końcu to on najwięcej pokrzykuje tutaj o tym, kto mógłby być wilkiem - wróżbita mógłby więc chcieć poznać najpierw jego intencje. Jest też możliwość, że skan poszedł na Crier tak mocno oskarżaną przez Saia. Jeśli dziewczyna jest niewinna, to Eil mogła uznać "że i tak nie da rady jej obronić".
Za dużo niewiadomych. Jednak przezornie poświęciłabym tyle samo uwagi wobec Crier, co Saia. Oczywiście - Wy też macie pełne prawo (a wręcz powinność) tę uwagę poświęcić mi. Sama sobie raczej przyglądać się nie będę. c:

EDIT:
Crier napisał:
Ken napisał:
Chociaż w tej rozgrywce głosowała nieco inaczej, niż każdej poprzedniej, gdzie była królikiem.
Czyli jak?
Aż się przeszłam. 2x na Dafa i raz na Szuja, póki co więcej nie ma. Obecnie tutaj żadne z nich nie gra.
Oraz też przeszłam się po grze. Łatwo zauważyć, że Asuno praktycznie nic nie wniosła, a post Katty miał.. być, jak Katty wypocznie. Niemniej każdy z graczy objawił się już w grze i nie ma opcji, żeby jakiś wilk wyleciał za nieaktywność lub nie znał nawet swojej roli.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Lut 2016, 22:03

Crier, jutro z czasem krucho
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 01:04

W sumie nie chce mi się grać. Jakoś całe siły odeszły. Sez jest najpewniej wilkiem, chodź.. sory, nie myślę.Jedno wam powiem, dołuje się z każdym czytanym postem i coraz mniej mnie to bawi. Nwm. Nie ide jutro na lekcje, nie chce mi się, to sb skseruje rozgrywkę i przeczytam. YaSS pierdoli głupoty, Sez niby wpadł mi w pułapkę, ale jakoś już sam kurwa nie wiem. Dobranoc. Przepraszam jeszcze raz. Odwdzięczę się trafnym głosem na wilka! Na wszystko odpowiem jutro, chodź nie wiem czy warto.. No serio YaSS, głupoty. Jeszcze Eli zjebała.. tak zjebać, japierdole. Wygrywać.. Dobranoc.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 13:57

Sai, nie rozsmieszaj mnie. Nie oskarzaniem mnie, a tym co robisz. Zachcialo ci sie zmieniac zdania, mieszac teorie? Gdzie twoje bycie liderem? Wprowadzasz jakas niby gre ktora miala sprawdzic kto jest wilkiem a kyo nie. Stajesz sie nieautentyczny.
Ja jestem za twoja teoria, ze to Crier, i/lub Yass. Zechcesz powiesic nas trzech wszystkich i wygrac wilczku? Glupie posuniecie.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 14:41

AsunoHana napisał:

Niby czemu, jeszcze w poprzednich rozgrywkach twierdziłeś, że jestem czysta. Cóż to za zmiana? ;]
Podejrzewałem Cię tak samo jak innych nieaktywnych. Jak jesteś to wstawiam wstawki że jesteś czysta, bo Cię lubię. Tak samo Daff.. że jest winny itp. Skąd u was takie.. chore podejście że można zakładać od tak że ktoś jest wilkiem. Przy losowaniu wszyscy mamy tyle samo % prawdopodobieństwa. Robię to bo lubię, tak samo jak Yassamet nazywam "YaSS" Ze spacjalnym podkreśleniem "SS". Kurwa, wilki tropimy a ja się rozpisuje na takie tematy. Jeszcze nie jestem sobą, ale i tak zapierdolę wilki.
Kenliver napisał:

Riddle napisał:
Tropie wilki, tyle.
Chyba strzelasz, ostatnio przyczepiłeś się przez przypadek do Daffa i wow, wyszło. xD
Huj Ci w dupę.
Niee.. wiecie co. Przeczytam po prostu co YaSS ma do napisania i jeśli stwierdzę że jest królkiem, to zagłosuje zgodnie z jej wolą. Chciała być szeryfem, ma. Ja sobie robię przerwę, ale nie poddaje się jak Eli, która rozjebała rozgrywkę.. huj! Najpewniej mnie zjedzą, bo może mi się odwidzi i jednak zaczę grać..chociaż po tym bo odpierdalam sam bym się nie zjadł. Czekam na YaSSke. Jeśli powiedzie że to wilcza strategia, spoko. To przeciż wy wiecie że zawsze wilczę w pierwszym linczu i zawsze kurwa się okazuje że nie. To wy macie mnie ocenić. Najwyżej jebnę seppuku jak będzie źle. Myślcie sami, nie ma opierdalania! Pokażcie że grać potraficie, a nie tylko pierdolić "SSaj pierdololo trafił na farcie hahahahaa" Guwno! Skana mi nie dawać, miałbym alfę. A tak, Eli zjebała. Brawo Eli! Tyle. Przepraszam.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 14:46

RiddleMeThis napisał:

Podejrzewałem Cię tak samo jak innych nieaktywnych. Jak jesteś to wstawiam wstawki że jesteś czysta, bo Cię lubię. Tak samo Daff.. że jest winny itp. Skąd u was takie.. chore podejście że można zakładać od tak że ktoś jest wilkiem. Przy losowaniu wszyscy mamy tyle samo % prawdopodobieństwa. Robię to bo lubię, tak samo jak Yassamet nazywam "YaSS" Ze spacjalnym podkreśleniem "SS". Kurwa, wilki tropimy a ja się rozpisuje na takie tematy. Jeszcze nie jestem sobą, ale i tak zapierdolę wilki.

Spokojnie skąd w Tobie tyle nienawiści. Jakoś nie widziałam po Tobie, że mnie aż tak bardzo podejrzewasz. Zawsze było Hanka czysta, Hanka czysta jak łza. Nie raz z Daffem zastanawialiśmy po co to robisz? xd Ja rozumiem lubienie, ale rozgrywka jest rozgrywką. Tutaj każdy nawet ty. xd
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 17:10

Ehm.
@Sai
Ogranij się. Przez większość rozgrywki mówisz, że jestem pewniakiem, aż nagle zmieniasz zdanie. Logiczne.
Zamiast się tak zachowywać, to albo przyznaj się, że jesteś wilkiem i zrezygnuj z gry, albo jak nie jesteś to ogarnij dupe i graj.

Yass napisał:

Crier, Ty też tu nadinterpretujesz. Sai nie stwierdził, że dałaś mu przesłankę do koleżeństwa. On się zapytał, wysunął taką interpretację okraszoną pytaniem, czy dobrze myśli, do tego nie trzeba solidnych argumentów. Dziwi mnie Twoja rekcja.
Po prostu byłam zdenerwowana jego wcześniejszym postem i wywyższaniem się. Za którymś razem to serio wkurza. @@
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 19:16

RiddleMeThis napisał:
Przy losowaniu wszyscy mamy tyle samo % prawdopodobieństwa.

Zazwyczaj wilk jest wybierany przez sędziego, nie losowany. Role niejednokrotnie też, choćby dlatego by nie psuć innym rozgrywki, dając ważną rolę takiej nieaktywnej osobie.
Oczywiście z braku dalszych pomysłów to już wybiera się randomowe osoby.
Chyba, że coś się zmieniło i teraz jest nakaz losowania. Ale myślę, że to zabiera całą frajdę z sędziowania.

Drogi przyjacielu, co ty pierdolisz, apropo tego poddawania się? GRAĆ, A NIE! Nagle wielkie halo bo Elie zrezygnowała, zupełnie jakby to była jakaś nowość na RD.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 19:33

No to Katty graj, wypowiedz się, przechodzisz obok nas cicho i śmierdząco lekko.
W ogóle wszyscy raka mi przysparzacie. Sai najmocniej tym swoim pierdololo.
Powrót do góry Go down
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:29

Katty napisał:

Zazwyczaj wilk jest wybierany przez sędziego, nie losowany. Role niejednokrotnie też, choćby dlatego by nie psuć innym rozgrywki, dając ważną rolę takiej nieaktywnej osobie.
Oczywiście z braku dalszych pomysłów to już wybiera się randomowe osoby.
Chyba, że coś się zmieniło i teraz jest nakaz losowania. Ale myślę, że to zabiera całą frajdę z sędziowania.
Nakazu nie ma, ale sędziowie się zmienili. Zarówno ja jak i Daff losujemy kośćmi role. c':

Co ja mam do powiedzenia? Mam generalnie dwa typy obecnie, Saia i Katty. (pewnie w tym momencie usłyszę od Saia, że wilczę c': ) (Ewentualnie po pierwszym nawiasie usłyszę, że wcale nie i żebym nie próbowała mu czytać w myślach~)
Dobrze, czemu Sai - właśnie przez to mieszanie w teoriach i postępowaniu. Aż już sama nie wiem, co jest jego prowokacją, a co właściwą opinią, najpierw chciał się zrealizować jako lider, teraz zapowiada podążanie za mną. Najpierw napierał na Crier, teraz nieco spasował. Pomijając już wulgaryzmy, których w grze zwyczajnie nie znoszę.
Katty - przemijanie, strasznie. Chciałabym zobaczyć jej opinię o sytuacji w grze oraz poznać jej typy na wilki. Jest jeszcze pół godziny - czekam.
Tylko z jednym u Katty się zgodzę. Rezygnacja Eil, to "nic nowego".
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:48

Katty napisał:
RiddleMeThis napisał:
Przy losowaniu wszyscy mamy tyle samo % prawdopodobieństwa.

Zazwyczaj wilk jest wybierany przez sędziego, nie losowany
Z tego co słyszałem jest to bzdura. Przemykasz, a to jest najgorsze.
Yassamet napisał:
Wróciłam z konwentu. Lecę po kolei po postach, nim poślę swoje przemyślenia.

SaiKun napisał:
Yass napisał:
Po drugie - piszesz, że nie ma Shuja ani Daffa, więc "wilki należy znaleźć na własną rękę". Teraz powiedz mi - zawsze zakładasz, że ktoś z nich jest wilkiem, czy też tylko tych dwoje graczy cenisz do współpracy? I niezależnie od odpowiedzi - dlaczego?
W odpowiedzi na pytanko! Pudło i pudło! Ha! Znowu nie trafiasz. Wiesz kto nie trafia? Stwierdzam że bez tych osobników ja zyskuje na wartości i pozwalam bezmyślnie mnie słuchać. Dokładnie tak jak to robią gracze jak Fafkulec coś napisze. Czyli chodzi o to, że może ktoś nareszcie zacznie tu myśleć sam. A teraz skoro już wiesz, zapamiętaj. NIGDY NIE ZAKŁADAM ŻE KTOKOLWIEK WILCZY! Tropie wilki, tyle.
"Czyli chodzi o to, że może ktoś nareszcie zacznie tu myśleć sam" - a więc jednak jednak punkt drugi, choć stwierdziłeś, że nie trafiłam? Dlaczego twierdzisz, że nikt poza Daffem ani Shujem tutaj nie potrafi myśleć, może po prostu ego masz za duże i nie masz ochoty czytać postów mniej umiejętnych graczy? Ja wciąż podtrzymuję, że na tym forum każdy się stara, jak może.
Nie, kurwa, naucz się czytać. To się nie całkiem pokrywa. Może ego mam duże, nwm. Nwm też do czego zmierzasz i nie chce mi się wiedzieć. Na tym forum są gracze którzy się starają(fafkulce i inne szuje), przemykacze/olewacze (Hanka i spółka), nic nie robiący (Ken cośtam) i Ci co się kiedyś starali ale wilka i tak zapierdolą. Bo tak!

Yassamet napisał:

SaiKun napisał:
Crier jest dupera Daffa > Ja jestem klonem Daffa(kielon ostatnio pisał że nie ma znaczenia na kogo głosuje) > Nie ma Daffa > Crier powinna głosować na mnie, oczywiste. Głosuje na YaSS. YaSS też głosuje na siebie(mimo że wielokrotnie podkreślała że się do tego nie nadaje jako królik) - Chcą przejąć szeryfa. Agresywnie.
Po pierwsze przekręciłeś kota ogonem, bo mój głos był pierwszy. Po drugie: "Crier powinna zagłosować na mnie". Jeszcze bardziej agresywnie, nie uważasz? Odnoszę wrażenie, że Ty bardzo-bardzo chciałbyś tego szeryfa. Jakbyś wilczył i chciał mieć przewagę.
Nie dołuj mnie, kochanie. Jak wilczycie razem to jeden huj kto pierwszy głosował i tak to razem ustalaliście. Bez sensu. Chciałbym szeryfa bo to jakieś odznaczenie. Takie poklepanie po plecach"Dorze coś zrobiłeś" A tu tylko aaaahahahaa kurwa tafił na farcie w Daffa bo zawsze się do niego przypierdala. Szkoda słów. Oczywiście wtedy mnie i Shuja nikt nie posłuchał, jeszcze mnie zwyzywają! "Ameby" ~Klasyk RD < 3

Pisane o 20:08
Czekam na głos YaSS. Na tej podstawie może uda mi się ustalić coś więcej. Dziś poleci Sez..Crier.. lub jakiś nieaktywny. Szeryf zostanie, odjebie się go najwyżej po linczu. Mam ochotę zajebać Hankę lub Kena dla picu. ^To wygląda jak dziennik XDD Chyba humor mi wraca.. albo mi odwala.. Ufo zjebała. Cel na dziś?
20:24
Myślę że zagłosuje na Seza.. prawie na pewno. Dowaliłem się do Crier bez powodu. Zagłosowałaby na YaSS i pojawiłaby się na forum. Dupera Daffa zawsze na miejscu. Nic podejrzanego. Wilk pewnie jest nieaktywny.. z kimś do kogo Sez nie miał kontaktu.. w sumie XD Jak zagłosowaliby na Seza to by było mega podejrzane, Więc Sez ma alfe? A Kena i Hanke i tak możemy zajebać bo tak XDDD Bo nieaktywni! Mi pasuje. Huj.. nwm. Jakoś mam to gdzieś. Pewnie sb głos do końca przetrzymam i udam że nie oddam?Może będzie coś ciekawego?  A.. Ufo zjebała! Ale nie ma jej na forum od dawna.. mogłaby chociaż napisać, albo dać Daffowi notkę.
Yassamet napisał:

Co ja mam do powiedzenia? Mam generalnie dwa typy obecnie, Saia i Katty. (pewnie w tym momencie usłyszę od Saia, że wilczę c': ) (Ewentualnie po pierwszym nawiasie usłyszę, że wcale nie i żebym nie próbowała mu czytać w myślach~)
No kurwa zanim przeczytałem to w nawiasie to samo pomyślałem XD Wilczysz XDDDD
Edit1%
Ja- królik i nieaktywny. Jej główne typy. Może serio ta moja teoria nie jest taka zła? XDD
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:54

RiddleMeThis
Jeśli się mylę, to przynajmniej się nieco wszystko uspokoi. Za dużo powtarzania, że on jest królikiem i że Eil źle postąpiła. I mieszania wszystko w jednym poście na raz. Mówiąc szczerze, dawno nie widziałam takiego chłamu.

Do szamana - proszę mnie nie chronić.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:55

JA TU BRONIE. Nie głosować na mnie!

Wnioski na szybko. YaSS, pomyliłaś się. Dlaczego?
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:57

Ochuj Sai dobrze że ubezpieczyłem się w Liberty4Direct na wypadek raka bo dzięki tobie dostanę 200 kafli XDDDD
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:59

Crier Dobranoc.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitimePon 29 Lut 2016, 20:59

Sai.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 119 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 119

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.
» Rozgrywka 38
» Rozgrywka nr 89
» Rozgrywka 36

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-